Kapat

Dalgın bir anınıza denk gelip de yaptığınız komik, tuhaf, ilginç şeyler var mı?

Dalgın bir anınıza denk gelip de yaptığınız komik , tuhaf , ilginç şeyler var mı ?

Telefon elinizdeyken başka bir yerde aramak gibi :)

Biraz önce mutfakta kolaya iki tane şeker attım da :))

1|0
31|50

En İyi Erkek Görüşü

• Gözümdeki gözlüğü aramışlığım var :D Herhangi bir meyveyi soyarım kabuk yerine meyveyi çöpe atarım :D :D ya da kabuğunu ağzıma alır kendisini tabağa bırakırım :D Biri su istedi mesela isteyen değilde başkasına götürürüm :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 49

• aceleyle evden çıkmak için hazırlanıyordum. gözlüklerimi aramak 15 dk mı aldı. aynaya bakana kadar aradım.

2|0
    0|0
  • dalgınlığımla telefonun kulaklığını aradığım oldu kulağımdayken.. ya da gunes gozluklerım kafamda ıken gozluklerımı aradıgım zamanda oldu..

su şişesini ararken karşımdaki kişiye telefonda televizyonun önüne bak dediğimi hatırlıyorum.. ve onun donup kaldıgınıda hatırlıyorum..

1|0
    0|0
  • Yolda böyle bişey düşünürkene ayağım bişeye takılınca kafayı yiyorum fazla gülmesinler diye kendime gülüyom genelde :D

0|0
    0|0
  • 3. kat balkonundan elimdeki boş kola kutusunu çöp konteynırına atmak isterken öteki elimdeki cep telefonunu fırlatmak..

ATM'den parayı çekip saya saya yürüyüp gitmek, kartı hem de "başka işlem yapmak ister misiniz?" menüsünde makinede bırakmak..

Sayarsam roman olur, sustum :)

1|0
    0|0
  • elimde arabanın anahtarı evde terör estiriyom. nereye koydunuz lan anahtarı diye :D

3|0
    0|0
  • Çok sevmiştim

Dalgınlığıma denk gelmişti

3|0
    0|0
  • cep telefonunu buz dolabında unutmuştum 5-6 sene önce

1|0
    0|0
  • bigün çok dalgınım böle. dedim bizi playstation cafe'ye gidiyimde takılıyım az. neyse cafeye gittim abimle abimin arkadaşı pes kapışıyolar. benimde canım sıkılıyo öyle muabbet olsun diye yanlarına gittim "kaç kaç" diye sordum. abimin "arkadaşı 1-0 ben yeniyorum" dedi. scora baktım 1-1. ee dedim 1-1. olum ozaman niye soruyon*dedi :D rezil oldum. arkadaşlar baya gülmüştü :D

0|0
    0|0
  • bir keresinde hiç unutmam :S :S 10 yaşında büyük bir markette bir kadını annem sanıp sepetine yumulmuş anne bunu da mı aldın ayy pudingde almışsın anne süpersin ya cipste almışsın gibisinden konuşmuştum tabi sepetten ilgimi çekip sepete sürene bakınca annem olmadığını anladım hayatımın en büyük şoku oydu kadının gözleri yuvalarından çıkar gibi bana bakıyordu çok utanmıştım ama yapacak bir şey yoktu :D :D :D

0|0
    0|0
  • 2 gün önce

Kredi kartımın son ödeme gunuydu.

Alel acele evden cıktım. O saatte başka bankadan EFT de yapamazdım internetten.

Yürü babam yürü.

Kartı ATM ye koydum şifreyi girdim,hatalı.

Bi daha denedim hatalı.

Tam 3.yü girecem dank etti.

Kartı geri aldıgımda kredi kartı yerine normal banka kartını takmısım.

Şifreleri farklı bide :S

Neyse girdim şifreyi tüm parayı hesabıma yatırdım.

Tam girecem cepten nete sen kalk bu seferde pil'i bit.

Geldim eve girdim internet şubesine ödedim borcu.

Kabus gibiydi...

0|0
    0|0
  • Telefonda müşteri hizmetleri ile görüşürken soyadımı unuttum.

Ciddiyim.

1|0
    0|1
  • Yolda giderken direklere çarpıyorum.

0|0
    0|0
  • benim ki biraz cinsel içerikli ama bir gün gece yarısı yoldan bir bayan aldım neyse tenha bir yere çektim arabayı soyunduk falan sonra gözlerime inanamadım kadında penis vardı nasıl olduğunu sonradan anladım meğerse travestiymiş ama aynı kadın yüz siması konusşmaları herseyiyle kadın dersiniz ama erkek çıktı a.q :)

0|0
    0|1
  • Bunu sayarsan sabah dalgınlığıma geldi bardak boş sandım bir an laptopun tuş takımının üzerine kola döktüm bazı tuşlar basmıyor ekran klavyesinden karışık yazıyorum sabah yolcu pc çok hüzünlüyüm

0|0
    0|0
  • soruna 5 yıldız :)

1|0
    0|0
  • Derste arkadaşlarla hararetli bir biçimde tartışıyorduk.Ama ne dalmışız. Öğretmen bir kaç kere adımı söyledi lakin dalmışım konuşmaya çıkamıyorum. Bir kere daha adımı söylediğinde dönüp asabi bir şekilde HAAA! dedim nrde olduğumu unutup. Baya azar yediydim :DDD

0|0
    0|0
  • reçel diye ekmeği şekere bandırmışlığım vardır.

1|0
    0|0
  • Elinde kalem varken kalem aramak mi dersin, unutmayayim diye buroda ya da ebde masanin uzerine koydugum hedeyi unutup sonra geri donmek mi dersin mutfaga su icmeye gidip su icmeden geri donmek mi dersin...

Kafa yerinde olmayinca insan her seyi yapabilir.

0|0
    0|0
  • iş yeriyle görüşüyorum bana sordu hangi üniversiteye gidiyorsun diye 3 senedir gittiğim okulun adını unuttum amk utancımdan kapadım :sdfFS böylede mallıklarım vardı yani :D

0|0
    0|0
  • Bazen elimi yıkarken, başka bir şey düşünerekten sabun yerine yanında başka ne varsa onu elime aldığım oluyor.

0|0
    1|0
  • Hiç sasırmadım Seker atmanıza Bayan .D

OLuyor ara Ara.Aklımda KaLan Normal Sohbet Ettigim bir arkadasım ve Sevgilimle Eskiden aynı anda mesajlasıyordum.ikiside Kız.Sevgilime Aticagım mesajı normal arkadasıma Gönderdim.Ve Cok Kötü bir Durumdu Müstehcen mesajdı.Utandım .D Kızda sana inanmıyorum ya falan dedi Son mesaj .D O Günden sonra Bir daha mesaj atmadı .D numarası kayıtlı degildi zaten .D

0|0
    0|0
  • Seks icerikli mesaji baskasina atmak

1|0
    1|2
  • Dalgın haldeyken çok pot kırdığım oldu ^^

0|0
    0|0
  • geçende aynı isimli farklı bir arkadaşı aramışım ne diyon olum sen deyince aklım başıma geldi:)

0|0
    0|0
  • Aynen, bunu ben de yapıyorum bazen. Evden çıkarken mesela, anahtarlar cebimde, anahtar arıyorum. :D

0|0
    0|0
  • Telefon dedin de langırt masasının üzerinde unutmuştum.

0|0
    0|0
  • nesquik vardı hani toz işte yanlışlıkla bardakta ki ne koyacağıma sütü onun içine koymuştum bitter çikolata oldu işte sonra kalıplara döküp çikolata yaptım yemiştim oooooh bir dalgılığın nimeti hikayesi ;)

0|1
    0|0
  • tv seyrederken kumandayı receiver yerine tv ye tutmak gibi sonraa neden açılmıyo bu diyip farkına vardığım an

0|0
    0|0
  • Gözümde gözlüğü aradığımı hatırlıyorum.

1|1
    0|0
  • İş yerine iki ayakta farklı ayakkabılarla gitmek!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 31

• Ben kumandayı buzdolabının içine koymuşum geçenlerde :D bir de evde terör estirdim çabuk o kumandayı bulun nereye koyduysanız diye. Bİ de geçenlerde çayı demliyorum diye çayı demliğe değil çaydanlığın altındaki suyun içine atmıştım. İşin garibi bunu çay gelene kadar farketmedim :)) Bu aralar çok dalgınım çoook :))

1|0
    0|0
  • Favorilerim arasında;

1 Zil çalar kapıyı açarsın sesin yankılanır apartman boşluğunda; ''aloo''

2 Birisi hakkında atacağın mesajı yanlışlıkla bahsedilen kişiye atmak(en fenasıydı)

3 Mağaza da cansız mankene çarpıp özür dilemek

4 Elektrikler gelinceye kadar tv izliyim diye düşünmek

bi de telefonla konuşurken telefonu nereye koydum diye aramışlığım var :d:d hem yorumlara hem şaşkınlıklarımı anımsayıp iyi güldüm gece gece ya 5*

2|0
    0|0
  • O da bir şey mi annem çamaşırları topla dedi. Toplayıp kuru çamaşırları tekrar serdim :D Annemin dili tutuldu tabi .D

2|0
    0|0
  • Çamaşırları, çamaşır makinesi yerine çöp kutusuna atmış insanım ben.

1|2
    0|1
  • biri bana çarpmıştı pardon demişti o sıra sorun değil diyeceğime rica ederim demiştim :D sonrası kopmuştum umarım duymamıştır diye iç geçirdim

0|0
    0|0
  • dalgınlıkla eşim yerine annemi aramıştım dün. onun dışında çok açmalık yaparımda aklıma gelmedi şimdi :D

0|0
    0|0
  • Sofrayı toplarken boş bardakları buz dolabına açıpta yerleştirdiğim... telefon cebimdeyken telefonu aramam ve birsürü şey en kötüsüde dalgınlıkla ruya arasında gelip gittiğim bir anda pek konuşmam olmadığı birine seni çok özledim yazmam ve sonraki gelen açıklama çabalarım :D

0|0
    0|0
  • Yurt evraklarını doldururken kendi bölümümle birlikte veli bölümünü de imzalamıştım.

0|0
    0|0
    • :DDD

guru abla bısey sorucam benım soru baslıgım nasıl degıstı sen bıırsın belkı :DD

• Valla ben değiştirmedim.

Lakin abidik kubidik bir şey yazdıysan düzeltmiş olabilirler.

• hea degstryorlarmı oyle bı baktım benım soru mu dedım sasırdım ıyıydı aslında copy paste yapmıslar soruma :)))

• O lanet telefon hep elimde olur ama nedense hep deli gibi onu ararım , bok kafalı işte naparsın ablası :)

0|0
    0|0
  • bir aile dostumuz telefonda eşinin teyzesinin öldüğünü söylemişti ben geçmiş olsun demiştim :D kadın sustu kaldı telefonda bnde :D snra bozuntuya vermedi devam etti felan ben hala farkında değilim tam ahizeyi koyuyorum yerine birden çaktı fişekler hemen toparladım :D öğle vakti iyi akşamlar demişliğim felan çoktur :D

0|0
    0|0
  • En komigi bigün bilgisayar başında sabahladım sabah gözlerim kan çanagı olmuş.ekmek almaya gittim yolda üç kadın önümden bitürlü çekilmiyolar bende pencereleri saga sola çekiyoruzya hemen elimde maus vargibi çekmeye çalışyormuşum kadınları lan pilimi bitti ne diyorumda gerçek dünyada oldugumu farketmiyorum.Bigünde mesaj yazarak tirafige girmişim kornalar çalıyormuş okadar mesajla tartışıyozki etrafı duymuyorum bir kendime geldimki yogun bir tirafigin ta ortasındayım nasıl gittim oraya anlamadım.

0|0
    0|0
  • 65 yasındakı patronunuzun sorusuna off tamam mehmet bırazdan yapıcak sıkma benı demek gıbı mı :) sevgılımle tartısıodum ona dıcegım seyı patronuma soledım olsun napalım kader

0|0
    0|0
    • hahah bende bı defa telefonda sevgılımle tartıstım aklım onda kaldı ofıse gırdım orda da bırıne bagrdım adama bagrrken sevgılımn adyla htap derek bagrdım ay nası güldüler banağğğ ğaaa :DD

• cok fena etkılıolar coookkk

• Çantamı okulda unutmuştum

ayakkabı çekeceğini de evde unutmuştum taa evden kaç metre ötede fark etmiştim. böyle böyle büyüdüm sdfhşjls

kendimi burda unutmadan gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Çalıştığım yerde müşteri çıkarken bana " Hayırlı İşler " deyince ben de " Hayırlı İşler " demiştim,sayılıyor mu ?

0|0
    0|0
    • sayıılmaz mıı bende çalısmaktan alıskanlık olmus bazen telefonda normal konustgm bırılerıne kapatrken kolay gelsın dıyorm :)

• Tanımam etmem marketten çıkarken hadi görüşürüüüz dediğim çok oluyor.

0|0
    0|0
  • Kafama mikadan yapılma içi kum dolu bantlıgı düşürmüştüm. Ondan beri böyleyim.

1|1
    0|0
  • bi kere sınıfa girdim dalgımdım arkadaşıma senin bn mk dedim müdürde sınıftaymış herkes döndü bana baktı felan felaket bişeydi ya

0|0
    0|0
  • bulaşıkları makine yerine buzdolabına yerleştirme teşebbüsüm oldu :)

0|0
    0|0
  • Sınıfta soru cozerken bı an aklıma eskı sevgılım geldı hocaya aşkım demıstım

0|0
    0|0
  • evet los angelestaki sevgilimle konusmustum orda gece oluyordu .. burdada sabah .. sonra telefon caldı ve ben dalgın bir sekilde iyi gec... diyordum resmen. cok utanmıstım.. ve daha dün oldu bu :3

0|0
    0|0
  • bu durum surekli uzerimde, yok kolaya seker atmamda bisey niyetine elimde baska bisey bulundurdugum gibi seyler olur :)

0|0
    0|0
  • Bende nescafe hazırlarken çaydanlıktaki suyu sıcak su sanıp döktüm ve annemin çay o demesi bir oldu :D

0|0
    0|0
  • gene iyi :)) ben pastanın üzerine tuz serptim :))

0|0
    0|0
  • bir de saç kremini şampuan sanıp "saçım neden köpürmüyor!" demişliğim de var.

0|0
    0|0
  • sen hiç omzunun acısını hiçe sayıp çarptığın kapıdan küçük emrah bakışlarıyla özür diledin mi?

0|0
    0|0
  • kulaklıkla müzik dinlerken başka şarkıyı mırıldanıyorum :D

1|0
    0|0
    • Bence bu süper bir şey. Odaklanma yetinizin iyi düzeyde olduğunu gösterir. Psikologlar, odak sorunu yaşayan insanlar için müzik dinlerken tam da sizin yaptığınız eylemi öneriyorlar.

• bende yapıyorum onu dınlerken aklıma baska sarkı gelıyo onun sozlernı falan hatrlamaya calysrm h:D

• dalgın olmadıgım bir an olsa keşke :D

1|0
    0|1
  • pilava tuz yerine suyu dökmüştüm.

0|0
    0|0
  • :) telefon cebimde ben evin içinde telefon nerde diye çığlık atıyorum :)

0|0
    0|0
  • krem dıye joleyı yüzüme surmuştum:D:D:D ıksıde açık yan yanydı teleşlı bır hazırlık ve sonucu:D::d

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...