En yakın arkadaşınız sizden hoşlanıyor

Bu soruyu özellikle kızlara soruyorum. En yakın arkadaşınız sizden hoşlandığını söylese tepkiniz ne olurdu ? Bunu öğrendikten sonra ona karşı nasıl bir tavır alırdınız ?

Arkadaşınız öyle alt tarafı biri değil yalnız sizin her durumda yanınızda olan en ufak bir olayda bile mutlu olduğunuzda üzüldüğünüzde ilk paylaştığınız kişi bu arkadaş

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• En iyi arkadaşımsa , zaten onu sadece arkadaş olarak gördüğümü ve böyle birşey söylediğinde tamamen kaybetme ihtimalinin çok yüksek oldugunu da bılıyordur..

Buna ragmen söyluyorsa bıraz uzaklasır arkadaslıga devam ederım, ısrarcı olursa görüşmeyı keserim..

0|0
    0|0
    • bende kaybetmekten korkuyorum o yüzden bu lanet duygudan kurtulmak istiyorum..

• düşüncelerıne hakım olup savasmayı ögreneceksın ya da kaybedeceksın .

Kızlar Ne Diyor 5

• Başlarda kınardım vay bee nasıl bana o gözle bakabilmiş derdim ama sonra aşk bu kime koncağı belli olmaz deyip sakinleşirdim...

Bi süre sonra aşkına karşılık bulamayacağı için onun adına üzülürdüm ve tabii ki ondan uzaklaşırdım artık...

0|0
    0|0
    • İnan benimde ona o gözle bakabilceğim aklıma dahi gelmezdi ama ne diyim bilmiyorum ki nasıl oldu da bu duruma düştüm.. ona bunu söylemeyi bırak belli etmemeyede çalışıyorum sevgiliden çok dosta önem veren birisiyim ve kendisini kaybetmeye göze bile alamam. ama merak ediyorum işte böyle bir hataya düşersem nolurdu diye

• Sevgini saklamak başkalarına fırsat vermektir. Başlarda şakayla karışık yaklaş bakalım tepkisi nasıl olcak. merak etme kimse seni almazsa ben alırım falan de bakalım ne dicek

• tam olarak ne der bilmiyorum ama gülüp geçeceği kesin bende onu sevgili olarak hayal etmiyorum açıkçası tek derdim ona bu durumu belli etmeden kurtulmak 5 6 senelik dostluğumuzun sıf bu yüzden son bulmasını istemiyorum

• Tepkisiz kalırdım.

0|1
    0|0
  • kızla erkek neden normal arkadaş olamıyor,illaki yan bakacaksınız demi...öyle arkadaş olmaz olsun

0|0
    0|0
    • şu an benim durumumu bilmediğinden böyle konuşuyorsun ama haklısın sıf bu yüzden kafayı yemek üzereyim ona böyle bakabilceğim aklımın ucundan dahi geçmezdi

• Arkadaş kalalım daha iyi yaaa..

0|0
    0|0
  • önceden arkadaş olanların sevgili olduklarında ilişkileri diğerlerine göre daha başarılıdır. zaten uzmanlar sevgilinizle önce arkadaş olun onu iyice tanıyın derler. bu şekilde olup sonra evlenen ve hala çok mutlu olan bir arkadaşım var ve ben de şimdi eskiden arkadaşım olan biriyle brlikteyim ve inan bana yaşattığı güven mutluluk çok daha fazla. yalnız tek bir dezavantajı eğer ayrılırsanız sadece sevgilini değil arkadaşını da kaybedeceksin.. eğer bu riske değerse ona açıl ama en uygun zamanı kolla. duygusal olarak hangi modda olduğu önemli arkadaşının. başkasına aşık olmadığından emin ol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• özellikle kızlara gelmiş soru ama maydonoz olmadan duramadım. hoşlanmak, aşk, sevmek, sevilmek bence bu tür duygusal bağların arkadaşlığın yakınlık derecesi ne olursa olsun hiçbirisiyle alakası yok. yani sen zamanında kardeşim dediğin birine bile aşık olabilirsin, sevebilirsin. bundan normal bir durum da yoktur aslında. çünkü aşk zaten senin ilgilendiğin ve seninle ilgilenen arasında yaşanır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...