Barfiks çekemiyorum neden olabilir?

Kilom boyum fiziğim gayet iyi ancak barfiks çekemiyorum çeksem bile 2-3 tane. Kendimi nasıl alıştırabilirim, ya da ne yapabilirm?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• kolların zayıf olduğu için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fiziğin kilon boyun iyiymiş boş kooy :D

0|0
    0|0
  • barfiks çok zor ya kilon boyun falan iyiyse boşver :D

0|0
    0|0
  • Kol kaslarını geliştirecek yönde spor yap.Yuzme ile başlayabilitsin

0|0
    0|0
  • Yeni başladıysan dur biraz..

0|0
    0|0
  • süt çocukları denilen kategoride olabilmenden olabilir:D

0|0
    0|2
  • Yıllardır dövüş sporuyla ilgileniyorum barfiks çekememenin nedeni kol ve karın kaslarının zayıf olması. Barfiks çalışmadan önce şınav ve mekik çalışmalısın. NOT: mekik çekerken dizlerini kır tam uzatırsan omurgan zedelenir

0|1
    0|0
    • dövüşle ne alakası varkii?

• Ben biliyorum demek istiyor. Yıllardır uğraşıyorum, sebebi bu diyor.

• Immm Bende Diyorum ben nedn bu kadar barfiks Cekiyorum .Pp Sporcu bayan Lanse Etti .D Kol ve Karın kası Woww .D Six Pack .)

Erkekler Ne Diyor 14

• 2 tane yap sonra 3 dene sonra 4 dene her böyle 2 günde bir artırmaya calıs olabilidiginde maksimuma cık tam gücünün bittigi anda bir tane daha yapmaya calıs kasların hızlı bir şekilde alısmaya güclenmeye baslar

0|0
    0|0
  • Hergün 3 set 3 barfix çek ama nizami 1 hafta sonra 3 az gelmeye başlar 5 6 7 çekersin eğer çekemezsen 1 hafta daha devam et çekebiliyosan yine 3 set 1 hafta çek böyle böyle arttır

0|0
    0|0
  • barfiks öyle bir şey ki alışman lazım nizami olarak iki çek sonra 3 yap sonra 4 yap amacın 4 olsun sonra 5 yap tek tek arttır ödüller ver kendine yaparsın ben 12 çekiyodum zora gelince :)

0|0
    0|0
  • kaslarını geliştir şınav çek ağırlık kaldır günde 5 tane barfix çekmeye başla sonrasında baya açılırsın

0|0
    0|0
  • her gün alıştırma yap giderek artar

0|0
    0|0
  • Biceps ve sırt kasların gelişmemiş..

0|0
    0|0
  • Barfiks Cok etkili Bir harekettir.Her Gün denemelisin.2-3 den Baslayarak 1 hafta Her Gün ara ara dene aakbinde vucut aLısıcak Sonra Tekrar Sayılarını artırabilirsin.Bana Sorarsan Ben Barfiks Baya Cekerim 15-20 .D

0|0
    0|0
  • daha kötü ya vücut büyük kas yok vucudu taşıyamıyor kollar asyalılar bu yüzden daha çevik

0|0
    0|0
  • güçlü değilsin altına tabure veya sandalye koy ayaklarını ona daya öyle çekmeyi dene güç al biraz kendini alıştır

0|0
    0|0
  • Kolların seni taşıyamıyordur büyük ihtimalle ayrıca çekemiyorum diye bir şey yok bügün 2 tane çekebiliyorsan yarın 3 tane çek, git gide arttır zamanla alışacaksın.

0|0
    0|0
  • önce kas çalışman lazım

0|0
    0|0
  • şınav çek öyle geliştir ben öyle yapmıstım şuan 15 barfiks çekebiliyorum

0|0
    0|0
  • kol kasların çok güçlü değildir.

0|0
    0|0
  • 20-25 tane çekiyorum ben.Kilon boyun kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...