Burç yorumlarına inanır mısınız?

Günlük burç yorumlarını okur musunuz? Okuduğunuz burç yorumlarının hayatınıza olan etkisine inanır mısınız? Olumlu veya olumsuz burç yorumlarında nasıl tepkiler verirsiniz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Günlük gazete köşesindeki ve internetteki burç yorumlarına inanmam. Ancak burçların karakteristik ana özelliklerine inanırım. Yani Balık burcu hayalperest, duygusaldır vs. denir. Tamamiyle benimle örtüşüyor. Yani karakterler konusunda inanıyorum ama günlük ya da geleceğe yönelik yorumlarına pek inanmıyorum çünkü tutmuyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Okurum ve ilgilenirim. Burcum ne diyorsa o olacak diye bir şey yok fakat genellikle yazanlar çıkabiliyor.

1|0
    0|0
  • Burçların insanlara verdiği karakteristik özelliklere ve burç uyumlarına (sevgili olarak) kesinlikle inanıyorken; fallara kesinlikle inanmam. Burç konusunda takıntılıyım bile diyebilirim mesela, yay kova burcu kadınlarıyla hiç uraşmam :)

1|0
    0|0
  • Yıllık yorumlara inanmıyorum fakat bazen gerçekleşebilir sonuçta elementsel ve gezegensel bir durum. analizler tutabilir yinede osmanlı astrolojisi araştırılması gerekir.

0|0
    0|0
  • burçtan ziyade borç yorumlarını okuyoruz

0|0
    0|0
  • günlük okumam ama burçlara inanırım

0|0
    0|0
  • bn ınanıorum ozellıkle oglak kadınının burcunaaaaaa

0|0
    0|0
  • inanmam ve okumam

0|0
    0|0
  • Bazen bugün yeni biriyle tanışıcaksın falan der inanırım gece olur girerim brazzersa ağlarım :(

0|0
    0|0
  • ben daha burcumu bulamıyorum ya :/

0|0
    0|0
  • Şu burçlara inanmayın.

0|0
    0|0
  • Ya burçlara inanmayın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3