merhaba sizce normalmi bu..

Arkadaşlar ben iş arıyorum ve bugün telefon geldi haberi eşim e vermek için aradim ve adam umursamadi buda bana koydu sevmiyor beni biliyorum ama insan yine de bişey der ya

Güncellemeler:
Çalışmami o istiyor .. iyi bana ne dedi. .
Sürekli hesap yapıyor zaten ailesi de onun eline bakıyor ama ben yine de bişey demiyorum ailem bana harçlık veriyor ama ben kimseye muhtaç olmak istemiyorum

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• sevmiyorda ne demek oluyormuş :) seviyordur tabiiki iş aradığına göre maddi durum sıkıntısı var sanıyorum eşin sadece senin işine muhtaç olmadığını daha doğrusu seni çalışmaya mecbur koymamak adına umursamaz gibi davranıyordur .söyle dese iyi yaptın çalışman lazım o işe ihtiycımız var gibi konuşsaydı seni yuk altında bırakmış olacaktı . kendi yukunu sana yuklemek istemiyor besbelli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• seninki tam benim kafadan bak seni temin ediyorum seviyor sadece geçinmemin yükü altında eziliyor . sana yük olmak istemiyor içine kapanık bir duruma girer yakında konuşmz falan suskunlasır . işe gir paşa paşa çalış bence . onun hesap kitabına karışma destek çıkmaya çalış . göreceksinki durum duzeldikçe açılacaktır

0|0
    0|0
  • Saygının bittiği yerde anlayış beklenemez...

Normal değil maalesef...

0|0
    0|0
  • eşinin seni sevmediğini nerden biliyorsun... yaş aralığına bakılırsa yeni evlisin... nerden vardın bu kanıya ?

0|0
    0|0
    • Hıssedıyorum sevmediğini

• Oylede afedersın ama yatakta bile ayni

• ALLAH ALLAH çok ilginç geldi şimdi bu iş bana da bu iş böyle ulu orta yatak falan konuşulmaz... çok bir özel durumu yoksa mesaj olarak bana ulaş cevap yazarım bende sana. bazı şeyler ulu ota konuşulmaz... biraz konuşmaya ihtiyacın olabilr...

• ne dedi peki ?

0|0
    0|0
  • Merhaba arkadaşım. Eşin senin çalışmanı istemiyor herhalde o yüzden soğuk bakmış olabilir.

0|0
    0|0
  • belkide çalışmanı istemediğinden öyle yapmıştır ya da işte yoğundur kafası dağınıktır falan hemen böyle sevmiyor diye düşünme bence.

0|0
    0|0
  • görücü usulü mü evlendiniz ?

0|0
    0|0
    • Bi nevi

• yani yeni evli bir çiftin bu noktaya gelmesi üzücü, eşine senin onu sevdiğini kanıtla, bir şeyler yapilişkinizi canlı tutun heyan katın :)

• basit çalışmanı istemiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevmiyor derken?

0|0
    0|0
Yükleniyor...