Zengin biriyle nişanlı olsanız ve eş adayınız size evlilik sözleşmesi teklif etse ne yaparsınız?

Çok zengin bir erkek/kızla nişanlısınız ve mal varlığı sebebiyle onunla evlendiğinizi düşünebileceğinden boşanma durumunda hiçbir şey talep etmemeniz için size bir sözleşme imzalamanızı istese ne yaparsınız?

0|0
23|18

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmeden boşanmanın hesabını yapıyorsa hiç evlenmem daha ii... Cnm sıkılana kadar birliktelik yaşarım ...

0|1
    0|0
    • Boşanmanın hesabını yapan o değil. Zengin olduğu için sen 2 sene sonra boşanmak isteyip sonradan edinilen zenginliğin yarısını istememen için.

• Şarjım bitti :((

• Günaydın bu arada :)) ekledim

Kızlar Ne Diyor 22

• Evlendikten sonra alacaklarımız ortak olmak koşuluyla önceden sahip olduğu mal varlığını benimle paylaşmamasına razıyım.

0|0
    0|0
    • Bu normal evlilik kanunu zaten. Fakat çok zengin olduğundan her sene katlıyor ve 2 sene sonra ayrılmak istersen bahaneyle alacağın belki de en az 5 milyon dolar.

• boşanmanın da şartları var yav. öyle ha deyince alınmaz bence. zaten benimki zengin de değil kafamı yormim. :))

• Boşver seninkini zaten bu bir soru heyecan yapma o kadar :))) Sadece dediğim şartlarda ne yaparsın :))

• Evlendiğin insanla iş ortaklığı gibi bir protokol yapmak duygusal birlikteliği zedeler diye düşünüyorum bu yüzden kabul etmezdim ya da birbirimizi tanımadığımızı düşünüp evliliği ertelerdim bu süre içerisinde eğer güven verirse sözleşmeye boşanma durumunda;

Çocuk varsa mal varlığının evlilikten sonra elde edilen kısmının çocuğun üzerine olmasını ve ikimizinde kullanamamasını,

Boşanma sebebi aldatma ve aile içi şiddet olması durumunda tüm mal varlığından feragat etmesini,

Ve ilk 3 yıl içinde karşı tarafın boşanma talebinde mal varlığının yarısından feragat etmesini eklerdim.

Her maddenin geçerli sebebi vardır.

1|0
    0|0
  • imzalar onu terkederdim ... ben seviyorum diye evleniyorum o neyin peşinde kimsin ki senin parana tamah edicem ben ... senin hiç bir zaman bir kuruşunu istemiyorum ama beni tanıyamamışsın senide istemiyorum der basar giderim

0|0
    0|0
    • Soruyu anlasan bu tepkiyi vermezdin de hiçbiriniz soruyu bile anlamıyorsunuz ki!

• Onu diyecek erkeğe tamam diyerek donumu bile alacak kızlar var bunu biliyor musun?

• Sende haklisin devir kotu ... Ama ne biliym imzalamasi dert degil gozum kapali atarimm ama altinda yatanlar onemli birazda ama ne biliym sevgimden baska verecek neyim var o bunu görmüyorsa baska sebepler ariyorsa ona ne yapabilirim

• Aşıksam sıkıntı yok :)

1|0
    0|0
  • Imzalar ayni imzayi bende isterim ;)

0|0
    0|0
  • o sözlesmeyi agzına tıkar ordan ayrılırdım evleneceğim adam eger zengin olurs para için dğil onu gercekten sevdiğimi bilmesi lazım.

0|0
    0|0
  • seviyosam veya seviyorsa imzalar problem olmaz ,

0|0
    0|0
  • İmzalasa ne o niyetle evleniyorsa evliyken alacağı parayı şunu alacağım böyle yapacağım diye alır üzerine bir ömür ona yetecek kadar birikim yapar, garantiledikten sonra boşanır. saçmalık

0|0
    0|0
    • Senin de düşüncen bu kadar işte. Evlendikten sonra üzerine aldığı tarih belliyse anlaşma gereği hepsini geri alır oku öğren.

• Bunu yapmaya ne gerek var? Boşanmadan öbür boyu orjinalini gerçeğini alıp giymek varken.?

• o niyetle dedim zaten. amaan boşver saçma sapan konular işte

• Parası için mi evleniyor muşum? Sözleşmeyi de imzalamam, evlenmem de.

0|0
    0|0
  • Daha evlenmeden ileride boşanıcagımızı düşünen biriyle hayatımı birleştirmem

1|0
    0|0
    • Boşanmayı düşünmüyor yaa

Soruyu anlamıyorsunuz ki!

• Boşanma isteyen sen olursan diye o sözleşme kendisi isterse diye değil. Detayı dikkatli okumuyorsunuz bile.

"""mal varlığı sebebiyle onunla evlendiğinizi düşünebileceğinden boşanma durumunda hiçbir şey talep etmemeniz için """

Şimdi anladın mı? Sen para için evlenip 2 sene sonra boşanıp para istememen için. Ha zaten seviyorsan imzayı atarsın 3-5 sene sonra o da anlar yırtar atar messeleyi anlayan yok ki :))

• haklısındır :) o yönden bakmamıştım

• daha evlenmeden bosanmanın hesabını yapan bırıyle evlenemem.

0|0
    0|0
    • Sen daha bu sözleşmenin amacını anlamamışsın ki :))

• 1 ay oldu tanıyalı ve sen evlenmek istedin sevdin vs vs olamaz mı 1 haftada evlenenler var sonuçta :))

• ımkansız.

Benım bır erkege guvenıp onunla dısarıda bır kafede oturacak kadar yakınlasmam dostum demem bıle yıllar aylar surer. Kısılık olarak oyle bırı degılım bu yuzden dedıgın ımkansız :)

• afedersiniz ama al bunu bitarafına sok. güvenine s.çayım der çeker giderim.

0|0
    0|0
  • Nisanlandiktan sonra mi soyleyecek bunu? Sozlesmeye gerek kalmaz o adamla hayatimi surduremem

0|0
    0|0
    • Amacınız ileride boşanmak paraya konmak değilse neden kızıp reddediyorsunuz?

Kabul edip aşkınızı yaşayıp hayata bakmayı kimse düşünmüyor.

• Beni evlenmeye karar verdigim insanin bu dusunceai kirar.En bastan soyylerse ben buyum isterrsen kabul eedersin.O zaman olur ama beni tanimistir nisanlanmissak ve tanidigini zannedip boyle bisey yapmasi evliligin temelini olusturmadan yikar

• İmzalamam para için onu birlikte olduğumu düşünüp bana bunu teklif ediyorsa zaten beni hiç tanımamıştır

0|0
    0|0
  • asla olmaz

0|0
    0|0
  • imzalarım... başlarken hersey ıyı de sonradan ne olacagı bılınmıyor. yoksa bir sürü insan boşanmazdı

0|0
    0|0
  • evlenmem onunla

0|0
    0|0
  • Imzalarım o insanlığından utansın

0|0
    0|0
  • Kabul etmem tabiki. Ne için evleniyorum sanki sdhfdsfls

0|0
    0|0
    • Ha parası mal varlığı öyle mi?

Yani 2 sene sonra boşanır para alırım diye?

• Şaka tabiki. Böyle bir talepte bulunsa asla evlenmem ben o adamla zenginliği batsın.

• Napcan o paralari bana yedirmeyip hein? Metres falan mi var diye aglamaya baslarim. :'(

0|0
    0|0
  • Evlilikte çiftler arasında senin- benim olayı yoktur, olmamalıda zaten. Şimdiden daha evlenmeden paranın hesabını yapan birisi evlenince kimbilir nelein hesabını kurar. O yüzden evlenmekten vazgecerdim ama aşıksam bilmiyorum, unutmak zor. Sözlesmeyi imzalayıp evlenebilirimde.

0|0
    0|0
    • Sen daha bu sözleşmenin amacını anlamamışsın ki :)) Amaç seviyor mu yoksa para için mi beraber :))

Seviyorsa zaten para sorun olmaz.

• Bunun hesabını yapan insanla evlilik düşünemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• En iyi ihtimal "dünya ahret bacımsın" der, voltamı alırım..

En gerçekçi ihtimal senin profil resminde yaptığını yaparım..

En kocaman ihtimal: Cezaevinde bir kadın gardiyana aşık olurum, o da bana aşık olur. Onun yardımıyla cezaevinden kaçar, Sicilya mafyasının Türkiye şubesini açarım. (Son paragraf senaryodur.. Ötekilerde gerçek payı var..)

1|0
    0|0
  • anladık ki insanlar ne kadaar bencil ne kadar tek taraflı.derlermiş ki

sen bana güvenmiyo musun ben seninle paran için evlenmiyorum sen beni tanımadın mı falan

peki sözleşme imzalatabilecek kadar sen onu tanımadın mı.sen tanımadın suç değil de

o tanımayınca neden suç .ayrıca demek ki tok gözlülüğünü gösterememişsin.bence bunların hiçbiri parasız biriyle evlenmez.pentinin kafa çalışıyo takdir ettim

0|0
    0|0
    • İmzalamam diyenlerin amacı belli hep karşıyı suçlamak ama hiçbiri demiyor ki ben boşanmayacağım için o da boşamaz beni sorun yok diye.

Neyse kapatmadan son yorumuda yaptık. İyi eğlenceler.

• aynı sözleşmeyi bende imzalatırım.İndi bindi dünyası belli olmaz :D

0|0
    0|0
  • Aha da buraya yazıyorum, :D

Bu zihniyette biriyle evlenmem. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • İzlediğin diziyi biliyorum, howard ne yaptıysa onu :)

0|0
    0|0
  • evlilik sözleşmesi şart ne alakası var ilerde boşanacağını düşünen adamla evlenmem felan bunlar hikaye

0|0
    0|0
  • imzalarım

0|0
    0|0
  • Bir tane hatun da çıkmamış ki "ben teklif ederim o etmese bile, parasında pulunda gözüm yok sadece seni istiyorum" dememiş. Ne menfi duygular bunlar böyle!?

0|0
    0|0
    • Bu da acı gerçeği ortaya koyuyor işte. Soruyu tam anlayan neredeyse yok gibi.

• imzalarım hatta bir sözleşme daha getirsin ayrılırsa tüm maaşı benimdir diye onu da imzalarım. parada pulda gözü olmayan bir insanım :/

0|0
    0|0
  • Hiç bir sorun olmaz..Hayata yine devam..

0|0
    0|0
  • Ben koyden bulcam bir tane fakir onla evlencem ;-)

0|0
    0|0
  • kabul etmem

çatır çatır nafakayı alırım:)

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey talep ettirecek kadar güvensiz olmam ...

0|0
    0|0
  • Son of bitch derim

0|0
    0|0
  • evlenmem kesinlikle

0|0
    0|0
  • Parası çok olan bakmaz bize.O yüzden bir problem yok :)

0|0
    0|0
  • s..tr git derim direk ..

0|0
    0|0
  • Kendimden daha zengin bir kızla evlenmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...