Bacak arasındaki boşluk

Ya tam adını bilmiyorum zayıfların üst bacakları birbirine değmiyo boşluk oluyo öyle olması iyi mi boşluk olması için ne gibi egzersizler yapabilirim?

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Başlığı okuyunca sadece benim mi aklıma başka bir şey geldi? İçim fesat yahu.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• şimdiki ünlülerin modası zaten bu hanımefendı :-) bence cok sanslısınız mıllet para verıp o şeklı bulmaya calısıyoo :-) kilonuz kac ? boy ?

0|0
    0|0
  • ben hiç sevmiyorum o görüntüyü

0|0
    0|0
  • k.bakma ama türkiyede patlak gözüyle bakılıyor ona ...

0|0
    0|0
  • ebru şallı'nın da aynen öyle :D

komik görünüyor..

0|0
    0|0
    • Güzel değil mi yani?

• tabiki güzel değil. çok anormal gözüküyor.

etek falan giy de belli olmasın.

• ben öyle görünce hep kesin ilişkiye girmiş diye düşünüyorum.yanlıs ama napım öyle düşünüyorum :(

0|0
    0|0
  • Thigh gap
    Bence çok çekici

0|0
    0|0
  • apiş arası derler :D

0|0
    0|0
  • Mükemmel

0|0
    0|0
  • caps yok mu ?

0|0
    0|0
  • ya yapma bacağın bacağa benzesin paranteze değil

1|0
    0|0
  • hic ugrasma cok igren görüküyor

0|0
    0|0
  • sanırım zayıfların bacaklarının birleştiği yerdeki boşluğuktan bahsediyorsun..

bakınca karşı tarafı görebileceğin küçük bir delik var gibi olur..

ben o durumu çok seksi buluyorum..sanırım zayıflıkla alakalı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Canim benim onun adi thigh gap. Ayrica kilon boyuna gore cok fazla oyle bir görüntü istiyorsan cok calismalisin. Victoria's secret mankenlerinin cogu oyledir dikkat ettiysen. Ha birde igrenc tarzi yorumlar yapan olmus fakat sevgiliniz 200 kiloda bir ayiysa tabiki thigh gapin nasil mükemmel bisey oldugunu bilemezsiniz ya da siz kiloluysaniz. Thigh gap li gunler :)

0|0
    0|0
  • Şanslısın tavuk butu görünümünden uzak bir görüntüsü olmakla beraber roberto carlos görüntüsü de yok ayrıca selülit olmaz, kem gözlere dikkat ve fazla zayıflıktan olur düzenli sporla kilo alırsan sütun gibi olurlar

0|0
    0|0
  • ay berbat özenme bence :) çok hafif olsa neyse de ben ölelerini kınarım açıkcası çatal diyoruz öyle olanlara iç bacak egzersizleri yapmalısın eğer sorunun varsa :))

0|0
    0|0
  • biz ona 'ayrık bacak' diyoruz halk arasında ve iğrenç duruyo iki bacagnın arasına asfalt kurulmuş gibi

0|0
    1|0
  • fazla zayıflıktan o. egzersizle olmaz birde vucut yapısından. bence güzel değil.

0|0
    0|0
  • Normalde olmaması gerek galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...