Bir koca karısının mini şortuna hiç mi karışmaz ?

geçen birini gördük . bir karı-koca yanlarındada bebekleri var . hiç abartmıyorum kadının şortu yani kalçası gözüküyordu resmen . kocasıda yanında . yahu bu delikanlılık bu kadar öldü mü ben anlamıyorum . karısının kıçı gözüküyor resmen . birde ellerinde bebek ben utandım . yuh ya böle erkeklere . bu nasıl iş arkadaş ben anlamıyorum .

0|0
721

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin görüşü değişkenlik gösterir. Evet eleştirme hakkı sana ait ama karar verme hakkı sadece onların. Bunu irdelemek ya da üstünde kafa yormak gereksiz..

1|1
    0|0
    • çok çirkin utanç verici bence . o adamda zerre şeref yok

• şerefsiz işte diyorum hadi asın beni o adam şerefsiz . erkeklerin eşine bakması hoşuna gidiyor demek . hatta sapık bence o adam . allah bilir başkasınla ilişkiye falan giriyordur karısı önünde var öyle sapıklar

• Seni NEYZEN TEVFİK'e havale ediyorum ...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Öncelikle vücut kadının vücudu istediği yerini açar. Ardından kadın adamın karısı ister izin verir ister vermez. Karar verme mekanizması onlar, senin bu işle alakan ne orası anlamsız. Hayır o durum o insanlara normal geliyorsa sen neden rahatsız oluyorsun ? Birlikte yaşamayı hiç beceremiyoruz, insanlara karışmak en büyük tutkumuz nedense. Biz neden böyleyiz bilmiyorum ama geldiğimiz nokta çok kötü. Ve bu gibi fikirlerle sadece daha kötüye gideriz.

0|0
    0|0
    • milletin karısına bakmak hoşunuza gidior . sizde giydirin şortu gezidirin yanınızda

• valla konuşurum arkalarından önündeden de konuşurum . o adamşerefsiz karısıda iffetsiz bu kadar net

• Kesinlikle en baştan sizinle tartışmaya girmemem gerekirdi, hepsi benim hatam, sizde suç yok.

• Benim sevdiğim dine uygun giyinecek ama başkasının eşi açık giyiniyorsa o da eşinin bileceği bir şey herkesin görüşü,günahı kendinedir. Sonuçta ahirette herkes kendinden sorumlu olacak... :)

0|1
    0|0
  • Şahsen ben rahatsız olurdum, yetiştiriliş tarzları bundan rahatsız olmayı gerektirmeyecek şekildedir.

0|0
    0|0
  • ben boyle medenıyetın ıcıne ederım dedıkce kızıyorlar bırde bana

0|0
    1|1
  • Yer bağdat caddesi ...vb yerlerse bunlar gayet normal.Bu tarz yerlere ya da tatil mekanlarındaki bu tarz aileler zaten relax aileler onlardan herşey beklenir.

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz bir kereeee :)

0|1
    0|0
  • bebek acaba kimden bak şimdi takıldı kafama :)

1|0
    0|1
  • kıskanmıyordur korkmuyordur adam ne yapacaklar kadını açık giyindi diye skeck halleri yok değilmi ? Hem kocası izin verdiyse sen veya başkası hiç birşey diyemezki

0|1
    1|0
    • derim arkadaş diyorum da . o kocanın şerefi yok . herkes bakıyordu ya arkasından

• yaa baksın sanane kardeşim ki bundan

• Çekememezlik sezdim ama!

1|1
    0|0
    • ay ne çekemicem ööle adamı ne yapayım ben . geniş herif

• Senin fiziğin düzgün mü?

• evet .. neden açayım orda burda benim allah korkum var

• Çok genişlediler çok

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacagından asılır

0|0
    0|0
  • O kadının görünen yerlerinden kesim adamın hayalarına montelemek gerek

0|0
    1|1
  • şimdi eminim bu yorumunu beğenmeyen kızlar çıkacak :)

0|0
    0|0
  • adam gibi adam olsa giydirmez ama madamsa her şey ortada açık olmanın bir sınırı olmalı

0|0
    0|1
  • demekki seni kocan seni hiç kıskanmıyor ilişki durumunuzuda bilmek isteridm doğrusu

0|0
    0|0
  • çeşitlilik , farklılık iyidirr iyi... dont panic

0|0
    0|0
  • karışmasın ne iyi işteeeeeee

0|0
    0|0
  • Kadin erkektir erkekse kadin olmustur bence onlarda :)

0|0
    0|0
  • Avrupa oldu Türkiye son 20 yılda herşey çok değişti

0|0
    0|0
    • ya ben bile utandım resmen gözüküor bütün erkekler bakıyor arkasından . aam yanında dömbili birşey . birde bebek . bebeğe acıdım

• ya birde ortası yok ya çok kapalı ya çok açık orta yollusu yok

• Onlar batılılar . Kesin Chplidirler Onlarda ayıp mayıp yok . Yakında sokakta çifleşirler .Hiç şaşırmayın ha :)

0|0
    2|4
    • evet bizde gördük carsafli türbanli kizlari sokakta sevisip abuk sabuk hareketlerle. chp ki olmakla ne alakasi var beyinsiz

Kızlar Ne Diyor 7

• var öyle şerefsizler .. onların karısını alıp meydanda s.keceksin o zaman akılları başına gelir belki..

0|0
    0|0
    • ya bu tipler bence sapık . var ya öyle karıma baksınlar hoşuma gidiyor diyenler

• Sanane kardeşim

1|4
    1|0
    • ne demek sanane . ayıp denen birşey var . kıçınızı açmayın lütfen az edepli olun

• Ayıp onun ayıbı senin ayıbın mı?Edepli olmayı senden öğrenecek değil insanlar.

• Selülitliler giymesin bence ya :O Bugün az kaldı bir kadının üstüne kusucaktım.

0|0
    0|0
    • yok kız gayet güzeldi ona laf yok ama kucağında bebek olan kadının bu hali yakışmadı

• herkes istedigi gibi giyinebilir. buna karismamiz dogru degil. evliler bebekleri de var. erkek demek ki kiskanc degil karisina karismiyor. bunda kötü bisey yok

1|1
    0|0
    • herkes istediği gibi giyinir ama şeyi gözüküor be yuh . terbiyesizlik bu kadarıda . evliller bebekleri var evet o ailenin içinde tetişen bebeğe yazık

• bence abartiyosun.

• ya yok valla şeyi gözüküordu

• Bazi erkekler karisina ya da sewgilisine o tur gozlerin bakmasndan rahatsz değilde hoslanirmis nsl is bnde anlamadim :D irkek dedign kiskanc olmali heheytttt

0|0
    0|1
    • abowww ben anlamadım

• kim bna eksi puan verdiyse o boynuzlulardan ya da irispilardn biri taammi bu kadar net ;)

• İşsiz misin kızım sanane onlar mutlu :)

0|0
    1|0
    • şerefsizlik işte .. işsiz falan değilim çok şükür devlet memuruyum

• O işsizlik, o işsizlik değil canım :)

• bilemem ben işsiz dedin onun için dedim kızım lafa bak kızım falan ne oluyoruz

• Seni neden rahatsız etti?

1|2
    0|0
Yükleniyor...