Tesetturlü bir kadın sevgilisiyle dudak dudaga

bugun sevgilimle buluştuk bir cafede oturuyoduk bir cift gördüm kadın çarşaflı adamla kafenin bir kenarında öpüsüyorlar ben kafe oldugu için hareketlerime ne kadar dikkat ediyorum kadın adamla agız agıza adamla sarmaş dolas ben onun bu durumunu hiç dogru bulmuyorum sizce bu dogrumu sosyal bir ortamda sevgilinizle dudak dudaga bir şekilde otururmusunuz ?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiçbir sevgilimle şimdiye kadar topluma açık hiçbir yerde ne öpüşmüşümdür nede tahrik edici konuşmalarım olmuştur.Bazen otobüstede geçiyolar tenha bir koltuğa öpüşmeler konuşmalar herkesde duyuyor konuşmalarını etik değil tabikide ama yalnızken sevgilimle her türlü fantaziyi yaparım ama topluma açık yerlerde asla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dışını kapatsan ne yazar önemli olan insanın içinin güzel olması. Cinsel hayatta elbetteki açık kapalı diye bir şey olmaz. Sonuçta o da bir istektir. Ama isteği tatmin etme yani fiiliyata geçirme herkesin gözü önünde olmaz. Hele ki kapalı bir bayana hiç yakışmaz.

0|0
    0|0
  • isteyerek kapanmamış kadın belli ki zorlamışlar izin verilse minicik eteklerle derin dekolteli askılılarla gezecek sallamamak lazım

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum bu yalnış birşey asla kabul edilemez. bir anne baba bile bunu evladı yanında yapmaz yapmamalı

0|0
    0|0
  • İtiraf et, kıskandın değil mi?

0|0
    1|0
    • ne alakası var istesem bende yaparım ama Allah korusun ben kıskanmadım ama sen kıskandın sanırım

• Kıskandım doğrusu.

• yaw sanane arkadaşım alan razı veren razı

0|0
    2|2
  • haberim olsa evin anahtarını verirdim

0|0
    0|0
  • Hissettiğim herşeyi yaparım.Herkes herşeyi yapabilir.

0|1
    2|0
    • AMA SOSYAL Bİ ORTAMDA DOGRU DEGİL BENCE O ZAMAN OLDU OLUCAK BASKA SEYLERDE YAPSINLAR

• Yapsınlar beni ilgilendirmez.Diledikleri gibi aşklarını yaşasınlar.Biraz özgür olmayı ve çılgın olmayı öğren.

• gıybet yapmak günahtır (:

0|0
    0|0
    • Farkındaysan gıybet degil bu toplumsal bir sorun

• madem benm konuştugumu düşünüyosun soruma cevap verme arkadasım

• (: konuşuyorsun işte buraya da yazmışsın. yani böyle bir şey gördün insanın günahına neden ortak olmak için çabalıyorsunuz ki (: onu anlamış değilim. neyse, din senin, günah senin, nasıl istersen öyle inan öyle işle (: ama ayıp bu yani her şeyden önce

• olmaz mı aşk ve türkiye gerçeği örünmek başka, bişeyler yaşamak başka bence

0|0
    0|0
  • çok fesatsın kendın yapamadın dımı :P

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...