Kapat

Hangi Takımı Ne derecede tutuyorsunuz?

Hangi Takımı Ne Derecede Tutuyorsunuz? (Fanatik?, Normal?, Holigan ? ) Kendi Cümlelerinizle Açıklarmısınız.. Birde Takımınız Dışında Hangi Takımı Seviyorsunuz..

Ben Galatasaraylıyım Ama Beşiktaşı Severim Kötü Söylemem.

0|0
19|17

En İyi Kız Görüşü

• Kupa geldiğinde mi ben böyle olurum?

Yoksa böyle olduğumda mı gelir kupa?

Bunların KUPAYLA NE İLGİSİ VAR?

HER ZAMAN ASLOLAN GALATASARAY

= Fanatik,ama erkek olsam kavga çıkarmayı sevseydim holigan olurdum :D

2|3
    4|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 18

• Fenerbahçe Holiganım ben :D:D

0|2
    2|1
  • Galatasaylıyım. beşiktaş kardeş takım derim hep. ama fnerbahçe ya bir insan anca bu kadar nefret eder bir takımdan. valla bn kendimi fanatik die görüyorum çoğu insanın sınırını bilmediğim için :))

0|2
    2|1
  • Fenerbahçe'liyim, normal. Konya Torkuspor'u severim.

1|2
    2|1
  • Fanatik Fenerbahçeliym .d

0|1
    0|0
  • Galatasaray. Fanatik

2|1
    1|3
  • Fb alakam yok .

0|3
    2|0
  • hiç Fanatik değilim kadroyu bile sayamam ama Beşiktaşlıyım :P

0|1
    0|1
  • Galatasaraylıyım.normalim

1|1
    2|1
  • Galatasaray.Sorsan fanatiğim ama ilk onluyu bile sayamıyorum maalesef.

2|1
    1|3
  • Galatasaray-normal

2|1
    2|3
  • Galatasarı tutuyorum normal.

1|1
    1|2
  • İyi derecede Galatasaraylıyım..

0|1
    0|1
  • Beşiktaşlıyım fanatiğim <3

0|1
    0|1
  • Seviyeli bir şekilde Elazığspor u tutuyorum

0|2
    3|1
  • Galatasaray. Arada fanatik olmak iyidir ^_^

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe tutuyorum normal.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşı tutarım, normal derecede

0|3
    3|1
  • Takım tutmuyorum.

0|1
    2|2

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben Altyapısına önem veren ve altyapısı için özel çalıştırıcılar tutan,avrupanın önde gelen takımlarının yetişdirdiği oyuncular yetiştirip belli bir süre kendi takımında oynatıp avrupa kupalarında ve Türkiyedeki kupalarda hep final ve 1.lik için oynayan vede oynadığı kupalarda tüm teknik heyeti yönetimi ve taraftarıyla iyi yönetilip sürekli her yıl şampiyonlar liginde en az gruplardan çıkan,devamlı yetiştirdiği oyuncuları avrupanın gözünde yıldızlaştırıp satan,bu pazarlama stratejisiyle dünyanın her bir yanından büyük yıldız haline gelmiş oyuncuları çok genç yaşta bonservisi ne olursa olsun transfer edebilen,sattığı oyuncuların yerinede altyapısından rahatca en az sattığı oyuncular kadar iyi olabilecek düzeyde oyuncu çıkartabilen ve ilk 11 inde cesaretle oynatabilen,devamlı bitmek tükenmez bir şekilde dünya üzerinde yüzlerce gözlemcileriyle binlerce yetenekli genç özellikle türk ve gerekli düzeyde yabancı oyuncuları gözlem raporları sonucunda altyapılarında toplayan,Stadını dünyadaki en yüksek kapasiteye çıkartıp taraftarı için bilet fiyatlarını düşürüp sürümden kazanan her maç full kapasite oynayan,transferlerinden kazandığı büyük paralardan dolayı taraftar ürünlerini taraftarları için çok ucuz fiyatlara satan böylesine büyük bir takımı tutuyorum...sizce böyle büyük bir takım var mıTürkiyede...?

0|0
    0|0
    • Cevabımdaki tanımlamalara hepsi olmasada en yakın takım Galatasaray ve işte bu yüzden her taraftarının asil kana sahip olduğunu düşünen fanatik bir Galatasaraylıyım

• Fanatik Beşiktaşlıyım .

1|3
    2|1
  • Galatasaray´lıyım Türkiyede hiçbir takımı sevmem Anadolu takımlarının hepsi diğerlerine kedi bize aslan kesiliyor

1|1
    1|2
  • Galatasaray Kulübü taraftarıyım normal bir şekilde yıllardır . Ama bir takım için kalp bile kırmam.

2|2
    1|2
  • Galatasaray'ı tutuyorum. Barcelona'yı severim.

2|1
    1|3
  • Galatasaray -Fanatik-.

2|1
    1|3
  • Galatasaray - Fanatik düşüncelerimi son zamanlarda dizginledim ama normal de sayılmam. ikisi arasında bişey. football manager oynamamın bunda etkisi çok büyük.

1|1
    0|1
  • Beşiktaşlıyım.Holifananatik sayılırım :D

Kavga çıksa da biraz heyecan yaşasak diye gitmem maça, umarım kavga çıkmaz ve maçı kazanırız diye giderim.

Kavga çıkarsa ölümüne dalarım.

Turnike patlatılacaksa biletim olsa bile biletsizler için barikata dalarım.

Beşiktaş'ın hakkının yendiği yerde nereye gidip ne yapılması gerekiyorsa yaparım.

Diğer hiçbir takım taraftarndan nefret etmem ama çıkışta kaçanın .. falan derlerse iş değişir, çıkışta görüşürüz :D

Türkiyedeki en mantıklı ve centilmen holiganlardanım diyeyim.

0|0
    0|1
  • GALATASARAY

0|2
    0|2
  • Fenerbahçe Akar alem bakar <3

0|1
    0|3
  • Tarafsızım

Eskiden Juventus'tu ama şimdi değil

0|1
    3|2
  • Fanatik Beşiktaş...

0|2
    0|1
  • Beşiktaş normal yurt dışuandada destekledigini sempati duydugum 5 yıldır dortmund

0|2
    0|1
  • BEŞİKTAŞKBEŞİKTAŞKBEŞİKTAŞKBEŞİKTAŞKBEŞİKTAŞKBEŞİKTAŞKBEŞİKTAŞK

0|0
    0|0
  • fenerbahçe ötesi yok ayrıca barcelona süper bir takım...

0|1
    0|2
  • Fanatik Bir Fenerbahçe Taraftarıyım

0|0
    0|0
  • GALATASARAY'lıyım başka takımlar umrumda değil.

0|0
    0|1
Yükleniyor...