Ben göbeğimi nasıl eritebilirim?

Kizlar ben duzenli olaraq spor yapiyorum ama yinede gobeyimi erite bimirem bir onerniz varmi?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• ekmeği kes daha uzun süre tok tutucak seyler ye proteinli besinler al bunun yanında mekik cek yüzmeye gidebilirsen git spor salonuna gidebiliyosan git ama eger yapamam diyosan git youtube da derdini yaz cıkar seninle ilgili evde yapaılabilecek workoutlar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
  • yorumlara baktım millet iyice cahilleşmiş ben sana barfiks,mekik,yüzme,şınav önercem özel hareketler varda burda nasıl anlatım link vermek istesem link kaynıcak bunlarla idare et milletin bu kadar cahil olduğunu sanmıyodum koş diolar yha :) yani millete 2 dk da 2+2 yi toplayın desem kaç dk kam kaldı die sorcaklar

0|0
    0|0
  • Plates topunu al üzerinde yuvarlan tamamdır :) ebru şallı videolarını izle hareketleri yap

0|0
    0|0
  • bol bol yürü

0|0
    0|0
  • yedıklerıne dıkkat et yaglı yıyeckelerden uzak dur

0|0
    0|0
  • sabah yemek yemeden koş

0|0
    0|0
  • koşu ve mekik iyi gelir ayrıca yeme ve içme dikkat

0|0
    0|0
  • Sabahları erkenden koş

Mekik çek

Ekmeke hayır de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Selam Susana, öncelikle yemene icmene dikkat etmen lazim.

Ve tabi olmazsa olmazi spor yapacaksin. Yüzerek, pilates yaparak ve mekik cekerek istedigine kavusabilirsin.

0|0
    0|0
  • Mekikle birlikte sinameki cayi ic karnın yagli degilse tabi o zaman bol bol mekik cek ve kos

0|0
    0|0
  • Mekik lazım+diyet

0|0
    0|0
  • yemeklerındekı yağ oranını düşür,tuzu sekerı azalt.mekkık çek.ama karnını içine çekerek çek yoksa mekık işe yaramaz

0|0
    0|0
  • egzersiz yapmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...