Kendinizi eve kapattınız mı hiç? Rekorunuz kaç gün?

Bunalıma girip de günlerce evden çıkmadığınız oldu mu hiç? En çok kaç gün kaldımı evde? Neden?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• evi bırak, 3gün boyunca yataktan çıkmadım belki de çıkamadım, hep yorganın altındaydım. yemek istemiyordu canım, ağzım o iğrenç acılıktan kurtulsun diye biskivi koydum yatağımın yanına. bir paket bisküviyi bile bitiremedim. su da az içtim. o zaman sigarayla tanıştı solunum yollarım... sandığınız gibi kötü bir şey değil, 7yıl önceydi ve gerçekten aşık olmuştum. aptalım biliyorum çünkü ayrıldım, hemde başkasının beni onun kadar sevemeyeceğini bile bile. ki bende onları sevemedim. sorduğun soruya gelince, sen evden kaç gün çıkmadın dedin, ben yataktan 3gün çıkmadım dedim. evi sen hesapla, astronomik rakamlara ulaştığımı düşünüyorum:):):):):):):):):)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bunalıma girdiğim için eve kapatmadım da kendimi, eve kapandığım için bunalıma girmişliğim olmuştu kışın üniversite zamanındayken : ))

2|0
    0|0
  • rekorum 16 saat , napayım 2 gündür uyumuyordum :D

1|0
    0|0
  • 1 ay kapadın kendi mi sonra medeniyet görmemiş bir tür olarak sokakta yabani yabani dolaştım ürkektim kimseyle konuşamıyordum ergenlik işte internette bağlıyor insanı teknolojiye fazla zaman ayırmamak lazım sonra düzgün bir işe girdim şimdi sosyalim işsizlik çok kötü gençsin bir de para yok annenden babandan isteyemiyorum evde mecbur kalıyorsun şimdi ne istersem alıyorum geziyorum.

0|0
    0|0
  • Yok kapatmadım.

0|0
    0|0
  • 7 Ay...

Çıkmazlardaydım.

0|0
    0|0
  • en fazla 2 gün yoksa duvarlar üstüme geliyor ama yeni bir ilişkiden çıkmışsam 1 ay bile çıkmayabilirim

0|0
    0|0
  • 2 gün kalmıştım 2008 in eylül ünde

0|0
    0|0
  • 14 saat olması lazım. Onda da 3 film izlemiştim.

0|0
    0|0
  • 1 hafta çıkmadığm oldu

0|0
    0|0
  • 3 4 sene ;)

0|0
    0|0
  • Kapattım ama bunalım için değil tabiki :))

0|0
    0|0
  • kışın bizi ahıra sokuyolar aylarca kalıyoruz orada :((

0|0
    0|0
  • En fazla 3-4 gün

0|0
    0|0
  • Hergün dışarıya çıkarım

0|0
    0|0
  • yiyecek ihtiyacım olmasa kapanırım da almam gerektiği için mecbur çıkıyorum.

evde kargo beklediğim zaman genelde çıkmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bunalımdan degılde evde vakıt gecrmeyı daha cok sevıyorum galıba ama bılgısayar olmasa durmam heralde evde 3-4 gün cıkmadıgım olmustur .

0|0
    0|0
  • Aylarca hiç çıkmadığım oldu.

0|0
    0|0
  • evet hiç dışarı çıkasım gelmemişti ama saymadım kaç gün olduğunu

0|0
    0|0
  • bunakıma gırınce tam tersı oluyo bende.evde duramam hiç.)kafam çok rahatsa eve kapanırım.)oda haftalar sürebılır.)

0|0
    0|0
  • Hayır kapatmadım

0|0
    0|0
  • Max. 1 hafta. İşlerim var. Çıkmak mecburiyettindeyim.

0|0
    0|0
  • En fazla bir gündür herhalde :)

0|0
    0|0
  • Ekim 2011 - Aralik 2011 e kadar. saka degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...