Kapat

Dövme bir insana bakış açınızı değiştirir mi?

mesela günlük hayatınızdan bir arkadaşınızı düşünün veya sevgilinizi kısa kollu tişört filan giydiğini gördünüz ufak tefek dövmeleri olduğunu gördünüz bu sizi nasıl etkiler?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• umursamam. ama hoş değil. görüntüyü bozuyor bence keçeli kalemle çizmiş gibi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 7

• Küçük anlamlı dövmeler hep hoşuma gider.Ama kocaman saçma sapan tüm kolunu kaplıyacak dövmelerden olursa begenmem

0|0
    0|0
  • saygı duyarım güzlse beğendğimide belirtirim

0|0
    0|0
  • bakıs acısını bosver ıstıyosan yaptır bende yaptırıcam omzuma buyuk renkli bir tavus kusu

0|0
    1|0
  • sevmesem bile saygı duymak zorundayım onun kndi vucudü zorunda

0|0
    0|0
  • dövme yaptıracak kevaşe olmadım, dövmeli piçler de benden uzak olsun

0|0
    0|0
  • Benim de dövmem var, ben kötü bakmıyorum dövmeye. Ama bence anlamlı bir dövme daha iyi.

0|0
    0|0
  • Tabiki değiştirir.Ben müslümanım ve abdestsiz gezen biriyle yapamam.Ha bir gavurla birlikteyim ha dövmeli biriyle aynı şey.

0|0
    0|1
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Saçma sapan şekiller varsa dövmesinde, kesinlikle bakış açım olumsuz olur. Ama anlamlı bir yazı, ya da şekilse kesinlikle hiçbir sorun yok.

0|0
    0|0
  • Değiştirir dövmeli insanlara hep önyargılı bakmışımdır ve hep bakmaya devam edecem, kültürümüzle,dinimizle alakası yok elin yalamalarının adetleri, hareketlerinin hepsini yapıyorlar bu ne iş kardeşim. Cenabet cenabet ortalıkta dolaşıyorlar :( :(

0|0
    0|0
  • Ne anlayışlı bir aileye sahip derdim. Şahsen ben yaptırsam babam eve almaz :)

0|0
    0|0
  • herkesin yaşantısı kendisinedir.

istediği gibi yaşayabilir. benim için sıkıntı yok

0|0
    1|0
Yükleniyor...