Face'de mesajı kim atmalı?

bayanlar 3 aydır çıktığınız var ve günün ilk mesajını karşıdakinden mi beklersiniz yada facede sevgiliniz açık onun size mesaj atmasını mı istersiniz yoksa siz atar mısınız? ikinci sorum açık olduğunu gördüğünüz sevgilinize mesaj atmıyorsunuz acaba neden ?

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• kızlar karşıdan bekler dostum doğru olanda odur bence kız gibi olma aktif ol belli süre sonra oda atacaktır kendiliğinden ama başta çekingen olursan kız senden soğur önce biraz ona sevgini göster yavaş yavaş ilk adımları sen atmalısın

0|0
    0|0
    • ilk adımlar mı durmadan ben atıyorum zaten ilk mesajları 3 aydır

• benim anlatmaya çalıştığım mesaj ya da mail atmaya çok takılma önemli olan onunla birlikte yüzyüze zaman geçirmek facete konuşmaktansa sinemaya gidilebilir ya da dışarda vakit geçirilebilir ne kadar çok zaman geçirersen birlikte o kadar özler ve atar mesaj :)

• anladım umarım onun da aklına gelirim arada da herneyse teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 11

• 1.si ondan beklerim ve bu beni hoşnut kılar

2.si belkide kendi arkadaşlarıyla vakit geçirmek istiyor sıkmayayım diye düşünürdüm,ya da görmemiş olabilirdim

0|0
    0|0
  • 3 aydır bir ilişkim var. kendi face imi kapattım onun face ini ortak kullanıyoruz. ama açık olduğunu görsem yazardım yazmadığımı düşünelim... hmm neden olabilir ? bakalım başkalarıyla yazışıyor mu diye bende onun face ini açardım bir süre izlerdim baktım hareket yok girer bana yazmasını beklerdim fark edecek mi falan diye... günün ilk mesajını kavga ettiysek ondan beklerim ama genelde hangimiz önce uyanırsak o atar

0|0
    0|0
  • Ha? Sabah uyandığımda günaydın mesajını görmüyorsam uyanmadığını düşünürüm. İlk ben günaydın derim. Onun atmaması, benim atmam falan bir şeyi değiştirmez yani. Aynı şekilde feyste açık görsem niye yazmıyorsun diye de atarlanırım. Sevgiliyiz lan biz. Neden ilk o yapsın, ilk o atsın, ilk o düşünsün diye kıvranır ki insan.

0|0
    0|0
  • yaa atarsın ya da atmazsın. ilgileniyorsan gerçekten atarsın niye atmayasın.. hiç sevmiyorum yok atmadı bende atmam diye durduk yere triplere girenleri. bu yüzden facebook kullanmayın.

0|0
    0|0
  • 3 Aydır çıkıyorsak eğer onun benden gerçekten hoşlandığına eminsem ben de atarım mesaj tabi. Ama çoğu zaman ilk adım her zaman erkeğe yakışır kanaatindeyim..

Açık olduğunu gördüğüm sevgilime mesaj atmıyorsam ondan bekliyorumdur ilk adımı:)

0|0
    0|0
  • duruma göre değişebilir illaki karşı tarafı beklememk lazım :))

ikinci sorun içinse muhtemelen o kişide diğerinin atmasını bekliyodur :D

0|0
    0|0
  • Üç yıldır çıkıp hala bunların hesabını yapıyorsam hemen bırakırım. Yazık karşımdakine de bana da.

0|0
    0|0
  • ondan beklerim genelde

0|0
    0|0
  • senin onu düşündüğünden emin olmak istiyodur o yüzden ilk diyaloğu hep senden bekliyodur..

0|0
    0|0
  • Seviyorsam gidip konuşurum.

0|0
    0|0
  • iiçinden gelmıyodurrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...