Ömrünüzün son 24 saatinde olsanız?

24 saat sonra kesinlikle ölüceksiniz bu son 24 saatiniz içinde bu yaşınıza kadar yapmadığınız, yaşamadınız, tatmadığınız neleri yapardınız her şeyi göze alıp bakalım neler çıkacak ortaya

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• helallikleri istemeeye baslamıstım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ölüm her canlı için bir gerçek olduğuna göre elveda demekten başka ne gelir elden.

0|0
    0|0
  • kaçırdığım namazların kazasını kılar her şeye tövbe ederdim. yaniölene kadaribadet ederdim.

0|0
    0|0
  • 24 saat boyunca ibadet ederim,çok fena.

0|0
    0|0
  • söyleyemediklerimi söylerdim

0|0
    0|0
  • Annemle birlikte olurdum

0|0
    0|0
  • Ucak biletiyle izmire giderdim. Hicbisi demeden dudaklarina yapisirdim

0|0
    0|0
  • kızlığımı bozdururdum sevgılıme.Bakıre olmeye nıyetım yok

0|0
    0|0
    • bu bakirelerde hep gizli yazıyo alttada var bitane sen gibi :)

• çünkü burası Türk toplumu ve bizler kızlarız sizler erkek :) o arkadaşn verdiği bu cevaptn dolayı garipsemezler ama bunu yazan kızları rahatsz edebilirler profili gizlemezlerse, abaza yogunlugu her sitede oldugu gibi burada da mevcut

• ama burda çopu kız arkadaş eklemiy kapatmış kendi siterse ekliyo ve mesajlardan rahatsız olanlar zaten mesaj gönderilmesini engelleyebiliyo herkes sadece istediği arkadaşlarıyla mssjlaşabiliyo isterse bunların dışında dediklerine katılıyorum seda hanım :)

• açık konusayım, cinselliği tatmak isterdim.. bakire bir kız olarak merak ediorum

0|0
    0|0
    • millet iman derdinde sen ne derdinde :)

• 5 vakit namazımı kılıyorum, ibadetlerimi aksatmıyorum çok şükür yarın ölüceksin deseler hiç takmam kafama yani, korkanlar düşünsün oke ;)

• Şehadet getirirdim.Helallik isterdim bolbol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben de bakir ölmeye niyetim yok diyorumm :D

0|0
    0|0
  • hicbirsey yapmazdim. sadece biri varki o son 24 saat boyunca kokusunu icime cekerdim

0|0
    0|0
  • Gıcık olduğum tüm insanların karşısına çıkar ve Gün yüzü görmemiş küfürler ederdim..

0|0
    0|0
  • mekkeye bir kez görmek isterdim

0|0
    0|0
  • içeriz güzelleşiriz öyle toprağa giderken mutsuz gitmeyelim değil mi ? ;D ;D ;D

0|0
    0|0
Yükleniyor...