Şöyle bir hayatınız var dıyelim

köyde yasıyosunuz hergününüz aynı ve evde bunalıyosunuz hiç arkadasınız yok köyden cıkabılmek için tek kurtuluşunuz 2 yıllk bir üni napardınız ?

Güncellemeler:
okumaya gidecek cesaretinizde ortama alıma sıkıntısı fılan yok ailenizden ayrılasınızda yok

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle giderdim.Hiç birşey olmayacağımı bilsem bile öyle bir yerden çıkmak için giderdim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Köy demeyelim ama ben Azerbaycan'ın küçük bir ilinde yaşıyorum ama Bakü'de okuyorum. Bakü çok sıkıcı, memleket en iyisi bence

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun önce aileni düşüneceksin maddi manevi sonra kendine dönüp ben üniversiteyi bitirince ne olacak gelecek için planlar ne. sırf ortamdan uzaklaşmak için gitmemelisin bu durum askerden kaçan erkekleri anımsattı bana..

0|0
    0|0
  • 2yıllık üniversiteye giderdim kesinlikle ne olursa olsun evlenmeyi düşünüyorsan ve benim gibi aday arıyorsan mesaj at konusalım belkı ıkımız ıcınde bı kurtulus olur sıkılmaktan kurtuluruz ha belkı ;))

0|0
    0|0
  • Köy hayatına devam ederdim bana göre en buyuk mutluluk tek yaşamaktır

0|0
    0|0
  • Eğer o köyden çıkmak istiyosam 2 yıllık değil 4 yıllık okurdum hatta üstüne bir kaç senede sınıfta kalırdım

0|0
    0|0
  • amaç kurtulmaksa gitmezdim otur düzgün bir yer için hazırlan hayatını kurtar bu daha önemli

0|0
    0|0
  • allahtan umut kesilmez köyde iyidir evlenebilirsinde artık köyler şehir gibi

0|0
    0|0
  • Okumak tek çare oku ve çık ordan !

0|0
    0|0
  • Müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerle ilgilenmektedir...

0|0
    0|0
  • köylü milletin efendisidir canım gitme o köyden :)

0|0
    0|0
  • s.. güncellemeyin

0|0
    0|0
  • kız olsaydım tereddütsüz giderdim

0|0
    0|0
    • neden?

• erkek olduğum için , üniversiteyi bitirdikten sonra hemen iş hayatına atılmak zorundaym.ama bir kızın böyle bir derdi pek olmaz die düşünüyorum.o yüzden.sen lise 4 müydün? yenimi bitirdin liseyi ?

• 4 yıllık üni için eşşek gibi çalışırdım

0|0
    0|0
  • s... atardım ortalıgı 2 yıllıga giderdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• giderdim .

0|0
    0|0
  • 2 yıllıklar da gayet ii tabi bölüm ne bilmiruz ama, kaç kurtar kendini cok skılıosan

0|0
    0|0
  • sehirde yasıyorum ve böyle bir hayatım var:D

0|0
    0|0
  • Valla ben sıkıldığım anda kaçar giderim okumaksa kazanır giderim yani.

0|0
    0|0
  • üni. okur sonrada ev tutar işimi şehirde yaparım tek başma kalırım heralde :S

0|0
    0|0
  • Neden açıkça ben böyle bir durumdayım demiyorsun kendini gizliyorsun ne var bunda kendini gizleyecek çekinecek haa güzel arkadaşım ?

0|0
    0|0
  • köyde yaşıyorum şekerim zaten ama üniyi kazanıca ailemden uzaktayım şuan işler anneme kaldı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...