Hırs her kapıyı açar mı?

Hiç temeli olmayan hırslı bir insan 10 ay çalışarak cerrahpasayı kazanabilir mi ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yavız abi açar .

10 ayda olmaz o iş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hiç temelim yok demek biraz hata. eksiklerim var demek daha doğru olur sanırım. eğer gerçekten amacınıza bağlıysanız olabilecek bir durum. emek fazlasıyla harcanacak, bazen bıkkınlık bile verir ama hedef büyükse mecbur katlanacağız :)

0|0
    0|0
  • cerrah pasa hedefleyıp kuru kuru sınava gırersen barajı bıle asamazsın durumuna bak once ben nerdedıyım dıye 300-350 puan alan bırıysen sıkarsan max. 400 olur fazla cıkmaz ama ne ınsanlar benım tanıdıgım hıc bısey bılmıyordu dershanede 4 ay calıstı muhendıslıgı kazandı meslek lısesıydı Allah gerceklestıremeyecegın seyın hayalını kurturmaz.

0|0
    0|0
  • hiç temeli olmayan nedir ya... lise bitirmedin mi? temel zayıf daha doğru... cerrahpaşa zor... 10 ayda biraz sıkıntılı ama ümitsizliğe kapılma... bir de sadece cerrahpaşa olması her şey değil. makası da geniş tut biraz. ben de o kadar çalışmıştım ilk 7000 e girmiştim... ama cerrahpaşa 200 filan... sıkıntı yani..

0|0
    0|0
  • sana yemin ederimki imkansız . allah çarpsınki imkansız. temelin yoksa , einstein zekası olsa yine olmaz 10 ayda

0|0
    0|0
  • Azimli Sıçan betonu deler...:)

Buradaki sıçan Fare oluyor,Adminler cevabımı uçurmayın argo yok :)

0|0
    0|0
    • Gercekten deler miyim :)?

• Kesinlikle :) Hem başlamak bitirmenin yarısı değilmiydi..Bir şekilde başlamışsın..Düşünsel olsa bile...

• Mermeri delebilir ama Cerrahpaşa'yı kazanamaz

0|0
    0|0
  • her gün not çıkararak çalısrsa olur cerrahpaşa olmasa ege olur eskişehir olur başka bir yer ıolur

0|0
    0|0
  • benim bir arkadaşım vardı bir sözü çok hoşuma giderdi AZİMLE SIÇAN BETONU BİLE DELERMİŞ derdi :D :D

0|0
    0|0
  • cerrahpaşada okuyupta nolacak.6 sene öğrencilik.(sınıfta kalmazsan).4 ya da 5 sene uzmanlık.(tus sınavını kazanabilir sen).2 sene mecburi hizmet.(adam gibi bir yere düşersen).sonra?sonrası allah kerim ya elimize alırız ekmeğimizi işte.

0|0
    0|0
  • açar ama temel olacak o biraz zormuş :( temelden başlarsın.Olmadı tecrübe olur vazgeçince birşey olmuyor. diğerlerinden biraz fazla çalışcan rocky bir de özel ders şart :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hırs mutlaka olmalı başarı içim.ama her kapıyı açmaz tabi.ama yinede hırslı olmak hırsız olmaktan çok daha iyidir.

0|0
    0|0
  • çok hırs insanı yıpratabilir

ama istikrarlı bir şekilde neden olmasın

yeterki elinden geleni yap bütün eforunu bunun için harca hedefe odaklan

azmin elinden hiçbirşey kurtulamaz

sana böyle diyorum ama bende aslında umutsuz vakayım :) ama canını sıkma sadece elinden gelenin en iyisini yap derim

0|0
    0|0
  • lise dersleri zor değil, biraz zekiyse ve stratejikse cerrahpasa olmasa da iyi bir yerlere gelebilir, makul olmak lazım

0|0
    0|0
  • niye olmasın IQ düşük değilse normalden olmaz ama :D

0|0
    0|0
  • Bazen açar bazen yüzüne çarpar.

Ayarını bulmak lazım..

0|0
    0|0
  • Hırs tek başına yeterli değildir hedefin için bir temel gereklidir ve 10 ayda açık kapatmak kolay değil . Söylediğin şey zor ama başarılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...