Sokak dövüşü için kickbox mu, body mi?

Diğer bir anlamda ise vücdunla dövüşmekmi, yoksa taktikden yana dövüşmek mi?

• Kickbox
    100% (1)100% (18)100% (19)Oy Ver
  • Body
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• herkes bokscu bodyciyi yener diyor ama bu deişken bir teoridir kesin birşey söylememek gerek body yapanların eli armut topluyor mu zannediyorsunuz body yapanların %50si bodyi yan spor olarak yapıyor yani geneli judo , boks tarzı işlerle uğraşmış insanlar ayrıca bokscu sadece geriye çekilerek kazanabilir eğer bodyci bokscunun biryerinden tutarsa bokscunun işi bitmiştir istediği kadar debelensin şu adam t1309.hizliresim. com /1f/9/shn6u.jpg sizin boynunuzdan yakalarsa kurtulma şansınız 0

linkteki boşlukları silin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 senedir dövüş sporlarıyla ilgileniyorum, body sadece vücut yapmaya yarar kickboks belki body kadar vücut yapmaz ama sokakta kendini korumananı sağlar. Zafer sadece güçle değil, teknik,taktik ve zekayla elde edilir. Kickboks diyorum.

0|1
    0|0
  • Kick boks bence.

0|0
    0|0
    • Ama bir yandan da vücut lazım vücut olmazsa kickboxsunda etki edeceğini sanmıyorum, kararsızım :D

Erkekler Ne Diyor 10

• kardeş vücudunla asla dövüşemezsin. Kickbox bilen ama ufak tefek olan bir adam bir bodyci s.ker yani affedersin ama her şey dövüş tekniğini bilmekte. Body sadece rakibi fiziksel açıdan zorlar ama bodyciler genelde çevik olmadığı için çok kolay dayak yerler

0|0
    0|0
    • kickboksa ufak tefek adam olmaz zaten :D

• Açıkçası ben 1.65'im ufak tefek dememden kasıt o yani geniş ve sağlam bir vücudum vardır ama boyum kısa :D

• Kickbox

0|0
    0|0
  • tabi ki kick boxıng..

0|0
    0|0
  • Noluyor ya bugün insanlar takmış dövüşe O_O

Kickboks'ta iyiysen ve yeteri kadar tecrüben varsa, sokakta kendinden çok daha güçlü birini rahat döversin.

0|0
    0|0
  • MMA Kardeşim

0|0
    0|0
  • wing chun öğren her zaman en iyisidir

0|0
    0|0
  • spor tek yönlü degildir karışık olsun derim

0|0
    0|0
  • Kickbox...