Sizce sevdiğim çocuk beni seviyor mudur ?

nerdeyse 1 ay olck konuşalı çıkıyoruz şimdi ama son 1 haftadır benle fazla ilglenmiyo dışarı çıkcgm zaman arayıp sormuyo ama ona sorduğum zaman seni sevyrm dio . ailesnede sölemiş çıktımızı sevmese nie sölesin dimi? fikir vrebilirmisinz ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• elinde tutmak için seviyorum diyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• seviyor gibi

0|0
    0|0
  • çok fazla ilgi beklemiyomusun.. bu kadar üstüne gidersen kısa sürede usandırırsın çocuğu.. sen mesaj atma bir kaç gün o arasın sorsun..

0|0
    0|0
    • atmıyorum zaten ben ya oda aramıyo

• biraz sabret, belki kafası başka şeylerle meşguldür.. böyle devam ederse trip at :)

yine düzelmezse vur tekmeyi gitsin..

• çok çalışıyo ondardır sanrm

• bende çıktığım bazı kızları aileme söyledim hatta akraba düğününe bile getirdim ama öyle çok sevdim diyeme bitti sonuçta

yani her aile yapısı farklı seviyodur da senin istediğin anlamda değildir

0|0
    0|0
  • ailesine söylediğim diye sana yalan atmş ollmasın seni elde tutmak için

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum seven insan üzerine titrer .. Ailesi bilmiyodur sadece kardeşi biliyor belkide . Benımde bildigim ailemin bilmediği abimin çok ilişkisi oldu

0|0
    0|0
  • sevgilisinin olduğunu aarkadaşlarına bahsedecek o yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :) İlk önce kendine bağlarlar ilgilenirler hhep seni seviyorum derler.. sonra sen ona birşeyler hissetmeye başlarsın.. bir anda durum tersine döner.. böyle bir kaçmalar kendini havadan satmalar felan... Dersin kendi kendine ilgilenmeyeceğim bende ama olmaz dayanamazsın.. her iki taraf içinde aynıdır bu durum...

Gerçekten ailesine söylemiş olabilirmi acaba...

Birde sende pek umursama sorma seviyormusun diye.. Bir hafta kadar onun davrandığı gibi davran.. belkide gerçekten soğumuş olabilir ya da kafası dağınıktır.. kendini toparlaması gerkiyordur..

0|0
    0|0
  • bilemeyiz biz bunu

0|0
    0|0
  • kendin sordun kendin cevapladın ama güzelim.boşver napçaksın oluruna bırak çok sorgulama hayatı akışına bırak zaten olcağına varıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...