Otobüs durağında kafanın üzerinee muhabbet kuşu muu konarmışş? konar mıymışş? narmışşş :))

merhabaaaa :)) dün caddeye inmek için otobüs beklerken kafama yavru bir muhabbet kuşu konduu eğitimli gibiydi sahbii olmalıı yarım saayt bekledim biri alır diyee sonra kimse gelmedi bende hemen aldım eve getirdimm vee sahiplendimm bütün ihtiyaçlarını aldımm siz olsanız ne yapardınızz? vee birgün bir yerde sahibi beni bulursa vermem mii gerekirrr? :(((

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• iyi yapmissin bende oyle yapardim. ama sahibinin seni bulacagini sanmam artik o senin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• geçen yıl tam da 31 aralıkta dükkanımdan içeri girdi bir tane ufak muhabbet kuşu. Evde zaten 2 yıldır baktığım bir çift kuşum vardı. Hava çok soguk tu bayada ürkmüştü kıyamadım aldım eve getirdim. Ortalama bir yıl kadar oldu şimdi 3 tane mubişim var:) çokda iyi anlaştılar. Sahibi gelir ise eğer ki biraz zor bir ihtimal ama vermelisin bence.

0|0
    0|0
  • yok yemen gerekir anasını satım:D

0|0
    1|0
  • Şans diye buna denir :D

Sahibinin çıkacağını sanmam ama çıkarsa vermen gerekir tabi.

0|0
    0|0
  • Muhtemelen sahibi şuan o gitti diye üzülüyordur.

Resmini çekip muhabbet kuşunuzu buldum yaz ve o bölgedeki yerlere yapıştır :D

0|0
    0|0
  • Aynisi benim basimada geldi

Birkere pencereme carptti asagiya inip aldim

Bikeresindede sokakta buldum tuttum

İkisinide besledim

0|0
    0|0
  • talih kuşu kafana konmasın sakın :) şaka bir yana alıp sahip çıkmışsın eğer sahibi artık nasıl bulucaksa bulursa o kuşu sana minnettar olacaktır sahip çıkıp bakımını yaptığın için.

0|0
    0|0
  • seni nasıl bulsunya sana teşekkür eder bulsa bile kediler can atıyo yakalamak için , o kuş artık senin merak etme

0|0
    0|0
    • yaşadığım yer çok da büyük değil hem kuşu bulduğum yerde benim evime yakınn o yüzden bulabilir diye düşünmüştüm

• aynısını bende yapardım,

tabi bir baba şevkatiyle

0|0
    0|0
  • sahibi yoktur kesin sen takma kafayı besle gitsin :D

0|0
    0|0
  • Çok merak ettim. :) ''Yarım saat bekledim'' derken, kafanda kuşla mı bekledin. :D

0|0
    0|0
  • Hemen sahibini bul ve onu geri ver.Şu an insanlar ne acı ve keder içindedirler kim bilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bulduğun durağa ve yakın çevresine ilanlar yapıştır.senin kafanın üzerine konacak kadar insanlara güveniyorsa sahibi ne kadar emekle büyütmüştür onu bir düşün.) büyük ihtimalle bulamazsın sahibini ama yinede şansını dene.

0|0
    0|0
  • sahibi çıkmazsa sen bak tabi sokağa salıp başkasının kafasına konmasını bekliyemezsin :D ama eğlenceli olur kuş

0|0
    0|0
    • evet çok güzell ve çok tatlıı ve bide eğitimlii bendenn hiç kaçmıyorr o yüzden çok sevdimm onuu :)

• ne kadar güzel :D bende öyle eğitimli bir kuş isterdim ama hepsi yabani oluyor :P

Yükleniyor...