Bir kız sizden hoşlandığını belli etse tepkiniz ne olurdu?

Eğer siz o kızdan hoşlanmıyorduysanız, çirkin vs bulsaydınız yine de iyi davranır mıydınız ?

Eğer hoşlansaydınız karşılıklı, siz nasıl davranırdınız ?

0|0
21|147

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşlanmıyorsam bunu daha evvelde yaşadım ve asla konuşmalarımızda sohbetlerimizde ona umit verecek etki bırakmazdım. Eğer daha evvel yaşadığım gibi kız benimle konuştuğu durum söz konusu olursa da kendisine karşı hiç bir şey hissetmediği sadece iyi bir arkadaş dost olarak gördüğümü düşündüğüm zaman yapamayacağımı anladığımı ve denemek gibi bir şeye kalkışıp olmayacağını anladığımda sana ümit verip giden olarak daha çok seni üzeceğim için buna da asla kalkışmayacağımı söylerdim.

Eğer hoşlandıysam o zaman arkadaşlığıma farkettirmeden devam eder yavaşça tanımaya ve yakınlaşmaya çalışırdım ki zaten ilişkilerim hep bu şekilde başlayıp kızın senden hoşlanıyorum demesiyle isim konmuştur :)))

0|0
    0|0
    • hoslandigimi demelimiyim ki ona ? mesela bana bakiyor. ben ona bakinca bana baktigini goruyorum, sonra gulumsuyor, sence hoslanmismidir ?

• Allah aşkına bana şöyle ergen sorularıyla gelmeyin yaaaa. Baktı güldü hoşlanmış mıdır? Ne bileyim hoşlandı mı yoksa arzuladı mı? Beynini okuyamayız ki? Belki amacı kötüdür bakıyordur blki de iyidir hoşlanmıştır nerden bilebiliriz?

Erkekler Ne Diyor 146

• Bir değil, baya bir miktarda kız/kadın benden hoşlandığını belli ediyor. Kimi hanım hanımcık ki, saygı ve sempati duyuyorum. Kimi yavşayarak ve yatakta dünyayı kurtarabileceğini sanarak ki bu tiplere sadece gülümsüyorum ( Not: bu tiplerden çok sexy olanlara şans tanıyorum tabiki )...

( Yine mi ukalalık yapmış oldum yoksa...assjadfadfsddjasfda )

0|0
    0|0
    • hanim hanimcik olanlar ne yapiyor nasil belli ediyor

• sevgili kardeşim bu ileride başına şöyle bir sorun açacak.. mastürbasyona çok alıştığın için normal ilşkiden zevk alamamaya başlayacaksın. bu da daha mutsuz yapacak seni. erkek arkadaş edin. cinsellik başka başka duygularla birleştiği zaman çok daha güzel bir hal alacak. ve bunundan kurtulacaksın.

0|0
    1|0
  • Hoşlanmıyorsam, onunla konuşur ve bana karşı duydukları hisler için teşekkür ederim. Lakin benim düşüncelerimi kendisini incitmeyecek şekilde açıklar mesafemi korurum.

1|0
    0|1
  • daha yakın davranırdım sevmek sevilmek dünyanın en güzel duygusu bana karşı bunu hisseden birine nankörlük edemem =)

1|0
    0|0
  • hoşlanmadığımı belli ederim direk... boş yere umut vermeye gerek yok.

1|0
    0|0
  • hoşlanmamak ile iyi davranmanın bir ilgisi olduğuna inanmıyorum. bu insanlıktır. bir insan benin beğeni kriterlerime uymuyor diye (fiziksel olarak) onunla arkadaşlılık etmemek aptallıktır. zaten dostluk için güzel çirkin uzun kısa şartı aranmaz. anlaşabilmek yeterlidir. bence bu arkadaşa bakış açını değiştir. iyi birine benziyor. seni kırmamasını başka bir şekile yorma.

0|0
    0|0
  • Hersartta iyi davranrdm. Kmseyı kucmsemem kmseye crknsn demem. Ben kmm ki karsmdakını tipe bak beni seviyms falan dyip dlga gecıcem. Allahn yrattıgı hc bir kul ile dlga gcmem hor gormem. Haa seviyo benı ben bse hsstmıyossm bnu uzmden krmsn solerm. Yok bnde bse hssettysem zaten o dakıkadn snra onu dnyann en mtlusu yapmaya adatımdır :D

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyorum numarasına yatar bir güzel düdükler sümüklü mendil atarmış gibi fırlatır atardım şaka lan şaka :D sevmek güzeldir düzgün bir şekilde konuşur olmayacağını izah ederim.

1|0
    0|1
  • bende hoşlanıyosam güzel veya çırkın olması önemdi olmaz yeterki beni seven yanımda olsun

0|0
    0|0
  • Karşılıklı hoşlansaydınız? bunun cevabı belli zaten :) ilk seçeneğe dönecek olsak çoğu insanın yaptıgını yapmam tanımaya calısırım belki cok eglenceli bilemem ama erkek için bir nebze daha ileridir dıs guzelliğin onemi o yüzden zor olurdu ama kırmazdım en azından denerdim

0|0
    0|0
  • kibar bir şekilde üzgün olduğumu belirtirdim.

0|0
    0|0
  • Eğer ben de hoşlanıyorsam karşılık verirdim tabi ..

Ama hoşlanmadıysam bana çok değer verdiğini görürsem bir deneyelim derdim .

yok ama olmaycak gibiyse hiç kıza ümit vermenin boş yere birbirimizi kandırmanın anlamı yok sessiz kalırdım

Ne ben üzüleyim ne de onu , Hoşlandıysa kullanmak mı lazım yani ...

0|0
    0|0
  • İstediğin kadar güzel ol hoşlandığını belli edersen esrarengizliğin gider kıymetin düşer vs. Hoşlandığını belli edersen erkek hoşlansada kendini kasabilir insanlar genelde böyledir. Hoşlanmıyosa zaten iyce ters teper velhasılkelam hoşlandığını pek belli etmiceksin...

0|0
    0|0
  • günlük böyle durumlara rast gelebiliyorum ve eğer hoşlanmadıysam o bakarsa bakıyorum yani herhangi bir yaklaşımda bulunmuyorum çünkü hoşlanmamışımdır ama eğer hoşlandıysam yaklaşmaya çalışırım ve konuşmak isterim işte bütün mesele bu

0|0
    0|0
  • ağzını kırarım valla. benden hoşlanmak ne demek

0|0
    0|0
  • Güzel çirkin farkmaz bana hepsine yazarım, iyi davranırım, umut veririm. Ama hadi sevgili olalım, arkadaş olalım demem. Hem seviyorsunuz hem adamı kıvrandırıyorsunuz. Gelir kendisi teklif ederse ki daha ben görmedim teklif eden kız :) benim için sorun yok.

0|0
    0|0
  • Kızz sen nerdesinn :) diyebilirim ilgimi çekerse :P

0|0
    0|0
  • benden hoşlanıyor ve ben ondan hoşlanmıyorum diye neden kötü davranayımki. hoşlansam zaten sorun yok. ama hoşlanmıyor olmam onun kalbini kırmamı gerektirmez.

1|0
    0|0
  • Eğer beğendimse, yakın olmaya çalışırım ama kadınlar çok belli edemiyorlar ya :( mesajlaşırken bile cevap falan yazmıyorlar adam bitiyor ya :( Valla ben olsam o kızı da kaybederim, çünki hislerimde yanılabilirim

0|0
    0|0
  • eğer bir kız erkekten hoşlandığını ona söylüyorsa ciddiye alırım çünkü bir kızın kolay kolay yapacağı bir şey değil.kabul etmezsen kırıcı olmadan uygun bir dille reddederim.

3|0
    0|0
  • Benim hoşuma giderdi eğer ben de kızdan hoşlanıyorsam harika olurdu hiç zaman kaybetmez bir an önce sevgilim olması için gerekli adımları atardım. Kızı beğenmiyorsam olmayacağını düşünmüyorsam kötü davranmazdım güzelce onu kırmadan kendimi anlatmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
  • erkekten erkeğe değişir. seni beğenmişse kayıtsız kalmayacaktır. kimi erkek te cesaretsiz olur. ama genellikle erkekler hemen kendini belli ederler. eğer bunu belli etmekte sıkıntı varsa, senin bir kız olarak çok üstüne düşmemen lazım. çünki ancak erkrk istekli ise mantıklı birşeyler çıkar, yoksa boşver..

0|0
    0|0
    • mesela konusmaya calisiyorsa surekli, bakip gulumsuyorsa, ben ona baktigimda onun bana baktigini goruyorsam, hoslaniyormudur?

• İnsan onuru dokunulmazdır. Hoşlanmıyorsam bile O nu kırmadan olayı anlatırdım. Hoşlandığım bir kişiyse zaten yuppi der orada bende seni seviyorum falan der haykırırdım. Millet deliye bak derdi ( amcalar teyzeler vs ) :D

0|1
    0|0
  • çok yaşadım kimisine ilgisiz kaldım kimisi ile de çıkmaya başladık. İstemiyorsam ilgisiz davranırım hoşlandıysam zaten açıkça konuşurum

0|0
    0|0
  • Ben karşılık vermiştim ancak hatalı olduğumu artık biliyorum, yapmamak gerek!

0|0
    0|0
  • hoşlanmıyorsam kibarca geri çevirirdim bu işin olmayacağını kendini zorlamasının anlamı olmayacağını anlatırdım, eğer hoşlanıyorsam kızla daha da yakınlasırım en nihayetinde cıkarız yani :)

0|1
    0|0
  • dış görünüşe fazla önem veren biri değilim ama bu çok çirkin de olmak zorunda değil yani ilk başta konuşurum hemen sevgili olamam bakarız birbirimiz tanımaya çalışırız kafalarımız uyuyor mu düşüncelerimiz neler falan baktı oldu ikimizde her şey yolunda o zaman sevgili olurduk hemen olmaz demezdim yani :)

0|0
    0|0
  • Hoşlanmadıysam ilgilenmem yeri gelirse söylerim böyle böyle boşuna duygularınla oynamaya gerek yok ama hoşlandıysamda düğünüme beklerim :)

0|0
    0|0
    • Zorla güzellik olmaz hoşlanmadısam alakadar etmez kendin sanki hoşlanmadığın biriyle sevişiyonda bizdende öyle bir cevap bekliyon gibi sormuşsun soruyu

• insanların dış görünüşlerine göre iyi ya da kötü davranmıyorum. Ama hoşlandığını öğrendiysem ve hoşlanmıyorsam arama biraz daha mesafe koyarım yanlış anlaşılmaları önlemek için

0|0
    0|0
  • Ya ben kırmamaya çalışıyorum öyle insanları. Direk yüzüne ben aynı duyguları beslemiyorum diyemem... Ne derdim bilmiyorum...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    116

Kızlar Ne Diyor 21

• 'lezbiyen misin?' derdim..

5|6
    1|0
  • o kadar da öküz değildir dalga geçip kötü davransın tabi yüzüne karşı bu durum arkandan gülerse bilemem eğer kötü davranırsa laf sok gitsin

0|0
    0|0
  • lisedeyken bicocukvardı acık acık bnden hoslandıgını belli ederdi devamlı gozlerime bakardı falan siirler okurdu karsıma gecip sanki biri bni gozetliyo gibiydi cocuk aslında hos bir cocuktu ama bn nedense cocuga cok kotu davrndım smdi düsünüyorumda nedenkotu davrandımki sonucta oda insan kendimi kınıyorumşu an:)

0|0
    0|0
  • niyet çok önemli çokk

0|0
    0|0
  • iyi davranırdım yine de, ondan hoşlanmadığımı söylemezdim ama belli ederdim; hoşlanıyosam yine söylemezdim belli ederdim...

0|0
    0|0
  • bir kizi bilemem ama bir erkek ustelik benim hoslanmadiqim bir erkekse yuzune bile bakmam.

ama bende ilqi duyuyorsam utanirim arti Bi sure ondan kacarim :))

0|0
    0|0
  • hoşlanmadığım biri kesinlikle bana yaklaşamaz ya da kendinde bana böyle bir şey söyleme cesareti bulamaz. bu yüzden böyle bir sıkıntım yok :-)

0|0
    0|1
  • Ne münasebet

0|0
    0|0
  • lez değilim.

0|0
    0|0
  • kısmetim açıldı derim hjkıjuhyjuıko

1|0
    0|0
  • etkiye tepki

0|0
    0|0
  • Gider konuşurdum sanırım. Ne demiş atalarımız ? Seviyorsan git konuş pampa.

0|0
    0|0
  • tepki heyecandır çoğu zaman:)

0|0
    0|1
  • Erkekelrden hoşlanıyorum canım lez değilim derdim :/

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • ay hoşlanmak fiili ne kadar çok kullanılmış. artık hoşlanmaktan bile hoşlanmıyorum :-)

0|0
    0|1
  • Hoslanmadigim kisiden uzaklastirirdim kendini.

0|0
    0|0
  • Uzaklaştırırdım net :D

0|0
    1|0
  • şu soru listenin başından ne zaman gidecek, siteye her girişimde bu soru, sıkıldım artık.

0|0
    0|0
    • sende cevaplamak istemiyorsan cevaplamayip gormezden gelebilirsin

• ötlrıkalakrrrr

0|0
    0|0
  • Nefes alsın yeter

1|0
    0|0
Yükleniyor...