Hayatnızda en çok ne zaman utandınız ya da bir hata yaptınız?

hayatınızda ne gibi hatalar yaptınız cevaplarsanız sevinirm

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevmediğim birine seni seviyorum demiştim. en büyük hatam buydu ama pişmanım..

0|0
    0|0
    • Gerçekten sonunda her iki tarafta çok üzüldü.Ama önemli olan hatalarından ders çıkarabilmek

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok hata yaptım hangi birisini saysam.Kalbimi kırdıkları halde her densizliğine sustuğum insanlar oldu. Sessiz, anlayışlı olmak hayatta yapılabilecek en büyük hata sanırım:)

1|0
    0|0
  • Ailesi erkek arkadasimin netini kestiginde p*rno izledi sanmamdi. Acikca sormadim ama o ne anladigimi anladi ve sanki oymus gibi davrandi. Tabi ne kadar kivirsam da bir kere rezil olduk hadi kivirma ne anladigini biliyorum demisti o hatam kotuydu. (Izlememis de )

Bir de gecen senelerde biriyle tartismistim büyük derecede kavgaydi ve konusmadik keske bukadartavir yapmasaydik da barissaydik dedim de gecti aartik.

0|0
    0|0
  • hoşlandığım cocuğu eklesin dıye dürttüm resmını begendim eklemedi rezil oldum hala aklımdan cııkmıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• üniversitede hocam dersi geçmek isitosan benimla ytamak zorundasın demişti o an çok utanmıştımşu andurum gayet iyi o istediğini alıo bende

1|0
    0|0
  • en büyük hatamız swinger yaptıgımız çif ile ailece görüşmek oldu

0|0
    0|0
  • utanacağım bişe yapmadım hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...