Son Osmanlı padişahını Canlı Gördünüz mü?

Son Osmanlı padişahını Canlı Gördünüz mü?

link

link

Güncellemeler:
Yaptığı yenılıklerı Farkettıler Ve tahtan ındırdiler. Her zamanda oyle Oluyor güç yetıremedıklerı Insanlara Iftıra atarak suçlarlar..

link

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Görmedim :)

0|1
    1|2
  • Allah yattıgı yeri nur etsin..

0|1
    0|0
  • görsem şuan yaşamıyordum :))

0|0
    0|0
  • sayenizde görecez inş. Sultan tam oalrak kaçıncı saniyede çıkıyor söyleyebilirmisiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu gibi kritik tarihi olayları yenilik yaptı, gördüler, tahttan indirdiler, iftira attılar, diye yorumlamak ancak 3.dünya ülkelerinin gariban halklarına mahsustur. Tarihi raflarda saklı duran o kadar çok olay entrika varki bunları sen çıkarmazsan başkaları seni bunlarla oyuncak eder. Kimsenin güç yettiremediği falan yoktu. 19.yy dan öncede yeniçeriler istedikleri vezirazamın kellesini alır istedikleri padişahı tahttan düşürürlerdi. Osmanlı devleti kendi kendini o hale getirdi. Ayrıca hangi mantıkla son padişahı 2.Abdülhamit yaptınız anlamış değilim? aile fertlerini de merak ediyorsanız eğer avrupada partiden partiye koşuyorlardı.

0|1
    0|0
    • Arkadaş senın tarıhten anlamadığın belli. Öncelıkle son padısah değil O bır hata sonucu yazıldı. Ve padısahın torunlarnın ne halt yedığı benı ılgılendırmez. Ben padısahı tanırım Ve yaptığı güzellikleri hatırlatırım

• Güldürme beni ya sanki ben küçük bir devlet dedim Osmanlıya. Bütün dünya düzen değiştirirken osmanlı ortaçağ düzeniyle buna ayak uydurabileceğini zannetti. ve bu yanlışın içinden osmanlının ortaçağda kazandığı bütün başarılar aleyhnie dönüp teker teker ölümüne sebep oldu. kaç milyon insan öldü ne kadar entrikalar döndü. bunlar biraz değil çok ama çok büyük hatalardır sonunda da imparatorluk paramparça olup sevr masasında ankaradan ibaret kaldı.

• VI. Mehmet korkağı Malta'ya gitti. Oradan başka yerlere gitti. Şu an soyunun az bir kısmı İstanbul'da.

1|0
    0|0
    • VI. Mehmet korktuğu için değil,Atatürk'ün işini kolaylaştırmak için gitti.

• İnançsız insanların gördüğü zararların yanında hiç bunlar açıkcası.

• @Anopheles söylediğin şey hakkında biraz daha açarmısın detayını. ilgimi çekti bu konuda ki bu sözün.

• İyide sonuncusu en yavşak olanı değil mi ?

2|0
    0|1
  • İyide son osmanlı padışahı demişsin

Son osmanlı padişahı vahdettin, senin linkte verdiğin 2. abdulhamit 34. padişah yani sondan 2.

0|1
    0|0
  • son osmanlı padişahı tayyip diye biliyordum.ama görüntüler güzel

0|0
    0|1
  • birde youtube'da izlenme sayısı artsın düşüncesiyle aynı link'i ikinci kez koyuşunuz yok mu bravo size :))

0|0
    0|0
    • Şu anakadar duyduğum en saçma cümle.. Vıdeoyu benmı yukledım sanıyosun.

Allah akıl versın ne dıyım

• üstüne alınmana gerek yok benim kastım ks de çok dikkat ediyorum bir video bir linkte değil de 2-3 kez aynı linkle paylaşılıyo ve insan acaba bu farklı bişey mi ya da devamı mı diye merak ederek açıyo. böylece youtube'da izlenme sayısı artıyo..

• haklısın dostum

0|0
    0|0
  • 2. abdülhamit han hazretleri idolüm.

0|0
    0|0
  • vahdettin sonuncu padişah

0|0
    0|0
    • valla senden başka kimse söylemedi bunu şaşırdım ya bilmiyo mu millet ?

• Biride kendisini neredeyse son osmanlı padişahı ilan edecek. Taraftarları çoktan etti zaten...

0|2
    0|1
Yükleniyor...