Bugün iş görüşmesine gittim.

İş ilanları sitesi üzerinden bir danışmanlık ilanı buldum ve gittim.Kurumun sahibi yokmuş. "İlanı gördüm bilgi almak için geldim" deyince açan kişiler afalladılar. Çünkü zaten eleman varmış ki %99 bana kapıyı açan kişi idi. Çünkü dondu kaldı.Eleman aramıyoruz yok öyle bir şey falan dedi.Akabinde siteye bakmalarını söyledim. Birisi siteyi kontrol etti diğeride patronu aradı.Patronu görüşmeye kişi kabul etmediğini maille dönüş yapacağını ve beni göndermelerini istedi. Oradakiler de şaşkın şaşkın ilanın açıklamasını yaptılar.İsmimi aldılar .

Her neyse sorumuza gelirsek patronunuz sizden habersiz sizin yerinize eleman arasa ve o kişiyi habersiz karşılayan siz olsanız ne düşünür ne yapardınız ?

Ve bu işi kaybettiğimi düşünüyorum sizce vaziyet ne olur :)

bir de mekan önerin bana : link

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• takılma böyle şeylere iş patronda biter eleman ve çalışanları geççç

0|0
    0|0
    • bende olabilirdim onun yerinde

• iş sayfalarına dolanırsan belirtir firmalar. neyse boşver olan oldu.

• neyi belirtirrr böyle olmaz ama daha hala ısrar etme güzelimm benimmm tamam boşver dikkat et kendinee ..

Erkekler Ne Diyor 10

• Kurumsal bir firmada çalışıyorum öyle bir şey olmaz, sorun olursa konuşulur ve tazminatı verip yollarlar :) Senin için ise eleman alacaklarsa hala şansın var, sonuçta oraya gitmek senin suçun ya da sorunun değil..

0|0
    0|0
  • Açıkcası üzülür insan yerine biri alınacağını anladığı an.

Ama patron gözden çıkardıysa zorlamamk lazı mderim.

Artı evet işi kaybettin :))))

0|0
    0|0
  • çağırılınca gitmelisin :) internetten araştır işi, ordan başvur ;)

0|0
    0|0
  • Soruception yapmıssın yine :)

0|0
    0|0
  • ne insanlar var yaa :)) umarım işi sen alırsın ve umarım senin yerine senden habersiz başkasını bulmazlar :D

0|0
    0|0
  • insan kaynakları uygulamaları konusunda firmalarımız taş devrinde hala, İK yı sadece güzel giyimli bir bayanın karşılayıp buyurun toplantı odasına demekten ibaret görüyorlar ne yazık ki

0|0
    0|0
  • kurumsaldan başkasında çalışmamak gerekiyormuş demek ki

0|0
    0|0
  • Kimse işini kaybedeceğinden habersiz olmaz. Olmamalı.

0|0
    0|0
  • Kovmasını beklerdim

0|0
    0|0
  • Olaya bak. İstifa ederdim ben kendim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O şekilde gitmen uygunsuz olmuş.

Sanırım dönüş de yapılmaz.

0|0
    0|0
    • bilemezdim ki. gelmeyin şeklinde ibare koyulmamıştı. mekanda yakın olunca yerinden öğreneyim dedim.

Yükleniyor...