Yakın arkadaşımın sevgilisi benimle ilgilenmeye başladı.

sevgilimden ayrıldıktan sonra yakın bir arkadaşımın sevgilisi benimle ilgilenmeye başladı benimde ilgisi hoşuma gitti o sıra arkadaşımla çıkıyodu ama onu sevmediğinden beni sevdiğinden bahsediyodu ben aslında onu sevmiyodum aslına bakarsanız hoşlanmıyodum bile ama insanoğlunun doğasında yok mu bu biri ilgilenince direk hoşuna gider ve arkadaşlarımında üzerimde baskısı vardı birlikte olmamız konusunda daha sonra 1-2 hafta konuştuk bu çocukla sevgili olmak üzereydik ama ben arkadaşıma bunu yapamıycağımı anlayıp ve aslında eski sevgilimi de unutamadığımı farkedince gidip konuştum ve aramızda hiçbisey olmadı sevgili falan da olmamıştık en fazla birbirimizi sevdiğimizden bahsetmişiz elimiz bile değmedi sonra ben eski sevgilime döndüm arkadaşımla bu çocuk da ayrıldılar şu an tekrar birlikteler ama arkadaşımın bana etmediği laf kalmadı sizce tüm suç bende mi ne yapmalıyım kötü hissediyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• iyiymiş bir gece beraber kalsaydınız sabaha kadar sevişirdiniz o gazla erken bitmiş olay..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tek kelimeyle suçlusun bişey olmasa bile yeltenmişsin arkadaşım dediğin kişiyide aldatmışsın ısaca sen düpe düz ... neyse bende kalsın

0|0
    0|0
  • en çok sende

0|0
    0|0
  • ahaghagahga suçlusun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kiz az bile yapmis sorry

0|0
    0|0