Arkadaslar KS de dogum günü kutlamalari oluyor , hic tanimadigimiz ya da cok iyi tanidigimiz arkadaslarin dogu

Arkadaslar KS de dogum günü kutlamalari oluyor , hic tanimadigimiz ya da cok iyi tanidigimiz arkadaslarin dogum günlerini kutluyoruz , peki sizin dogum gününüz kutlansa KS de yüzünü görmediginiz kisiler tebrik edipte reelde hic kutlama olmazsa düsünceniz ne olur ?

Hani sanal alem diyoruz ciddiye almiyoruz ama gercek hayattada kutlama olmayinca acaba gercek dostunuzun yanlis yerde oldugunu düsünürmüsünüz ?

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• Sanalda olsa sanirim sanaldaki arkadaslarimizla daha cok sey paylasiyoruz !

Dogum günümün hatirlanmasi güzel bir sey , artik teknoloji sayesinde hatirlaniyoruz buna ragmen birileri unutuyorsa kutlamak istemiyorsa iste ozaman düsünürüm bir seyler

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Kısmen de olsa evet...

1|0
    0|0
  • mesela bir arkadasının arkadası birgün senin yanına geldi. ama arkadasının arkadasını tanımıyosun. ve onun dogum günü. kutlamaz mısın? sadece 1 kere gördün ve kutladın ?

farke ne ? el sıkısması mı?

0|0
    0|0
  • doğum günüm hiç kutlanmadığı için sıkıntı yok. sadece mesaj atan bir iki kişi olur.onlarda olmasa ben hatırlamıyorum.

1|0
    0|0
  • dogum gunu benim için cok onemı değil kutlnadıgında rhatsız bile oluyorumm.. desemm. ama arkadaslarımn dogum gunlerını kutlamaya dikkat ederim

1|0
    0|0
  • Ulan iki senedir burdayım bir doğum günü sorusu açmadınız allahsızlar! :((8

1|0
    0|0
  • çok fazla felsefe yapmışssın bana göre her zaman gönlünden geçen neyse onu yapmalısın her zaman seni ne mutlu ediyorsa karşılık beklemeden ama

1|0
    0|0
  • "Hani sanal alem diyoruz ciddiye almiyoruz ama gercek hayattada kutlama olmayinca acaba gercek dostunuzun yanlis yerde oldugunu düsünürmüsünüz ?" Hocam biz buna felsefe diyoruz ;) ah ah

1|0
    0|0
  • şu ana kadar hiç kimse dogum günümü dogru düzgün hatırlamadı kutlamadı :(

1|0
    0|0
  • bugün benim doğum günüm :(

1|0
    0|0
  • benimkiler harika kutladı gerçekten muhteşemdi:)))

1|0
    0|0
  • dogum gunu tebriklerini ne bilim hiç sevmiyorum.

hem sanalda hem reelde...

1|0
    0|0
  • Doğum günümü bazen ben bile hatırlamıyorum. Kim kutlamış veya kutlamamış hiç önemli değil.

1|0
    0|0
  • Sanalda da kutlansa hoşuma gider ama gerçek hayatta yeri başka :)

1|0
    0|0
  • benim eylül 6 daydi kutladılar sağolsunlar 100 xperde hediye geldi

1|0
    0|0
  • Sanalda hiç hoşuma gitmez.. realdede hoşuma gitmez herneyse iki türlüde hoşuma gitmez

0|0
    0|0
  • güzel bir başlık olmuş düşünürdüm herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Gerçekte kutlayacak, daha doğrusu hatırlayacak arkadaşlarım olmasa çok üzülürdüm gerçekten. Hemen mala bağlardım asdafd

Ama burda da kutlama yapılıyor, ben samimi ve sıcak buluyorum.

1|0
    0|0
  • ben kendiminkini kutladım. durumum o kadar vahim be modum :D

1|1
    0|0
  • Sorun gayet tatlı 5*

Fikrim şu sanal yalandan da olsa reelden daha huzurlu

yada güzel olabiliyor.

:)) ben bu yüzden sosyallikten yapmacıklıktan yorularak

sanalda tanımadığım insanlarla vakit geçirmeyi seçiyorum :)

1|0
    0|1
  • Gerçek dostluk sadece doğum günüde değil ağladığın öfkelendiğin zamanlarda da seninle birlikte yanında olandır.

0|1
    0|0
  • burda kutlamasalarda olur

1|1
    0|0
  • Doğum günümü iplemiyorum. Problem değil.

1|0
    0|0
  • Sevinmem hiç görmediğim kişiler kutlasa ne olur kutlamasa ne olur.. :)

1|0
    0|0
  • yok ben takılmam öyle şeylere pek

1|0
    0|0
  • dostluk anlayışım doğum günü kutlaması ile oluşmuoyr hiç kutlamasa hatırlamasa da olur önemli olan aradaki bağ

0|0
    0|0
  • fark etmez :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...