Arkadaşlar yardımınızı istiyorum (konu biraz uzun)

sevgilimle güzel giden beraberliğmiz var(dı). ileriyi falan düşünüyordukda neyse geldimi hani herşey üst üste gelir tarzda olur ya sevgilimle hafif limoniydi aramız tartıştığımız gün yine konuşmada aşkım falan dedi.diger gün soğuk davrandı ve bir kaç mesajdan ibaret oldu konuşma o gün tüm gün mesajlarımada cevap vermedi aramalarımıda açmadı. akşamına mesaj attı ailevi sorunu olduğunu moralinin bozuk olduğunu falan dedi destek olmak amaçlı elimden geldiğince mesaj attım yanında olmaya çalıştım öğrendiğim andan itibaren. ama o yine mesaj atmayı falan kesti istediği zaman diyim cevap veriyodu ve sıradan arkadaşıymışm gibi davranıyordu. ben buna açıkça ayrıldınmı niye böyle yapıyon falan dedim yine cevaplar yok tabiki.. o gün akşamı arkadaşım mesaj attı ona cevaplar verdi bana oranla fazla mesajlaştı onunla benim onu anlamadığımı yalnız kalmak istediğini falan dedi. arkadaşda doğal olarak sevgilin yanında olmak istiyor sen niye böyle yapıyon ayrıldınmı diye sordu. hayır oyle bişi yok ayrılmadık nerden çıktı bu dedi.davranışların konuşmaların öyle gösteriyor adam senle ilgilenmek istiyor sen adamı umursamıyorsun senin derdine ortak olmak istiyor sen uzaklaşıyorsun falan dedi. bu yine kendince kendini haklı çıkartmaya çabalarken sustu dünde bana bütün gün yazmadı hiç yine gece mesaj attı sıradan bir iki mesaj sonra sustu ben uyudu sandımdı ama facede offline tarzda takıldığını farkettim. ne yapmaya çalışıyor bu neden böyle ben ne yapmalıyım hiç anlamıyorum yardım edin :(( onu seviyorum bunu oda biliyor ve onunda beni sevdiğini biliyorum ama iştee :((

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• sevgini gerçek tarzda nekadar gösteriyorsun kuru kuru lafları kasdetmiyorum ona süprizler yapmayı kestiysen, görüşleri sana göre ters gelip kendi isteklerini daha çok ön plana koyup direttiysen üzgününm arkadaşım kız arkadaşın senden soğumaya başlamış etrafındaki insanlardan üstün tut onu sen onu seve bilirsin ama onu ona hissettiremiyorsan elinden uçar gider ve başka dala konar, sende baka kalırsın ya erkeklik egonu yen ya da o saçma egoyla hayatta tek kal seçim senin.

0|0
    0|0
    • Hayir hic bir zaman benm dedigim olcak demedim bhep ona onculuk verdim simartiorum da her istedigine izinde veriyorum slaytlar yaptim yayinladim nette olsun cevrede olsun birden bire boyle davranis yapmaya basladi benle konusmuo pek face sfresini istedmi vermedi peki dedm verme hani hep istedigi gbi davranio yani

• Ozaman dier taktiği dene burnunu sürt biraz sen hep o demişsin birazda ben de az bencillik karşıdakini yola getirir..Ama kız piskolojisi bu nası tepki verceni bilemen ki :/

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok basit,madem sessizlesmek istiyor sessizligini bozma,ilgini ondan kes bigun muhakkak senin ilgini ozleyecektir

0|0
    0|0
  • kafanı karıştırmaya çalışıor başarıyorda. sende öyle davran takma yokmuş gibi davran bak gör üstüne nasıl düşüyor.bir sıcak bir soğuk ol yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ama işte ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...