Spor yaparken insanların sözleeri etkilermi sizi

Spor yaparken sevmediginiz şeyler nedir ? Benim sevmedigim Tek şey Sen bunu yapma koş sonra vucut calısırsın böle ya da sen bunu yapamassın denince moralim 0 oluyor sporu yarım bırakıyorum napmalıyım

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Spor derken? Ne gibi sözler?

Bu da bir spor çünkü... link

0|0
    0|0
  • İşime karışılmasını sevmem ama gaza getiren şeyler söylenirse süper olur :)

0|0
    0|0
    • Tam bir sorun yaşıyorum iyi hissederken başaramıcam gibi

• moralimi bozuyolar .s

• iyi cevap vermiş tak kulaklığı kulağa herkes kendi yoluna :)) eyvallah bilader ben biliyorum sağol de sikleme geç öyle herkesi takmayın yıpratmayın kendinizi...

• Sporda değilde her konuda eleştirisi olan insanları yok etmek istiyorum,

0|0
    0|0
  • ne gerek var canım gayet hoşsun diyolar ya demesinler ben beğenmiyorum belki

0|0
    0|0
  • mümkünse susup izlesin -_-

0|0
    0|0
  • Antrenman yaparken yanıma gelinmesine bile tahammül edemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dinlemesini bilirseniz..! Bir aptaldan bile bir şeyler öğrenebilirsiniz. sözü çok hoşuma gidiyor ama insanı bazen sıkıyorlar doğrudur ben amatör olarak basketbolda oynadım avrupa vücut geliştirme şampiyonu metin çaycının da yanında çalıştım hocamdı ama bir insanın samimiyetinden yardım etmek istemesinden gocunmam götü kalkık olarak ben bilirim havasından söylüyorsa tepki veririm zaten önemli olan gerçekten yardım amaçlı mı söyledi söylemediyse de tınlamayacaksın ben biliyorum eyvallah deyip geçeceksin...

0|0
    0|0
    • 1 seneden beri bu sporu yapıyorum bırakdım vucudum yaglandı sanki yeniymişim gibi bilmişlik yapıyo

• Çoğunlukla spora yeni başlamış ve aylardır göbeğini eritememiş ve vücudunu kıskanan tiplerde olur. Spora yeni başlayan; senin vücudunu 1 senede yaparım falan filan diyorlar. Cevap olarak ise senden bir b*k olmaz merak etme diyorum, susup kalıyorlar. Göbeğini eritememiş olan kolu 10 cm'i geçmeyen tipler ise yok zayıflamışsın yok süzülmüşsün, ulan ben süzülmüşüm de senin göbek ne duruyor hala :D

Bütün bu tipleri 2-3 ay sonra salonda göremiyorsun zaten.

0|0
    0|0
    • kanka benim de göbek vee yaglanma sorunum var eritmeyee claısıorm ama ses etmiorm kmseye bende fit bir vucut yapabilirim diye ugraşıosrm

• Bende iştahımı bir açabilsem neler olacak neler :D

• benim mideyi sana verebilirim :D öküz gibi yersin

• hiç takmıyorum en iyisi

0|0
    0|0
  • aynılarına bende kızarım (ama kimse böyle bir şeye cüret edemez. Cevabını alır) hele bir de geçip karşında artist artist ağırlık kaldırmıyor mu işte o zaman komik len bunlar deyip gülüp geçiyorum.

0|0
    0|0
  • Sürekli Rutin Bir sekilde Karsılastıgım Evre.yOk Zayıflamıssın yOk Bu gün Düşmüssün.görmeyeli Falanda FiLanda ! AmA aLdırış Etmiyorum Sporuma Bakıyorum.Hatta Senin Kasın mı Büyük benim Kasım mı Diyen bile OLuyor Onada Cevabım sEninki Büyük Diyor geçiyorum.Genelde Bos Konusanların Yüzlerine Ble Bakmam !

0|0
    0|0
  • Aralarında en iyisi "olum sen sönmüşsün ya " diyenlerdr neler neler diyolar ya diyenlerin %100 üde vücutlu değil yağ torbası pezolar atletik vücut görünce nasıl vursam diye düşünüyolar :D

0|0
    0|0
    • Yag var bende kardeşim zayıflaman lazım şu bu 71 kiloyum kilom iyi ama yag bunlar da böle diyince moralim 0

• Kardeş eğer vücut yapıcaksan yağ ile kilo alma sakın kas kütlesiyle kilo al bende 61 kiloyum 1.75 boyum var boyuma göre zayıf dyolar ama iyi oldugumu düşünüyorum :D

• bende 1.73 boyum

• aynısı bende var gerçi hoca beni düşünüyordu ameliyatlıydım muay thai sporcusuyum 3 ay bana ağır idman yaptırtmadı hep yenileri verdi onları çalıştırdım bende soğudum bugün gider miyim gitmez miyim bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • Bence hayatta en iyi şey birisinin sana yapamazsın dediği şeyi yapmak :D

0|0
    0|0
  • bende uzun yıllardır spor yapıyorum eklersen daha rahat konuşuruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...