Yönetim sol görüşlelerin bütün paylaşımları yayınlıyor sağ görüşün hepsini kaldıryor bumu bahsettidginiz ögür

Yönetim sol görüşlelerin bütün paylaşımları yayınlıyor sağ görüşün hepsini kaldıryor bumu bahsettidginiz ögür

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Solculara ve sol görüşe karşı daha bir ayrımcılık oldugunu hıckımse inkar edemez.

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sitede nasıl desem ''çapulcu'' çok :) onlara göre uyum uyduruyor olabilirler bir de kavga olsun istemiyorlar herhalde.Hayırlısı

0|3
    1|0
  • karışık bu site çok :D

1|0
    0|0
  • provokatif paylaşımlar kaldırılıyor sadece, hakaret edilmeden düzgün bir şekilde paylaşılan soru ve cevaplar kaldırılmaz

1|1
    0|2
    • Atatürke hakaret edildiğinde nerdeydi kurallar ?

• atatürke ana bacı küfür etmediyse düşünce özgürlügüdür

• Garip bir cümle olacak ama sorunun kaldırılması kaldırılacağı anlamına gelmiyor. Bizim tarafımızdan kaldırılan soru, cevap ve yorumlar yönetim tarafından tekrar değerlendiriliyor gerek yoksa geri koyuluyor

• Tam tersi bence.

1|1
    0|1
  • Alakası yok.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• aynen kanka katılıyorum sana sol görüşlü dinsiz ne kadar üye mod varsa site bunların arkasında provokatif paylaşımalar kalkmaz bizimkiler kalkar sitede zaten ayrı bir dinsiz mk

1|2
    0|0
  • Ben ortada kalanları düşünüyordum aslında dsad Şimdi yönetimi yerden yere vuracak adaba sahibiz ama bu konuda taraf olamayacak kadar meşguller. zasdsd

0|0
    0|1
  • bu konuda biraz katılıyorum bunun sebebi yönetimden fazla , mod ların düşünce sisteminden kaynaklanıyor iş modlarda bitiyor yani

0|1
    0|0
  • zındıklar

0|0
    0|0
  • Tespit 5lik malesef yönetimde var bu.

1|1
    0|0
  • Gerekli şeyler kaldırılıyor

Gereksiz şeyler kaldırılamaz, kaldırılsa bile geri döner

0|1
    0|0
  • provakatif olursa kaldırırlar tabı sagol sol kuzey guney acımazlar.

0|0
    0|0
    • ne provakasyonu diyoruz olimpayatları kaybetmede gezi parkı olayların etkisi büyükmü sizce dire k akldıryor biri burda tayibin anasına sövse birşey yok

Yükleniyor...