İyi bir vücut istiyorum ne yapabilirim?

Kapı barfiksim birde ayarlanılabilir dambıllarım var ancak ben bir program halinde istiyorum ve ne tür egzersizler önerebilirsiniz kısa sürede gözle farkedilebilecek bir program... herkeze +1

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• 4 senedir dövüş sporuyla uğraşıyorum yardımcı olabilceğimi düşündüm. Öncelikle vücudun kasa dönüşebilmesi için yağ oranının düşmesi gerekir. bacak kasları için dizlerini kırarak sırayla geniş adımları öneririm. Bu hareketi yaparken her seferinde farklı bir bacağının yerle temas etmesi gerekir. Kol ve omuz için mutlaka şınav çekmelisin. Karın kası için mekik ama ayaklarını tam uzatarak değil kırarak yoksa omurganı zedelersin. Tam mekik üst karın kası yarım mekik alt karın kaslarını çıkarır. Ters mekik sırt ve bel kaslarına yardımcı olur. ama dediğim gibi yağ oranını azaltmalı protein ağırlıklı beslenmelisin. yağ yakmak istiyorsan l-carnitin denilen yağ yakma içeceğini tavsiye ederim bitkisel olarakta şekersiz yeşilçay öğünlerden yarım saat önce bol şans.

0|1
    0|0
    • yok yağla ilgili bir problemim yok :) barfiks çeksem her gün peki ne olur?

• teşekkürler :)

• Ne demek :)

Kızlar Ne Diyor 2

• kısa sürede gözle görülür bir değişim mümkün değil... o spor aleti satanların yalanı... ama düzenli çalışıldığında ve doğru bir beslenme programı uygulandığında 3 ayda toparlanıp 5-6 ayda iyi bir sonuç elde edildiğini görmek mümkün... tabi bu çok kilolu ya da çok zayıf değil de normal bir fizikte olan bir insan için geçerli...

0|0
    0|0
  • Hakan Demiray'ın egzersizlerine göz atabilirsin youtubeden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bak kardeşim sana yardımcı olmak isterdim ama herkese farklı bir eğitim verilmesi gerek çünkü herkesin fiziği farklıdır bende kas yapmak için bir yere gidiyorum ben oraya ilk gittiğimde hocamız size istediğinizi değil ihtiyacınız olanını verebilirim dedi ben zaten baya kaslıydım kavga filan etsem herkesi alırdım bide oraya gittim düşün yani bana ilk mekiğe benzer bir hareket yaptırdı baktım herkes başka hareketler yapıo ve ben oraya ücretsiz gidiyom bence sende öyle yapmalısın bir yer bul güzel ücretli olcaktır büyük ihtimal benim gibi herkes şanslı değil ama böyle ben 1 ayda büyük sonuç aldım

0|0
    0|0
    • Peki banada İstanbulda güzel bir yer önerebilirmisin?

• kardeşim onu sen bul bn zor buldum bursada arkadaşım söyledi öyle buldum zaten sende araştır ama bulman şansın %5 gibi bir şey

• Kanka evde kendi vucut agırlıgınla calısabilirsin link buna bak

0|0
    0|0
    • Yanlara açamıyorum dumbell 10x2 çok ağır geliyor

• Kanka ayakda yap o zaman ya da otur yarım kaldır

• eğer kasın tam gevşemesini istiyosanız hareketi tam yapmak zorunda yarım hareket mi olur

• hergün cekebıldıgın kadar barfıx cek omuzlarını gelıstır dambıllarlada kol ve gögüs kası calıs mekık de cek karın kası ıcın

0|0
    0|0
  • Kapı barı sade olmaz eldiven al önce dambılları düzenli kullanırsan ve seviye atladığında bir sonrakini alırsan sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • İstemekten fazlasını öneriyorum +

0|0
    0|0
  • BEN GÜNDE 1000 MEKİK ÇEKİYORUM

0|0
    0|0
  • Hakan Demiray'ı takip et.

0|0
    0|0
  • la yemişim vücudunuzu iki günlük dünya ye gez eğlen toz ne bu abi herkezde bir body merakı kızları tavlamak için zekanıza güvenemiyormusunuz spor bölümünde body ve futboldan başka birşey yokmu

0|0
    0|0
    • kardeşim kız tavlama gibi bir durumum yok benim. sporun temeli vücuttur vücut olmazsa futbolda oynayamazsın, kızda tavlayamazsın

• ben genel konuşuyorum alınma :) ks yeni üye oldum pek bilmiyorum benim kızdığım şey protein tozu ve protein tozunuda genelde body yapanlar kullanıyor fitnese karşı değilim yani spor yap tabiki

• kardeşim günlük hayatta insan fiziksel güce sandığındanda çok ihtiyacı olur

• bende barfiks aldımda kardeş benim kapıya olmuyor napcam birde nasıl kurdun la onu :D

0|0
    0|0
    • ben kurmadım kardeşim çoktandır var zaten bende

• iron gym demi markası birde sağlammı

Yükleniyor...