Dövme bir insana bakış açınızı değiştirir mi?

mesela günlük hayatınızdan bir arkadaşınızı düşünün veya sevgilinizi kısa kollu tişört filan giydiğini gördünüz ufak tefek dövmeleri olduğunu gördünüz bu sizi nasıl etkiler?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• umursamam. ama hoş değil. görüntüyü bozuyor bence keçeli kalemle çizmiş gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Küçük anlamlı dövmeler hep hoşuma gider.Ama kocaman saçma sapan tüm kolunu kaplıyacak dövmelerden olursa begenmem

0|0
    0|0
  • saygı duyarım güzlse beğendğimide belirtirim

0|0
    0|0
  • bakıs acısını bosver ıstıyosan yaptır bende yaptırıcam omzuma buyuk renkli bir tavus kusu

0|0
    1|0
  • sevmesem bile saygı duymak zorundayım onun kndi vucudü zorunda

0|0
    0|0
  • dövme yaptıracak kevaşe olmadım, dövmeli piçler de benden uzak olsun

0|0
    0|0
  • Benim de dövmem var, ben kötü bakmıyorum dövmeye. Ama bence anlamlı bir dövme daha iyi.

0|0
    0|0
  • Tabiki değiştirir.Ben müslümanım ve abdestsiz gezen biriyle yapamam.Ha bir gavurla birlikteyim ha dövmeli biriyle aynı şey.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Saçma sapan şekiller varsa dövmesinde, kesinlikle bakış açım olumsuz olur. Ama anlamlı bir yazı, ya da şekilse kesinlikle hiçbir sorun yok.

0|0
    0|0
  • Değiştirir dövmeli insanlara hep önyargılı bakmışımdır ve hep bakmaya devam edecem, kültürümüzle,dinimizle alakası yok elin yalamalarının adetleri, hareketlerinin hepsini yapıyorlar bu ne iş kardeşim. Cenabet cenabet ortalıkta dolaşıyorlar :( :(

0|0
    0|0
  • Ne anlayışlı bir aileye sahip derdim. Şahsen ben yaptırsam babam eve almaz :)

0|0
    0|0
  • herkesin yaşantısı kendisinedir.

istediği gibi yaşayabilir. benim için sıkıntı yok

0|0
    1|0
Yükleniyor...