Ben de sevdiğim birini kaybetmenin acısını yaşadım.

23 yaşındayım. Bu yaşıma kadar hiçbir yakınımı kaybetmemiştim. Ama bir hafta önce canımdan değerli annemi toprağa verdim. Kanser ayırdı bizi. Bütün akrabalarımın yendiği kansere annem dayanamadı. Bir hafta geçti. O yok ama. Ben onun varlığını hissediyorum. Sanki mutfaktan bana seslenecek gibi hissediyorum. Gelip gözyaşlarımı silecek gibi. Insan birini kaybettiğinde ne yapar? Bu boşluğu nasıl doldurur? Nasıl toparlar kendini? Alışır mı onun yokluğuna? Onunla olduğu günleri unutabilir mi?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• başın sağolsun.10 yaşımda babamı kaybettim. 16 yaşımda canımdan çok sevdiğim annneannemi. bir annem var birde ablam. onun dışında kimse kalmadı hayatımda. dedelerimi zaten hiç görmedim. babannede vefat etti. boşluk hiçbir zaman dolmuyor. özellikle anneanneme ölümü hiç yakıştıramazdım. herşeyimdi benim. hala daha ölümü yakıştıramıyorum ona. ne bileyim ama 7 sene geçmesine rağmen sanki daha dün kaybetmişim gibi. zamanla alışıyorsun herşeye.kaybettiğin insana verdiğin değere göre değişiyor hayatında oluşan boşluk işte. boşluk ne kadar büyük olursa olsun biliyorsun ki hayatta olsaydı ardından üzülmeni istemezdi. böyle düşündüğün içinde onu kalbinde hissederek yaşamaya devam ediyorsun.bir şekilde geçiyor zaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Oncelikle basiniz sagolsun. yasadiginiz sey bir insanin belkide karsilasabilecegi en zor durum. Yapabileceginiz en iyi sey; unutmaya calismayin istesenizde mumkun degil bu. Soylemesi kolay biliyorum ama hayat devam etmek zorunda... fiilen yaninizda olamiycak artik maalesef ama lutfen sunu dusunun; anneniz sizi nasi gormek isterdi? bu soruyu dusunun ve ona gore yasaminizi devam ettirin mumkun oldugunca. Yani mumkun olan en kisa surede toparlanmak icin cabalayin. Duygularinizi bastirmayin,unutmaya calismayin. Omur boyu hep iyi anilariniz canlansin gozunuzde...

0|0
    0|0
  • Unutamazsın ama alışırsın zamanla. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

0|0
    0|0
  • Kardeşim Allah sana sabır versin.Allah yardımcı olsun. ALLAH rahmet eğlesin mekanı cennet olsun. Eğer bir sıkıntın derdin olursa ben herzaman burdayım.

0|0
    0|0
  • başın sağolsun

0|0
    0|0
  • 3 tane çözümü var kardeşim. Zaman zaman zaman...Daha iyi yöntem yok maalesef...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• başın sağolsun. ananem öldüğünde annem aklını yitirecek konuma gelmişti. bir süre şaşkın gezdi duymadı etmedi.biz küçüktük . ama zamanla alışıyorsun demek ki.

0|0
    0|0
  • Babam ve dedemi kaybettim bnde. Baba ksybi bir kiz icin cok zor gercekden. Yasamayanin anlamaai zor zamanla alisicaksin annemden baska kimsem yok bu hayatda benimde

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun canım benim. Onun varlığının yeryüzündeki temsili sensin artık, o yüzden kendini üzme. O yaşasaydı üzülmeni istemezdi, anneler çocukları için canını bile verir. Sabırlı ol zaman herşeyin ilacıdır. Hiçbir güzel anını unutma onlar senin en değerli şeylerin.

0|0
    0|0
  • bende babamı kaybettim ve kanser bizi de ayırdı inan yaşadığın şeyleri hissedebiliyorum eminim cok zor bunu bende yaşadım ve hep aynı laflar seni sinir ediyordur beni de sinir ederdi yok işte hayat devam ediyor falan filan . gibi sözler ben babamı kalbimde yaşatıyorum çünkü oda böyle olmasını isterdi asla unutmuyorum hatta her saniye aklımda oluyo her anımda beynimin bir köşesinde. diyceğim şu ki onların bizden istedikleri tek şey güçlü olmak Allah rahmet eylesin...

0|0
    0|0
  • aallah rahmet eylesin sana da sabır versin çok üzgünüm diyecek baska sey bulamıyorum:((((((

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin, başın sağ olsun... ben de 7 yıl önce çok babamı ve kardeşimi kaybettim... zamandan başka ilaç yok... unutmak diye bir şey olmuyor, sadece zamanla alışıyorsun ve hatıralarla avunuyorsun...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Allah sabır versin canım ne desek boş sabır acının tarifi yok biliyorum sadece sabır :( ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...