Kickboxun ne gibi faydaları var

başlamadan önce nasıldınız şimdi nasılsınız ve avantajlarını söylermisiniz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 13 senedir kick boxıng yaptım kick boxtan önce hiperaktiftim doktora bile götürmüşlerdi beni yerimde duramıyordum her neyse beni sakinleştirdi olgunlaştığımı hissetim dışarda kavga etmemeye başladım birisi benimle tartışırken hani olur ya seni döverim yok şunu yaparım bunu yaparım dediklerin de gülmeye başladım çünkü ben kendimi biliyorum ve karşımdaki hayatında en fazla amatör birinden 10 kez yumruk yesin ben bunu meslek olarak yapıyorum ve ona vereceğim hasarı biliyorum daha sosyal oldum Bence en büyük katkısı öz güvenin çok fazla artıyor ve sokakta kendini bildiğin için kolay kolay ring dışında dövüş yapmamaya başlıyorsun vücuduna da çok faydası var omuzların kanatların çok gelişir belin incecik olur istemesen de adonisin çıkar tabi bu sporun hakını verirsen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kısa bir süre kickboks 4 sene taekwondo yaptım. Avantajları sana göre değişir, ringe çıkıp dövüşürsen ve başarılı olursan milli takıma girersin avrupa ve dünya şampiyonalarına katılırsın paraya para demezsin. Eğer amatör olarak yapıcaksan ve avantajı özgüveninin tavan yapmasına neden olur, bilen hiç kimse sana sataşmaya cesaret edemez güçlü ve zinde hissedersin tabi sakatlıklar çok oluyor (kendi adıma diyorum ben ringde dövüşüyordum) bol bol kas yaparsın tavsiye ederim. NOT: ilk başladığında nefesin darlanır dalaklanırsın çok ağır gelir bu vücudun alışma süreci çoğu insan bu süreci geçemez ve bırakır yorulduğun yerde durmamalı dahada yüklenmelisin şekerin tansiyonun düşebilir bir kaç hafta sonra alışır bünyen başarılar..

0|0
    0|0
  • Basketbola başlamadan önce çok zayıftım güçsüzdüm,sonra başladım baya hızlandım ve güçlendim biraz da kas yaptım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 4 yıl uğraştım.1.'inci dan seviyesinden yardımcı antrenör olarak bıraktım .Derecelerim de var ama hiçbir faydasını göremedim...Kickboks'ta zaman kaybetme...O zamanı body yaparak degerlendir ;)

0|0
    0|0
  • Güçlendirir ve kavga etmeyi öğrenirsin..

Tabi en önemlisi, spor bu.Sporu sağladığı yararları saymama gerek yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...