Pilates yapan var mı?

arkadaşlar düzenli olarak pilates yapan var mı yada gerçekten pilates vücut için yararlamıdır yorumlarınızı bekliyorum bende pilatese başlamayı düşünüyorum eğer yapanlar varsa nasıl başlayabilirim yorumlar icin simdiden teşekkurler

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence bunu bi fizik tedaviciye sorsan daha iyi olur siteden isim bile verebilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Birçok açıdan yararları olduğun biliyorum.Zayıflama ,vücut şekillendirme,nefes açma,duruş bozukluğunu düzeltme gibi.Sana platesi nerde öğreneceğinle ilgili bilgi link

Yalnız başına yapabilir misin platesi link

1|0
    0|0
  • plates yapan bayanların fiziği kendini direk belli ediyor bence başlamalısın bikini giydiğinde özellikle farkına varılır dar şeyleri çok rahat vucunda sergileyebilirsin bence başla ama sabır etmen gerekli

0|0
    0|0
    • sabır ederim 3 dersten sonra verim alınabiliyomuş 20 dersin sonunda fiziksel değişm gözleniyormuş araştırdım kadarıyla

• ders sayısıyla bunu bağdaştıramazsın insan vucudunda 3 ay kadar sürede değişim almaya başlarsın sabret çok güzel fiziğin olcak yapmanı çok isterim

• peki teşekkur ederim

• sevgilim haftanin 6 gunu yapiyor. oldukca etkili bence :D

0|0
    0|0
  • git ders çalış ders ne platesi ya :))

0|0
    0|0
    • calışıyorummm rehberlik servisi yönlendirdi bi uğraş bul kendine diye fazla calışmaktan tozuttum galiba :))))

• bu sene herkes öyle anlamıyorum nedendir mat fizik kimya iyi ama biyolojide herkes bi düşüş var anlamadım neden :S ben özellikle biyoloji sorularını okurken sıkılıyorum ya

• :)) ben unutmuşum konuları normal unutmam da en son lise de görmüştüm ben tercih yapmayacağım için rahatım

• ben yapıorum düzenli olarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bi kaç haftaya başlamayı düşünüyorum.

Annem ve arkadaşlarım gitti. Zayıflamıyorsun ama sıkılaşıyorsun.

0|0
    0|0
  • popo boyutunun pilates denen zımbırtıyla küçülüceğini hiç sanmıyorum küçülseydi bizim sitedekilerin hepsi manken gibi olurdu şimdiye kadar...

0|0
    0|0
    • bende kilo yok ki ya su nefes kontrolu için en uygunu o gibi geldi :) senin dediğin gibi alt yapı sağlam :)

• ne yazdın okuyamadım çok uzun... fikir istemişsin... söyledim seçimini yap işte...

• BEN DÜZENLİ OLARAK YAPIYORUm. Plates sana kilo verdirmez sadece daha Fit ve sıkı bir beden getirir... başlamak için önce bir plates topu edinmen gerek gerisi kolay..

0|0
    0|0
  • yok hiç yapmadım ama düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bende gitmeyi düsünüyodum ama ileride kemik erimesine neden oluyo dediler vazgectim :)

0|0
    0|0
  • bende yapmayı düşünüyorum çünkü yapan arkadaşlarım çok faydası oldunu söylüyolar ebru şallı dvd lerini almaya başlıcam :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle etkili. Bendd baslamayi dusunuyorum. Belim kalinlasiyor su lanet olasi dusuk bel pantolonlar yuzunden :(

0|0
    0|0
  • önce bı kilo vereyım platesede gelır sıra :D

1|0
    0|0
  • Yapıyorum ve yararı oluyor .

0|0
    0|0
  • bende yapıyorum inceldim sayesindee

0|0
    0|0
  • Daha hayatımda bir kere yapmadım.

0|0
    0|0
  • ya öyle topla falan yapmıyorum bir keresinde milliyet cd vermişti oradaki hareketleri yapıyorum ve insan sıkılaşıyor.. hiç diyet falan yapmasan günde 20 dakika onu yapsan sıkılaşırsın ve tartıda oynama yapmasa bile insanlar aa zayıflamışsın derler :) geçen yaz herkes bana zayıflamışsın nasıl zayıfladın diyetini ver diyorlardı ama diyet yapmadım deyince şaşırıyorlardı :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...