Meb öğrencilerden ne istiyor?

Devamsızlık hakkını 10 güne indirmişler, geçer notu 45'ten 50'ye 3 notunu da 55'ten altmışa çıkarmışlar. Sözlü notlarını kaldırmışlar. Hayır nereden esti böyle bir yönetmelik anlamadım, sonuçta 45 alınca o ''iyi'' diye geçmiyor geçer diye geçiyordu yani kötü olduğunu herkes biliyordu zayıfın kötüden daha kötü olması gerekiyor bu yaptıkları mantıksız. Ayrıca diğer nesiller ne güzel 45ler ile geçtiler haksızlık asıl burada doğuyor zaten. Çalışmaya teşvik etmek için filan değil bu her yasak her zaman cazip gelir bu bir gerçek ayrıca bizim direnişe boykota katılmamızı önlemek için yapıyorlar bunları

200den fazla gün okula gidiyoruz ee genciz 10 gün sınır neyin kafası neyin davası ? Ayrıca lisede kızlar da evlenebilecekmiş beni en çok sinirlendiren de bu oldu zaten, o zaman bebek büyütenler sınıfa geç kalınca yok yazmazlar heralde

Resmen haksızlık bardağı taşıran son damla hemen geri almalılar bu yönetmeliği iğrenç bişey dindar ailelere kızlarını evlendirmeye teşvik etmek istiyorlar sanırım özel okullar da mebe bağlı zaten meb biz öğrencilerden ne istiyor? Biri dava açsa sendikalar filan mahkeme yürütmeyi durdurma kararı alsa falan mümkün mü böyle bişey ?

0|0
814

En İyi Erkek Görüşü

• neresi doğru ki bizi yönetemeyenlerin

1|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Lise btince yptı son anda yttık ama 12.sınıfları bnce 10 gün ypmamalrı lzm sınva hzrlnıyr artı brde son snf olnca brz gvşk brkmaları lzm yni lise sonlra ayrıcalk vermeliler bu konuda :S

1|0
    0|0
  • yanlış olan eğitim sistemine yanlış yerlerden ayar cekiyolar.Tam sopalıklar

1|0
    0|0
  • Burdan nabi avcıya sesleniyorum. Ahiret yoklamasında yok yazılıyorsun. Unutma devamsızlık 10 gün

1|0
    0|0
  • meb salak. YAAANİ YEMİN EDERİM ADAMLAR İŞSİZLİKTEN NAPICAKLARINI ŞAŞIRMIŞ.

1|1
    0|0
  • #Mebİstifa

1|0
    0|0
  • canlarına okuma istiyr

0|1
    1|0
  • para topluyoruz herkes 10 tl versin nabi avcıya beyin alıcaz.

1|0
    0|0
  • Liselisin anladık.

1|0
    0|0
  • ben alıştım artık bu tür saçma kanunlara

0|1
    0|0
  • evet bu konuda haklısın.durmadan sınav sistemini değiştirdikleri yetmiyomuş gbi bide yönetmeliklerinde içine ettiler

0|1
    0|0
  • neden sen dava acmayı dusunmuyorsun baskasının acmasını bekliyorsun

herkez konusmak için konusuyor ken

garip seyler bunlar...

0|0
    0|0
  • sözlü notunun kaldırıldıgını bilmiyordum

şuan yıkıldım :S İ:D

0|1
    0|0
  • Acidm yeni nesile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• o kadar doğru söylemişsin ki. Ben bu memlekette mantıklı,adaletli bir davranış göremeyeceğim herhalde. Bu nedir oyun mu oynuyorlar? Kafasında beyin yerine börülce mi var bunların...

1|1
    0|0
  • mesaj açık: okulu bırak, koca bul, en az 3 çocuk.

1|1
    1|1
  • eskiden de 10 gündü

bence iyi olmuş geçme notunun yükselmesi

0|1
    1|0
  • Liseden mezun olduğuma sevindim diyeceğim ama malum ygs,lys,kpss bitmek bilmiyor çilemiz.

0|1
    0|0
  • sen haberi iyi dinlememişsin :)) evlenirse açıktan okumak zorunda...

0|1
    0|1
  • amaaaaaaaaaaaaaaaan

0|0
    0|1
  • sorunun sadece başını okudum şuan krizdeyimm :( :(

1|1
    0|0
  • Ay yazık size...

1|1
    0|0
Yükleniyor...