Çocukluğuna ait en sevdiğin anı hangisidir?

Bu yaşına kadar başından geçen en utanç verici olay ya da sevdiğin unutamadığın bir anı var mı?

Bakın size bir kaç örnek link link

Arkadaşlarımın önünde hocadan dayak yemiştim ben o anımı hiç unutmam. Bir de sınıf arkadaşımın başına gelen bir olay vardı yazıcaktım ama ben bile onu izlerken utanmıştım :D

Güncellemeler:
Herkese teşekkürler +1

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• 3. sınıfa giderken parkta yaşıtım çocuklarla oturuyorduk elimde bir demir vardı birden fırlattım (isteyerek değil) bir abinin kafasına geldi oda bizim binada oturuyodu beni apartmana kadar kovaladı kovalarken aynısını sana yapacağım demişti çok korkmuştum sonra anneme şikayet etti çok ağlamıştım hiç unutmam sonra benden intikamını aldı arka bahçede bir kartona işemiş bende onun üstüne oturmuştum iğrenç pislik oğlan hiç unutmuyorum!

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Küçükken bayram zamanlarında akşam olurdu giderdik bir arsaya arkadaşlarla torpil patlatırdık sonra annem yakalayıp eve götürüp döverdi.Hiç unutamam.. :)

1|0
    0|0
    • Bayramlarda yaşadıklarımı bende unutmam :))

• Haklsın :) Tşkler yorumun için

• Rica ederim.Sorunuz için bende Teşekkür Ederim. :)

• İlkokul 2.'inci sınıftayken altıma sıçmıştım ve öğretmen dövüp eve yolladıktan sonra evin kapısına geldiğimde kapı açılmadı...Annem arkadaşlarına gitmiş,babam çalışıyordu...Sabahtan akşama kadar bok kuruyana kadar apartmanın merdiveninde oturmuştum.Annem geldiğinde ise tam merdivenden kalkacekken merdivene yapıştığımı farkediyordum :D:D:D:

1|0
    0|0
  • bizim ufaklığımızda teknoloji cağı gelişmemişti,öyle pc ymiş atariymiş biz onları sonradan gördük,haliyle tek eglencemiz yeni yapılan inşaatlarda felan oynamaktı,bigün bir inşaattta saklanbaç oynarken karanlık odada saklanayım dedim,havalandırma boşluğu varmış köşede,görmedim,iki kat aşa düştüm:D bidada o inşaata girmedim :)

1|0
    0|0
    • Sakatlandın mı?:)

• Hhhaa bu daha komikmiş

• :D neyse,misafirin makbul olanı kısa olanıymış :) görüşürüz.

• Bir kanalda Michael Jackson'ın efsanevi Smooth Criminal videosunu seyretmiştim. 2003-2004 yıllarıydı,daha 9-10 yaşındaydım ve o yaşıyordu :(

1|0
    0|0
  • algida dolabını çalıp sokağın ortasına geçip bedava dondurma dağıtmıştım tüm mahalleye.

sonrası sıkıntıydı azıcık ama iyi ki yapmışım :)

1|0
    0|0
  • Çok küçükken çocukluk arkadaşımla sürekli zevkine dövdüğümüz esmer kısa boylu bir çocuk vardı... Ne zaman dokunsam "Amına gorum ha" derdi. Bizde küçük çocuğuz şimdi ki gibi küfür nedir bilmiyoz. Bu her "Amına gorum ha" diyişinde bizde bunu ne dilde konuşuyo bu diye dalga geçip gülerdik filan. Sonra birgün bunu annem sinirlendirdi diye ona söyledim... Sonra bunun ne olduğunu öğrendiğim de çocuğu aramaya gittim de tanışmışlardı :D

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ortaokul yıllarımda boyum çok kısaydı , babamın bayan iş arkadaşının ogluyla aynı sınıftaydık benden baya uzundu boyu falan, bir gün onunla kavga ettik onu dövdüm , yeleğini yırttım burnu falan kanadı müdür ve matematik ögretmenı sınıfa geldi kim dövdü seni dedi ona ,herkes bana bakıp güldü bende söylemek zorunda kaldım müdürde güldü , öpüştürüp barıştırdılar :D

1|0
    0|0
  • Bebekken babamın arkadaşı gelmiş bize, böyle baya bitter çikolata gibi bir ten rengi varmış :D Onu görünce çığlık çığlığa ağlamışım korkudan :D Adam beni görünce hep hatırlatır,utanırım karşısında :)

1|0
    0|0
  • kış günü sokaktan bulduğum kediyi ,bir sürü kedisi olan adamın bahçesine bırakmak. nerden biliyim ben bu nerden geldi deyip kediyi havaya uçurucağını.

1|0
    0|0
  • Hiç biri tam olarak aklımda değil ama sanırım en güzel anılarım bayramlarımdı

1|0
    0|0
  • inşaatın altından köpek yavruları çıkartırdık süt verir everdik :) annemde döverdi biz :)

1|0
    0|0
  • hacom beni dövmek isterken masa kırıldı ve öğretmenim yere düşdü...ha ha ha iyi oldu ooohh

1|0
    0|0
  • Birinci sınıfta sıranın altından geçeyim derken sıra üstüme düşmüştü. O bakışlar unutulmaz.

1|0
    0|0
  • gece dışarda top oynayıp topların hepsinin ağaçta kalması annemi balkondan eve gel diye bağırması

1|0
    0|0
Yükleniyor...