Namazını kılan , yerine göre efendi yerine göre atarlı biri hakkında ne düşünürsünüz ?

Namazını kılan , yerine göre efendi yerine göre atarlı biri hakkında ne düşünürsünüz ?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• namazla atarlanma ne alaka anlayamadım..?

0|0
    0|0
    • yerine göre. Dışarda atarlıdır. Ama sevdiğine karşı efendi.+ büyüklerine karşı. Sadece ödlek biri değil manasnda

• süperr yoluna devam et eskıye gerı donup bakma bilee zmanla dahada ıyı olacaksındır inşlh doğru yoldasın kardeşim.

• :)) sagolsın

Kızlar Ne Diyor 6

• namazın seni bağlar karakterin beni bağlar

0|0
    0|0
  • Kendisini kendisiyle memnunsa bana susmak düşer :)

0|0
    0|0
  • atarlıysa olmaz o iş

0|0
    0|0
    • yerine göre. Dışarda atarlıdır. Ama sevdiğine karşı efendi.

• + büyüklerine karşı. Sadece ödlek biri değil manasnda

• olur öyleyse güzelmiş bu özellikler.

• Ne alakası var namaz kılmak efendiliğin belirtisi değil inancın belirtisidir, inanç kişiliği etkiler mi tamamen değil, insanız sonuçta.

0|0
    0|0
    • Namaz kılan efendi dir demedim.yerine göre. Dışarda atarlıdır. Ama sevdiğine karşı efendi.+ büyüklerine karşı. Sadece ödlek biri değil manasnda

• :D kız bızde bışrey valla çekıyoruz bırbırmızı :-*

• O değilde atarlı kelimesini kullanan bir ergen hakkında pekte iyi düşünmüyoruz

0|0
    0|0
  • Ya bir sorunum var :D Ben müslümanım Allah'a inanıyorum fakat dinine düşkün erkekleri begenmiyorum. Genelde inancı olmayan erkeklerden etkileniyorum belkide bunun sebebi eski sevğilimin ateist olmasıdır.

0|0
    0|1
    • Olalabilir ..

• Allah'ı peygamberi inkar eden kişiler bunlar.. Bir bayram namazında kocanı ve oglunu kaldırmak istemezmisin ? Biri size hayır dua okuyunca amin diyen biri istemezmisin ?.. Ben bişi demiyorum. neyse

• Demesin ben onun yerine derim, ben onun yerine dua ederim. O "insan" olsun namusuyla, haysiyetiyle yaşasın bana sadık olsun yeter

Erkekler Ne Diyor 8

• Tam bir şakirt :)

0|1
    0|1
  • Kardeşş .. Namaz kılınıyorsa söylenmez öle. Dikkat et bu dediğime. Beyan etme bunu

0|1
    0|0
    • Haklısın söylenmemsi lazım .. Sağolsın

• Uzak durulması gereken insan tipi

0|0
    0|1
    • Ne konuda ? acıklarmısın

• Bütün inançlı insanlar geri zekalıdır açık ve net şimdi *

• Sİe amık !

• atar derken bu artis artis knusma ya da yoldan geçenlere salça oluyosa bir mümine yakşmaz.ama snirldir o ayrı knu

0|0
    0|0
    • yerine göre. Dışarda atarlıdır. Ama sevdiğine karşı efendi.+ büyüklerine karşı. Sadece ödlek biri değil manasnda

• kardşm bende klyorum namazmı.namaz grnce isn icne insan yakştramyo kendine oyle şeyleri.brak aileyi sevgliyi tanımadğn adam o güzellıne bsey dmesin dye kmseye bile kzamyosun öyle atarlı harketler flan olmuyo bende yok şahsen.bşkasınada yakştramam:)

• namazını kılan deyince aklıma cematci kuzenimin şok edici lafları geldi. "Acaba apo namaz kılıyor mu". adam namaz kılsa yaptığı katliamların hiçbir önemi olmayacak. Namaz kılmak Allah la senin arandadır, karakterini insanlara karşı yaptıkların belirler. Namaz kılıyorsun diye aklı olan kimsenin gözünde pozitif veya negatif yerin olmaz.

0|1
    0|0
  • "Namazını kılan" dedin ya.İş bitmiştir. O ne alakaysa...

0|1
    0|0
  • kendine münhasır der çekilirim kenara ya da bende ona atar yapar ne ayaksın derdim dermişim.

0|0
    0|0
  • Ben ülkücü oldugunu düşünürüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...