Dövüşmek nasıl spor olabiliyor ?

Boks gibi bir şey nasıl spor olur aklım almıyor. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• bak sana arkadaşımı öneriyorum takibe al izle maçlarını .) link

0|0
    0|1
    • Selçukla Türkiye şampiyonasına gitmiştik ya Tokattaki Türkiye şampiyonasıydı ya da Konya ikisinden birinde

• Gotun basin oynuyo tabi spor.

0|0
    1|0
  • Maçlar dışında pek sakatlık olmuyorki dövüş sporlarında..

Sadece maçlarda riskler var ki zaten ringdeki ölümler, futbol sahalarındaki ölümlerden daha azdır..

0|0
    1|1
  • Bir başladığın da bırakamadığın bağımlısı olduğun bir spor kendine öz güvenin arttıran ring dışında dövüşlerin ne kadar kötü sonuçlar yaratabileceğini öğrendiğin bir spor dalıdır.

0|0
    0|1
  • Döğüş sporları insanın özgüvenini artırır ve asla kavgacı biri yapmaz aksine terapi gibi gelir kız olsun erkek olsun en azından bir dövüş sporuna merakı olması aslında iyidir.

0|0
    0|1
  • Kick boska gidiyorum iyi stres atıyorsun. Gelişine vuruyosun teknik yok. vuruş çeşitleri var. onları bilen herkes iyi dövüşür.

Bu bir yetenek boksa gittin diye gördün herkese dal diye birşey yok. kendini koruma amaçlı bir spor herkesin bilmesi gereken birşey..

0|0
    0|1
  • Kısa değil de uzun vadede zararlı sonuçlar doğurabiliyor.

0|0
    1|0
  • Boks kavga demek değildir. Spor için yapılır.

0|0
    0|1
  • insanların içinde bastırılmıs bir siddet duygusu var

0|0
    0|1
  • boks en çok kalori yakan spordur

0|0
    0|1
  • Erkek olsan anlardın ve severdin belki

0|0
    0|0
  • tüm dövüş sporlarına bayılırım ve hemen hemen bir çogunu yaparım

0|0
    0|1
  • İdman yapıyorsun sonuçta,

Sporun br dalıdır dövüş sporları diye adlandırılır

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Dövüşmek ve boksu denk tutma bence. Ringte kurallar var denetleyen bir hakem var kontrol altında herşey :)

0|0
    0|1
  • Ben iyi düşünüyorum..bence spor

0|0
    0|1
Yükleniyor...