En yakın arkadaşınız lisedeyken ilkokulda hoşlandığınız ama

yakın arkadaşınızın hiç görmediği biriyle çıksa.Ve bunu çocukla konuşurken öğrense.Bu en yakın arkadaşınızla o çocuk çıksa 1 ay.Ardından en yakın arkadaşınız bu çocuğa aşırı bağlansa ve 4 yıl unutamasa.Ama siz o çocuğu hala sevmiyorsunuz sadece 8.sınıfta olan bir hoşlantı ardından arkadaş kalınmış.Lise 2 deykende siz o en yakın arkadaşınızın konuşup bazı sebeplerden sevgili olamadığı biriyle çıksanız o kızın buna laf etmeye hakkı var mı?

Ayrıyeten en yakın arkadaşmın strese bağlı önemli bir hastalığı var Şu an küs değiliz ama bazı sebeplerden çok yakında değiliz.Ve o çocuk kızın arkasından neler söylemiş,yatmadığı kız kalmamış ve 2 gün önce arkadaşımın hastalığını öğrendi bugun kuzenim yolda görmüş ikisini.Arkadaşımı ondan uzaklaştırıyım mı iyiliği için üzülmesin diye yoksa bırakıyım mı üzerse üzsün?

çok mu karışık anlattım acaba ben ? :/

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• sorunu CIA e yolladım, şifreleri çözüp ne anlatmaya çalıştığını bildirdiklerinde tekrar cevap yazmaya çalışacağım :)

0|0
    0|0
    • kısaca anlatıyım ozaman:D bak bu sefer anlıcaksn.

İlkokulda hoşlandığım bir çocuk vardı kuzenimn okulundandı arkadaşlarım falan biliyodu ama hiç görmediler.Liseye gidince hepimiz aynı okulda olduk.En yakın arkadaşımda bir arkadaşı vasıtasıyla bu çocukla tanışmış (benim hoşlandığım) o zaman söyledim arkadaşıma bu çocuktu ama arkadaşız diye.Devam etti sevgili oldular falan.Çocuk sevmiyodu takılmasına birlikte olmuş yani.Ben sonradan çocuğun nasıl bir insan olduğunu anladım tabi.Neyse bu lise 1deki

• istemiceği bişey yapıcak bir insan değil çocuk.Ama arkasından dediği lafları bilince hadi onu geçtim kızı kendine bağlayıp bırakınca kötü olucak.Çirkin bir kız değil arkadaşım ondan sonra birsürü erkek oldu hayatında ama mesele o olunca hayır diyemiyo.Sen olsan ne yapardın?

• bende ne yapardım bilmiyorum ki, zor bir durum :/

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...