Serena williams-Viktoria azarenka final maçı?

Evet bugün saat 23,30 da eurosport amerika açık final maçını canlı verecek. Serena bu maçın favorisi ama viktoria son 2 masters turnuvası finalinde serenayı mağlup etmeyi başarmış ama bu glam slam olduğu için serena çok daha fazla ciddiye alacağı bir maç olacaktır. Formda bir serenayı yenebilecek bir kadın tenisçi yok şu anda. Serenanın yenildiği maçlarda winner dan dolayı değilde basit hata çok yapmasından kaynaklanmıştır. Yinede ben bu maçta azarenka nın sonuna kadar zorlayacağını düşünüyorum. Güzel bir maç olacak bence.

Kim kazanır anketi ekledim.

• Serena Williams
    80% (4)71% (5)75% (9)Oy Ver
  • Viktoria Azarenka
    20% (1)29% (2)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güzel maç oldu, 2. set 4-1 oyun geriden seti çevirmesi müthiş bir dönüştü azarenka için. Ama son set havlu attı. Bu arada serenaa 17. glam slam şampiyonluğunu kazanmış oldu.

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Serena alır

0|1
    0|0
  • iyi olan kazansın

0|1
    0|0
  • Azarenka favorim

0|1
    0|0
  • Serena kazanır kesinlikle.

0|0
    0|0
    • sen yorum yazmadan yaklaşık 8 saat önce bitmiş maç zaten :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Viktoria Azarenka

0|1
    0|1
  • serena alır maçı erkek formunda oynuyor servisleri ise can yakan cinsten ve çok atletik ve kuvvetli yener diyorum.

0|1
    0|0
  • Eğerki Azerenka serenayı koşturta bilirse saha içinde maçı ilk setten koparır.Eğerki koşturtamazda oyun kontrolünü serena sağlarsa zaten serana dağıda dağıta alır.

Yarınki Finalde Gönülmüz NADAL dan yana. VAMOS Rafa!

0|1
    0|0
    • bende novakçıyım :) nadal çok iyi bu turnuvuda kabul, hatta servisini kırmak imkansız gibi ama toprak dışında novak her zaman için nadaldan daha avanrajlı

• bak bende nadalın maçlarını izledim, bu maçın favorisinin nadal olduğunu inkar etmiyorum, ama kesinlikle alt edemez diye bişey yok, sondan 3. maçları topraktaydı mesela nadalda aynı şekilde çok formdaydı novak 2-0 lık rahat bir galibiyet almıştı. novakın geri dönüşleri meşhurdur artık seti tb ke gitme durumunda şansları bir anda eşitlenebilir. ben novak ın bu maçı ayrı konsantreyle ahzırlanacağını düşünüyorum nadal için kolay maç olmayacak

• novak ı günahım kadar sevmem kardeş.r.garos ta bacağım sakat ayağına yatıp kendini acındırarak maç kazanmaya çalıstıgından beri sevmem.Ben sadece görüşümü söyledim.Yarında dediklerimin hepsi çıkıcak gör

• azarenka yüksek konsantrasyonuyla serena'ya ters gelen bir rakip. hiçbi zaman oyundan kopmuyor ve dediğin gibi serana maçı verecekse basit hatalardan ve moral bozukluğundan veriyor.

ilk servisi kıran azarenka olursa ibre azarenka'ya döner diyorum. ama favorim serena.

0|1
    0|0
    • yalnız azarenkanın son maçlarını izledim servislerinde bazen sıkıntılı tam olarak düzeltemedi bir türlü. Yani kırsa bile kırdırma potansiyeli fazla. Ben çokça bream game lerin olacağı bir maç olacak :) Ama ace yüzdesi serenaın fazla olur tabi ki

• serena'nın topa vurduktan sonraki hızıyla "ferer"in hızı aynı. en son turnuvada da (olimpiyat mıydı, akdeniz miydi hatırlamıyorum) serena sağlamdı. azeranka da çekilmişti sanırım.

0|1
    0|0
  • Dün sana yazmıştım tek geçerim serenayı diye :))

0|1
    0|0
  • Serena'yı tek geçerim bu alemde :)))

0|1
    0|0
  • maçı yarın sanıyodum izleyemedim tüh neyse nadal-djokovic macını kaçırmayalım bari

0|1
    0|0
  • Serena Williams

0|1
    0|0
  • Djokovic - Nadal maçı ne zaman ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...