Ne yapardınız...?ölüm kapınızda bekliyor...?

besmele çektim :) bir rüya gördünüz ve yarın için bu dünya ile bağlantınız kopacak ÖLÜM ensenizde... ne yapardınız son 24 saatiniz kalmış...?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok az ya beklerim ne yapayım.

0|1
    0|0
    • 24 sattten bahsediyorum bir kelebeğin ömrü bu süre...

Kızlar Ne Diyor 2

• ölümü düşünmek hep korkutuyor hep pişmanlık oluyor, keşke daha iyi bir insan olsaydım diye, Allah güzel ölümler versin inş. elimden geldiğince tevbe etmeye çalışırdım ama ben çok panik biriyim panikten korkudan hiç bişey yapamayadabilirim.

0|1
    0|0
  • Önce tovbe ederdim yaptiklarima ibadet ederdim işte. Sonra kalbini kırdığim insanlardan ozur dilerdim (varmi bilinmez). Tum parami hayir kuruluslarina bagislardim. Organlarimi da aynı sekilde.Kalan saatimde de sevdiklerimle gezerdim eglenirdim. Sonra da iyi bir uyku ccekip .. Niye sordun oglum boyle bir soru? Öleceğim aklıma geldi simdi :/

0|0
    0|0
    • :) tebessümde şart ama.. ölüm aklımızdan çıkmamalı güzel insan...

Erkekler Ne Diyor 7

• Tüm vaktimi sevdiklerimle harcarım..

0|1
    0|0
  • 24 saat ölüm korkusuyla beklemektense direk ölmeyi tercih ederdim.

0|1
    0|0
  • 12 saatimi uyuyarak geçirir diğer 12 saatimi evde normal geçirirdim heralde

0|1
    0|0
  • Namaz kılardım

0|1
    0|0
  • Şükür ederdim intihar edip o büyük günahı almadığım için. Ölüm ne güzel bir başlangıçtır farkındamısın bu kadar yalan ve kirli bir dünyadan kurtulmaktan daha güzel ne olabilirdi

0|0
    0|0
  • Kendimi öldürürüm mına koyum. Azrail'e i*nelik olsun.

0|0
    0|0
  • onu bilirizde kalmadığına garanti verirmisin

0|0
    0|0
    • 2 dakika sonrama garantim yok ki garanti vereyim...ne yaparsınız dedim güzel kardeşim soruya soruda iyiymiş

• vesselam ÖLÜM aklımızdan çıkmamalı ona göre hareket etmeliyiz..

• ölüm umurumda değilde

hesap aklımdan çıkmaz

zaten vereceğimi bilsem

ne diye yaşamak

Yükleniyor...