Bugün mini mini birler okula basladi :) siz ilk okul gününüzü hatirliyormusunuz ?

Simdikiler biraz fazla sulu gözmü ne :) aglayan oldumu icinizde ?

0|0
2110

En İyi Kız Görüşü

• Daha ilk günden öğretmenle ağız dalaşı yapmıştım, hey gidi günler. Ne ara bu kadar büyüdüm ki? :(

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Cok agladim AMAaaa okula göndermiyorlar diyee:))) Beni okula göndermiyorlar diye anneme ve babama kusmustum konusmuyordum, en sonunda mecbur kalip 5 yasimda okula gönderdiler:))). Cantam benden buyukdu ve her sabah rahmetli babam ise giderken beni ve cantami okula birakirdi:))).

0|1
    0|0
  • :( 1 yasinda krese basladim mini mini bir olana kadar hep kreste ana okullarinda gecti bebekligim , mini mini bir olunca hic aglamadim zaten aliskindim ailemden ayrilmaya :(((( hühühü

0|2
    0|0
    • Kakara Kikiri :D

• O zaman beni zehirleyin :D

• Kreşe başladığında ailen sigortanı yatırmaya başlasaymış şimdi Euro milyoneriydin mutlaka.. :)

Gurbette olmak buralardan bakınca kolay ve cazip, ama işin içindekilere zor değil mi?

• Herkes bağıra çağıra İstiklal Marşı'nı okurken ben heyecandan unutmuştum yarım yamalak söylemiştim üstüne üstlük babamıda sokmuştum sıraya onunla birlikte söylemiştik:) Dayım öğretmendi okula başlamadan önce öğrenmiştim herşeyi havamdan geçilmiyordu eheeey :D

0|1
    0|0
  • Dun gibi hatirliyorum .Ne masumduk ya :) Annem goturmustu ilk gun.beni sonra sen git ben tek ddururum diye soylenmistim :)) İlk siraya oturmustum yanima ogretmenimizin cocugu oturmus renkli bir kemeri vardi cok hosuma gitmisti:)) İlk basta saf saf bakiniyordum sonra yavas yavas arkadas omaya basladik.Simdi bakiyorumda o gunlere gore kazik kadar olmusuz.Cok ozluyorum kucuklugumu:)

0|1
    0|0
  • evden kacma cabalarım sonucu anaokuluna yazılmıstım sankı ne acelem varsa höm höm agladım mılletın yolmadık sacını basını bırakmadım :D

0|1
    0|0
  • ağlamamıştım :)

0|1
    0|0
  • ağlamıştım hatırlıyorum : )

0|1
    0|0
  • o kadar cok aglamısım kı annemı cagırmıslar eve göndermısler :))

0|1
    0|0
  • Hic agladimi hatirlamiyorum ama ilk günümüde pek animsayamiyorum daha ne güzel günlerdi ahhh Cocukluk

0|1
    0|0
  • Hatırlıyorum.Ağlamamıştım.Güzeldi..

0|1
    0|0
  • Hatırlamaz olur muyum?

Ağlaya ağlaya o küçük sıralara oturttular.Burnumu koluma sile sile bir gün geçirmiştim.

0|1
    0|0
  • ağlamadım..ama içimden geçen cümleyi hala hatırlarım..beni bırakmıyorlar sadece okumayı öğrenceğim burada..benimleler..:)

0|1
    0|0
  • hatırlıyorum çok mutluydum ben :D

0|1
    0|0
  • ben çok ağlardım ya .okul sırasındaydık bişeyi unuttuğumu farkederdm andımızı okurken hni demir parmaklıklar vardı velin ordan bakar hemen koşardm annee git getir unuttum öğretmen ıkızıcak olmaz deyince okul kapısına koşardım. lanetmişim.

0|1
    0|0
  • ilginç bir şekilde hiç ağlamamıştım.babam benden ayrılmak istememişti ağlarım diye.dedim "baba kalk giiiit" neyse işte alıştı o da soğradan..

0|1
    0|0
  • hemen açarım muslukları ben :(

0|1
    0|0
  • hiç hatırlamadım :)

0|1
    0|0
  • Hatırlıyorum aglıyodum :D

0|1
    0|0
  • evet hatırlıyorum :) zaman hızlı geciyor :))

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum ki =/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• LOST...

Okuldaki ilk günümü bugün gibi hatırlıyorum. Sabahında salonda okula gitmeden evvel oyuncak uçağımla oynarken bir yandan da "okula gitmicem ben canım istemio ki hiç" gibisinden konuşuyordum. Sonra "sen bir bak, beğenmezsen gitmezsin" diye esnafa bağlayıp, beni gezmeye gidiyormuş gibi keklediler. Tabi doğru düzgün gezme yüzü görmeyen ben elimi kolumu sallaya sallaya okulun yolunu tuttum babamla.

Okula gittiğimde 1/B (ekonomi) sınıfı biletimle sağ grubun orta kısımlarında uçak koltuğu darlığındaki sıralardan birine Furkan ile Hakan'ın arasına oturdum. Bir de benden sonra ablası sandığım annesiyle birlikte benim gibi keklenmediği feryat figan ağlamasından belli olan rahmetli Burak geldi ve sınıfın geriye kalan en kuytu sırasına tramboline çöker gibi zoraki azalan bir baş kaldırışla azar azar çöktü. Sanki karadenizde uçak filosu batmıştı garibimin. O gün onun gözyaşlarının acısı da benim içime batmıştı, yıllar sonra akan son gözyaşlarının üzerine intiharının içime batacağı gibi...

Ya böyle işte. Okulun ilk günü ağlamadan, sırıtkan bir keklenmeyle başlasa da buruk bir çöküşle "to be continued..."a yani "bekle daha neler görecen sen"e bağlanmıştı. Siz esas bana ikinci günü sorun, 4 8 15 16 23 42. günleri ya da bu uçağın kariyer adasına düştüğü günleri. Bu sezonlarca süren dizinin, okul kapısının açılıp ışığın görünmesine kadar yolu var. Neyse, hadi bakalim size de to be continued... yani "hadi görüşürüz" :)

0|2
    0|0
  • hatırlıyorum banu diye bir kız benim suluğumun kapağını kırmıştı bende onun çantasını çizmiştim derste

0|1
    0|0
  • hatırlıyorum koca sınıfta ilk ağlayan bendim, sonra benim ağlamamdan korkup diğerleride ağladı, öğretmende, yazık kadıncağız gürültüden ağlamıştı.

utanmasam okulun her ilk günü ağlayacaktım

ama ben 1. sınıf hariç hiç birzaman okulun ilk günü okula gitmedim :D

0|1
    0|0
  • bu çocuklar niye ağlıyor diye bakıyordum etrafıma. onlara anneleri yağlı peynir ekmek + üzüm getirmemiş sanıyordum

0|1
    0|0
  • annemin beni sınıfa bırakıp gitmesine çok üzülmüştüm.

0|1
    0|0
  • Hiç unutmuyorum hocam bir gün sınıftayız daha ilk gün ilkokul 1 bir kız ağladı anası gitmesin diye bir ders boyunca anası yanında ayakta durdu... sonrasını da hatırlamıyorum zaten.

0|1
    0|0
  • Bugun bir tane yakaladım haberlerde , en arkada çatık kaşlı bir çocuk..

öyle , yanındakıne çarpacak gıbı otuyuruyor , bakıyordu..

Aynı benim okula başladığım gün ki halım..

dsadsa:))

1|0
    0|0
  • Yolda yürüyen çanta görürseniz şaşırmayın :D

0|1
    0|0
  • hatırlamazmıyım heyecandan altıma işemiştim.

1|1
    0|0
  • hatırlıyom okulu çok sevmiştim ilkten ama sonra gerçkleri anladım :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...