Yazı hakkında düşündüklerinizi yazar mısınız ? yorumlarınıza göre paylaşıcam.

Ben içip içip yazmadım . Sen içip içip okudun. Bu yüzden içtiğin kadar anladın beni. Ben ayık halimle yazmıştım baştan sona seni. Sen boş nedenlerle ayırdın bizi sonra da boş özlemler yaşattın bize. Geriye bıraktığın unutmak zorunda olmaktı. Ve hiç bir zaman zorunda olduklarım uymadıklarım inatla tersini yaptıklarımdı. Şimdi bende boş anılarla yaşıyorum. Çok boş. Onurluyumda. Yani :)) galiba.

Anlar mısın ki ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• "Ve hiç bir zaman zorunda olduklarım uymadıklarım inatla tersini yaptıklarımdı."

"hiçbir zaman" kelimesinden sonra "olduklarım" gibi pozitif anlam ıceren kelıme gelmesı anlatım bozukluguna sebep olmus. Genel manada fena degıl. Devrık cumleler filan.

"Zorunda olduklarım" ibaresi de önüne bir eylem almalı. ,Belırsızlık söz konusu ise "mecbur olduklarım/kaldıklarım" bence daha hoş duur.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim saol. bozukluklar var evet . çok düzgün oluncada orjinal olmuyo sanki be :D

ve zorunda olduklarım hiç bir zaman uymadıklarım , inatla tersini yaptıklarımdı. daha anlamlı olurmuş . bir anda yaznca böle oluyo.

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 6

• Zorunda bırakılmaktı ınsanın haytını yokusa suren. zorunda bırakılırsan eger butun yollar tıkanır kalbının. zorunda olmak zorunda oldgu ıcın gıtmek zorunda oldgu ıcın sevememek sevmemesını ıstemek. insanı yaralar belkıde yok eder ıcten ıce. şimdi herzamn yaptıgını yap ve zorunda olduklarının tersını yap yıne uyma ınatla tersını yap. belkii belki ozaman duzelır herseyy son bır defa.. şacmalamasyon :D

1|0
    0|0
  • bunu sonuna kadar okuyan erkekle evlenin direk.Net

1|0
    0|0
  • garı dırdırı çekilmez. allah bizi gorusun. amin

1|0
    0|0
  • ne kadar cok sarhoşsan o kadar cok ayıksındır aslında

bildimmi?

1|0
    0|0
  • içmeden sarhoş yüreğin içmeden sarhoş...

1|0
    0|0
  • hacı çok fazla kelime oyunu yapmışsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yazılan zamana bağlı ayrılık sonrasıysa anlamaya çalışmam, huyum kurusun

0|0
    0|0
  • ilk 3 cümleyi beğendim.

0|0
    0|0