Herkese günaydınlar sayın site sakinleri, güzel bir hafta sonu için neler düşünüyorsunuz?

Evet güzel bir hafta sonunda neler yapmak nerelere gitmek istersiniz.evet yazalım sevgili dostlar.hadi kalkın ama buketdereden kocamn günaydınlar hadi lütfen kalkalım link

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• haftaiçi iş stresınden uzaklaşmak ve gercek anlamda keyf almak dınlenmek ve dolu dolu geçirmek istiyorsan eğer ...

0|0
    0|0
  • Şimdilik uyumayı.

0|0
    0|0
  • bi film izleyip ders çalışacağım.

0|0
    0|0
  • ğünaydın genclik tek düşündügüm istanbula güneş yolayacaktın birkac gün önce yollamayınca ben antalyaya kactım burdada mahsurum düşnemiyorummm :)))

0|0
    0|0
    • ay buraya gelseydin sen keşke gönderecek yerlerim ağrıyordu bugünde bir güneş bir güneş sorma gitsin

• teşekkür arkadaş dediğin böyle olur bak sen kendini incitme ben tek başıma taşırım güneşi dermişim :)

• günaydın,her zaman takıldığım mekanda pazar sabahına kadar içeceğim pazar günüde bütün gün sızacağım büyük ihtimal..

0|0
    0|0
  • Şuaniş yerinde mesaide olmak yerine. Hani olsaydı sevgilimle sahilde kahvaltı yapmayı :( :(

0|0
    0|0
    • ben bu hafta sahilde kahvaltı yapmaya gidiyorum...senin yerinede bir bardak çay içerim.

• Çok pisssin beni kıskandırmak için diyon dimii... İç ülen iç benden olsun parasıda. Biz yapamıyozzz sen yap. Yakışır bacıma :)

• Ben çalışacağım yahuu...zatenyapacak başka bişiyim de yok... :-)

0|0
    0|0
  • çok iyi şeyler düşünüyorum günaydın

0|0
    0|0
  • evde iş yapacağım birazdan

0|0
    0|0
  • hiç bir şey

0|0
    0|0
  • is guc arkadaslar ile gececek yine haftasonum... pek fark yok

0|0
    0|0
  • Hava güzel olsa, açık bir havuza gitmek isterdim öğleden sonra.

0|0
    0|0
  • Denize gidip güneşlenecem

0|0
    0|0
  • günaydım..birazdan tekrar yatağa geçiem sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Günaydın. Alışveriş yapmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • günaydın buketcim... senin elinden güzel bi sütlü nescafe olaydı ne güzel olurdu :D

0|0
    0|0
    • ayy keşke olsaydın şuan yanıma sana kahve nedemek herşey yapardım hatta kahveden sonra sana güzel bir yemek ısmarlardımm.oo adan kebap

• aaa bileti ayırttım geliyorum :D

• ok ben burdayımmm hemen gelll adana kebap sonra içli köfte sonra analı kızlı sonra güzelde bir kaymaklı baklava iii gider birde üstüne sana fal bakayım oohh misler gibi ağırlarım.

• yapmak istedigim seyleri yapamamıyorum ama kendimi mutlu etmek için ilerleyen saatlerde incik boncuk almak için dısarıya cıkıcam az mutlu edicem kendimi bişeyler yicem gene evime gelip makus kaderim pc ve televizyonuma kendimi adıcam

0|0
    0|0
  • Ders çalışıyorum:((

0|0
    0|0
  • Bugun işte ,akşam ailece, yarın da arkadaslarla full time gezmeyi planlıyorum(Kızlarağasında bi falcı var oraya gidicem :D)

0|0
    0|0
  • Güzel bir tatilin daha sonuna gelmiş olacağız. Yarın pazar ve ondan sonraki gün okul var. Pof.

0|0
    0|0
  • Evden cikmayi dusunmuyorum. Mutfaga girmek degisik tatlar yaratmak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Günaydın :D

Hiçbişey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • ayy yerim seni erkekimm

• günaydınn evde vakit geçirmek istiyorumm :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...