Oyun istiyorum bana oyun falan bişey önerin

Gençler bana online oyun önerin bir zahmet. Mmorpg olmasın bir başladım mı hayat mayat kalmıyor bende. Text tabanlıda olabilir mesela şöyle -> link (oynayan var mı?:) ya da Assault rifle'mle amaçsızca headshot yapabileceğim skora dayalı FPS oyunları.. Cod multi atmak sıktı

yeni heyecanlar arıyorum.

Teşekkürler :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Battlefield 3 ya da Medal of Honor Multiplayer, basit istiyorsan Counter Strike: Global Offensive.

1|0
    0|0
    • CS sevmiyorum kucuklugumde kaldi artik. Battlefield 3 begenmistim kafede biri oynuyordu. Onu drnicrm yuklerim bakari tesekkur ederim. Medal of honor da cod tarzi severim guzeldir o.

• Ahah teşekkür ettim yorumların için :)

• Ekle beni, yardımcı olmaya çalışırım bu oyunda, arkadaşa ihtiyacım var zaten :)

Erkekler Ne Diyor 8

• CS 1.6 Pub/Fun/Mac :P

mmo önermeyin demişsin ama guild wars 2 önerebilirim amele gibi tek tuşa basarak level veya silah kasmadığın bir oyun.

Hem online hafiften mmo ama cod ve cs mantığıyla işleyen ABP reloaded i oynayabilirsin 1 ay gideri var

1|0
    0|0
    • CS deme bana. Hoslanmiyorum ondan oldum olasi. Guild wars debeme surumunu oynamistim gideri var evet :) ABP dedigin ne oluyor? Ben continent of ninth ya da kabod online tarzi gibi mi continent gibi onerebilirsin mesela.

• Hmmm şöyle kısa bir search yaptım da deniyebilirim sanırım teşekkür ederim :)

• Eyv önemli değil:)

• rapplez de satılık karakterım var almak ıstersen 158 lvl

1|0
    0|0
    • Rappelz'i pek begenmedim. Onun yerine Jade dynasty daha cok sarmisti beni.

• championship manager 2003-2004 :) erkek olaydın bu en iyisiydi. sen git gta oyna en iyisi

0|1
    1|0
    • Hala oynayan var mıdır acaba :)) Ben 2009 da bıraktım

• bu oyunu oynayamıyorum ya link göndermişsin yardım edersen sevinirim

• Indirmen gerekiyor. Turkce yapmis zaten adamlar. Client indireceksin oralardan bir yerden.

• araliksiz savas icin counter strike online (oyunun ismi bu) soyle.konulu olsun diyosan resident evil serisi

0|0
    1|0
    • O oyunu 10 yaslarinda oynuyodum bana cekici gelmiyor fazla. Konuludan kasit zombili pek sevmiyorum hani olursa max payne assassin creed deadpool gibi oynarim

• Mounth & Blade dene bence harika bir oyun.

1|0
    0|0
    • Degisik bir oyun bana eskiden oynadigim bir oyunu hatirlatti tesekkurler.

• Pes 2012 Oyna + wolfteam'a gelirsen avlarım seni haberin olsun

0|0
    1|0
    • Ora ergen dolu degil mi fazla?. Pes sıktı be canım arada oynarım 2013 var zaten pc'mdeşu anfare imlecim gelip gelip gidiyor

• anno 2070 oyna

• braid :,(

0|0
    1|0
  • plastation oyunları ögren pes ögren mesala 1 adım öndedir pes bilen kız birde beni yenecek aşık olurum :D

0|0
    1|0
    • Pfff playstation hikaye be canisi. Onu bilmeyen atlayip ölsün ben psv'yle yenerim seni ben peh. PES bilgisayarimda gamepadle oynuyorum zati.

• ohhoo fazla oyun oynamaktan türkçe de gitmiş. Ben orda iğneleme yaptım Bu devirde zaten hala klavyeyle pes oynanır mı diye ama sen anlamamıssın birde benim gamepadı bilmediğimi düşünmüşsün

• Ne bilim ya :)

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...