Köşe yazarlarının sürekli Alaçatı'yı yazması o bölgeye zarar vermiyor mu?

köşe yazarlarının sürekli Alaçatı'yı yazması o bölgeye zarar vermiyor mu? yani tamam sosyetenin mekanı olmuş çoktan ama zaten kalabalık böyle yazarlar bahsettikçe daha da istilaya uğruyor adeta . bilmem benmi abartıyorum ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• yerlisi şikayet ediyor böyle durumda, turizmcisi memnun olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sorma ya. Adını duymayan yoktur herhalde. Nasıl bir reklam çabasıdır.

0|0
    0|0
  • Niye sürekli orayı reklam ediyorlar acaba :S

0|0
    0|0
  • bi de anlatıldığı kadar olsa bari

0|1
    0|0
  • katılıyorum size.yarı memleketimdir alaçatı ve şuanda boş,kendini göstermeye çalışan binlerce insanın yeri..bence rahat bıraksınlar

0|0
    0|0
  • Evet veriyor lokantaların menü fiyatları.

0|0
    0|0
  • Sadece alaçatı değil ki bir çok yer öyle ..

Örneğin Bozcaada

0|0
    0|0
  • hayır. vermiyor.

0|0
    0|0
  • gercekten hicbirsey anlamadim galiba plebe ayit oldugumdan dolayi olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne güzel işte, bütün sosyetikler, medyatikler, sonradan görmeler, gösteriş meraklıları oraya toplansın, kalan yerlerde bizim rahatımız bozulmasın ;)

0|0
    0|0
  • Fena mı işte oranın ekonomisine dünya kadar gelir kazandırıyor. Boş ver zaten en çok yazın kalabalık. Kışın bu kadar olmaz.

0|0
    0|1
    • Ekonomi? Öyle tatil yerleri var ki oraya gidene kadar İstanbul'da kalırım daha iyi dersin, misal Antalya.

• Gösteriş budalası ünlülerin talan etmediği sürece sorun yok esasında. Ancak bir yer popüler olunca orayı haşat edinceye kadar devam edilme kültürü var maalesef. Bıraksalarda doğal yapısı korunsun böyle yerlerin.

0|0
    0|0
  • hiç güzel yerimiz kalmasın.Hepsinin içine sçıp rahatlayalm

0|0
    0|0
  • Mekan sahiplerinden para aliyorlardir

0|0
    0|0
  • Sahilleri bitirdiklerinde biz de dağlara yöneliriz. Ama önce PKK terörünün bitmesi gerek :)

0|0
    0|0
  • şeytanın gör dediğini görmüşsün eko.

0|0
    0|0
  • Keşke İstanbulu da övmeseler böyle köyden uzaktan insanlar gelmese sırf oralılar olarak kalsak 1 2 milyoncuk insan... Aynı kafadayız aga güzel

0|1
    0|1
  • çetin altan geldi aklıma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...