Sevgilinizle tartıştığınızda ne yaparsınız ?

Sevgilinizle tartıştığınıızda ne yaparsınız ? ikinizde, kendinizi haklı görüyorsunuz diyelim..Vee size 1 gün yazmasa beni umursamıyor diye ayrılır mısın ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Mutlu bir ilişki için gurur ve kin olayını kaldıracaksın tabi eğer seviyorsan.

0|0
    0|0
    • ben bişeye kızıyorum oda alttan almıyorr ben kin yapmak istemiyorum ama ooo alttan almayınca konuşamıyoruz malumm

• ben çook söylüyorum..alttan almasını istediğim halde yapmıyorr..Aşkım dese düzeleceğimizi biliyor ama yapmıyor işte

• O zaman sende ilgiyi alakayı düşür emin ol faydası olur.

Erkekler Ne Diyor 7

• surat falan yapmam tartışırım bittimi olayda bitmiştir aynen devam hayat surat yapacak kadar uzun değil

0|0
    0|0
    • sonra sen mi yumuşatırsın yoksa omu

• ilk soruyu soran olayı kapatmış olur cevap verense hiç bişey olmamış gibi cevaplar . yani soruyu soran işe başlamış olur ama kimse soru sormak veya bişey istemekten çekinmez çünkü terslenmeyeceğini bilir

• Ne ayrılacam lan. Perşembe pazarından karpuz mu bakıyorum da, ha deyince sevgili bulayım. Bizde bir laf evladım.

Eşe , aşa , işe küsülmez. Sevgilime küssem de, ayrılacak seviyede değilsek ararım, mesaj atarım. 1 gün abartılacak bir süre değil.

0|0
    0|0
  • iki gün birbirimize surat yaparız üçüncü gün barışırız

0|0
    0|0
  • ben tartışamam kıyamam boynundan öper yumuşatırım... sonra dertleşiriz

0|0
    0|0
  • Lunaparka giderim ordan club"a giderim.Ordan çıktıktan sonrada geceyi bir hotelde geçiririm.

0|0
    0|0
  • yol veririm net

0|0
    0|1
  • biz küs kalamıyoruzki 1-2 dakika içinde birbirimize sarılıyoruz ve ister suçlu ister suçsuz olsamda herzaman aşkıman özür dilerim onu kırdıysam özür dilerim ve barışırız asla surat yapmam

1|0
    0|0
    • Benm sevgilim ben bişeye kızsamm bile özür dilemez benmle tartışır tartşır sonraa ortadan kaybolur..saatler sonra hiç bişey olmamış gibi aşkım yazar bende kabul etmem sonra yine kavga ederizz sonra yine düzeltmek bana kalır bıktım ama

• ben herzaman alttan alıyorum suçlu olduğumda suçumu kabul ediyor özür diliyorum haklıysam ve kızdıysam onu üzdüğüm için özür diliyorum onu herşeyden çok sevdiğimi söylüyorum ve gerçektende seviyorum o yüzden bizim öyle bir sıkıntımız yok :)

Kızlar Ne Diyor 6

• konusup barısırız yav bı gun kus kalamayız bız. ama bır gun yazmadı dıyede ayrılmam yanı .sınırler yatışsın bir dime ama

0|0
    0|0
  • Kinciyim ben o arayana kadar umrumda olmaz

0|0
    0|0
    • ayrılmaz mısın peki

• mesela mesaja cevap vermedi sende sorun yarattınn...oda umrusamadıı özürde dilemedii sen soğuk onuşuyorsun oda aynıı şekile konuşursa ve üstüne 1 gün konuşmasanız ?

• Umursamıyosa işim olmaz.

• Ay ben küs kalamam :) 2 dakka sonra sırıtmaya başlıyorum.

0|0
    0|0
    • ama sen kızdın o alttan almadı yinedesen mi düzeltirsin

• Dediğim gibi kızgınlığım bir anlık benim sonra hemen yumuşuyorum karşımdakine daha ılımlı yaklaşıyorum :)

• ben iki saat bile ks kalamıyorum hmn yazıyorm ilşkide olur kslkler kavgalar hatta biraz ks klmk iyidr özlem girer araya degerlenr ilşki

0|0
    0|0
  • En son ben yazdıysam bir daha o yazana kadar yazmam. Bir gün cevap vermedi diye de ayrılmam, kızgınlığımız geçsin hele .

0|0
    0|0
  • sevgilim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...