KizlarSoruyor.com'da samimi sürekli mesajlaştığınız kaç arkadaşınız var ?

Burdan giderse üzülürüm dediğiniz derecede kişi ya da kişiler var mıyada gittiğinde üzüldüğünüz üzüleceğiniz?

Yoksa ben burda eğlencesine takılıyorum diyenlerden misiniz ?

Bu arada ben yeniyim bayan arkdaşların cevabını çok merak ediyorum burda arkadaş ekleme kritetleriniz nedir ayrıca sapık falan çoktur herhade burda yani umarum bize denk gelmezler ..

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Gittiğine üzüldüğüm bir arkadaşım oldu, o da üzerinden 1 yıl geçti. Şu anda düzenli konuştuğum 2-3 kişi var. Onlarla da iyi anlaşıyorum.

Ekleme kriterim aslında arkadaş listeme girmekte değil, listemde kalmakta. Kişiye göre listemde barınır ya da silinir. Saçma insanlar olduğu gibi tanıştığıma gerçekten memnun olduğum arkadaşlarım da var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Vardı dün alınan bir kararla hepsini sildim :)

1|0
    0|0
  • halin ahvalin nedir dostum dıyen bır allahın kulu yok:)

0|0
    0|0
  • daha kimseyle mesajlasmadim. sadece 1 kisiyi ekledim ona da mesaj atmadim hic. 2 kisi eklemisti arkadas listem bos olmasin diye kabul etmistim :D

yanlizim ben :(

0|0
    0|0
  • Yüzyüze sürekli görüştüğüm ve her gün mesajlaştığım birer üye var.

Sitenin kalanı kadar değerliler, fazlasıyla yetiyorlar..

0|0
    0|0
  • sürekli mesajlaştığım ve yüz yüze de görüştüğüm arkadaşlar var giderlerse üzülmem kendi tercihleri vardır bir bildikleri..

arkadaş ekleme konusuna gelince ben yabancıyım o konuya isteklerim kapalı bende istek atmam böyle iyi sorumu sorarım cevabımı veririm giderim...

0|0
    0|0
  • sanal arkadaslıktan ötesı yok. 3-5 kısıyle knusuyrz ama gercekcı olmak gerekırse canm cıcım olurum onun ıcın degıl sanal arkadaslık haa muhabbetlerı ck ıyı ve ıyı brer arkadaslar :D

0|0
    0|0
  • Yok. Ben Azerbaycan'da o Türkiye'de, zor valla

0|0
    0|0
  • hiç yok:/ cevap kısaymış

0|0
    0|0
  • kendi fotoğrafımı koyduğum için arada sapıklıklar oluyor ama alıştım artık ben eğlenmeye geliyorum eğleniyorumda

0|0
    0|0
  • nedense herşey kızlar üzerinden dönüyor sapıklık bile erkeğe odaklanmış neden kızlar hep su yüzüne çıkma derdindde her konuda yapsalarda :)

0|0
    0|0
  • Arada sırada yazıştığım var.Kim giderse gitsin sorun değil.

0|0
    0|0
  • Hayır yok

kolay kolay ekleyen biri değilim.

0|0
    0|0
  • kimseyi eklemem ekleyen benle muhabbet etmek isteyen ekler konuşur zaten varda :)

0|0
    0|0
  • öyle çok samimi bir arkadasım yok biraz eğlence birazda vakit öldürmek maksat

0|0
    0|0
  • Kimseyi eklemem ekleme göndermem ama mesajla muhabbet ettiğim güzel insanlar vardı.Gitmiş hepsi

0|0
    0|0
  • Bi çok arkadaşımla mesajlaşırım ve gitmelerini istemem

irtibat halindeyim genelde

0|0
    0|0
  • bende yeniyim dostum :D ilk biraz karışık gibi göründü ama alışmaya başladım

0|0
    0|0
  • yok maalesef :,( ( soruda kızlar demiş pardon ;D ;D ;D )

0|0
    0|0
  • Hiç, kimseye üzülmem.

0|0
    0|0
  • Evet sapık çok durma bence burda mazallah yiyiverirler

0|0
    0|0
  • Sen yeni geldin sakın gitme

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• var 4 -5 kişi

ekleme standartım ya iyi anlaşıyoruzdur ya da soru soracaktır

0|0
    0|0
  • hiç yok sadece soru sormak ve cevaplamak için kullanıorum yetiyor da artıyor bu tür sitelerdeki arkadaşlıklara fazla güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • var 3-5 kişi

0|0
    0|0
  • Üzülecegim kisiler var hatta yazismadigim yorumlarini görüp okudugum kisiler giderse bile üzülürüm

0|0
    0|0
    • hiç giden oldumu arkadaşlarından ya da burdan görüştüğünüz birisi reelde ?

• Ben buradan kimseyle görüsmedim , arkadasim gitti diye üzüldüm ;)

• he tamam abla :D ama üzülme ya sanal burası yani üzülmeye değmezki :D

• kimse yok .

0|0
    0|0
  • O kadar ciddiye aldığım biri yok fakat sürekli mesajlaştıklarım var 2-3 tane

Hiç kimsede palavra atmasın o benim canım kanım muhabbetleriyle falan

Sanaldayız belli bir sınırı var burda herşeyin

0|1
    0|0
    • haklısın evet sanalda sınır olmalı

• 5 falan .

0|0
    0|0
  • mesajlaştığım arkadaş sadece 2 kişi :)

onlar gitmese iyi olur yoksa vakit geçmez

0|0
    0|0
  • yok daha neler neler...

0|0
    0|0
Yükleniyor...