Hiç sevmediğiniz birileriyle aynı ortamda bulunmak zorundaysanız eğer naparsınız nasıl davranırdınız?

mesela kuzenim geçen gün onlara gittik terlik verirken yere koyar insan demi ama bu iki metre öteden fırlattı terlikleri onların evi mesela bardak istedim kafasını çevirdi al işte orada dedi çok sinir oldum benden 3 yaş küçük birde anlamadım bana böyle davranmasının sebebi ne ?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• tavır yapıyor size anladığım kadarıyla, eğer böyle değildi de sonradan olduysa size karşı, bir kusurunuz olmalı, oturup konuşun

0|0
    0|0
    • ben onu ayda yılda bir görüyorum

• işte burada bir kıskançlık tavır içten içe size düşman olma tavırları var. burada o kişiye karşı sizde tavır almıyorsunuz, sadece onun bir çocuk olduğunu düşünün ve sevgi gösterin, elbet peşinden gelecektir :D

• teşekkür ederim düşünceme değer verdiğin için :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Aranızda daha önce birşey yaşandı mı peki?

1|0
    0|0
    • Belki o gün kafası bozuktu başka birşeyden dolayı o yüzden sana öyle davranmış olabilir bir daha tekrarlanırsa o zaman daha iyi anlaşılır durum ayrıca ben sevmediğim biri de olsa evime misafir gelmişse kuzeninin davrandığı gibi davranmam ayıp çünkü.

• ergenlik olur öyle

0|0
    0|0
  • Benim öyle kuzenim olsa ilk önce sorarım bana niye böyle davrandığını söylemezse eğer ısrar ederim. Hala söylemiyorsa ilişkimi keserim. Çünkü belli ki adam değil. Adam olsa kız gibi trip atmazdı. Sorun neyse belirtirdi.

0|0
    0|0
  • Etrafta başkası var mı?

0|0
    0|0
  • görmezden gel

0|0
    0|0
  • okulda aynı sınıftaydım 3 senem berbat geçti hiçbir şey anlamadım okuldan :/

0|0
    0|0
  • sana gıcık oluyodur

0|0
    0|0
  • ona sor meselenizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...