Keloğlan'ın türküsünü seslendirmeye çalıştım..Dinleyin bakalım beğenecek misiniz ? :)

Rüştü Asyalı'nın filminde okuduğu türküyü okumaya çalıştım sazla..Yorumlarınızı bekliyorum

link

Güncellemeler:
link :) Bu da ikinci paylaşımım..Dinleyip yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum :)

1|0
1829

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel kafam güzel olunca gözlerimden yaşlar geldi çooook güzel çok güzel çok güzeeeeel öhö öhö...İçmeye beklerim ;)

0|1
    0|0
    • eyvallah kardeşim :)

• kardeşim türkü okuyorum orda :) Hikaye seslendirmekten ne anlarım..Dediğin gibi hobi :) Manevi desteğin için eyvallah..Adamsın ! :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 28

• Geçenlerde de yine bir Rüştü Asyalı türküsü vardı sitede.. Belki de sendin o da, ses ve yorum benziyordu ama tam hatırlamıyorum..

Sesin, nefes kontrolün güzel.. Sadece Tarkan'ın Vazgeçemem'i okuması gibi sesini rafine tutmak için zorluyorsun sesini..

Sonuçta türkü okuyorsun.. Serbest bırak sesini.. Yorum yaparken İstanbul türkçesi olmak zorunda değilsin. Sesini "yakışıklı" yapmaya çalışırken azıcık göze batacak yapaylık oluyor..

Kubat, Uğur Işılak, Yavuz Bingöl gibi isimlerin ağır türkü yorumlayışını gözlemle.. Daha da güzel olacaktır..

0|0
    0|0
  • Eferim

0|0
    0|0
  • Ağzına Saglık Fakat Nağmelerde Detone Olmuşsun Biraz Arkadaşım

0|0
    0|0
  • sesine yuregıne saglık.. basarılar

0|0
    0|0
  • iyi iyi fena değil

0|0
    0|0
  • Gerçekten iyi bir sesin var kardeşim hani bir radyo kanalında hikaye anlatsan ve hiç komik olmasa bile sırf sesinden dolayı dinlerim...

0|0
    0|0
  • A'ları fazla yumuşatıyorsun sanki dostum.

Bence biraz daha pes'e çekersen daha iyi olur.

Tebrik ederim bu arada. :)

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş.Ağzına sağlık.

0|0
    0|0
  • Bağlamayı biraz daha çalışmalısın:)

0|0
    0|0
  • begendım bravo

0|0
    0|0
  • Albümün çıkarsa ilk ben alacağım..umarım imzalı olur..tebrikler :))

0|0
    0|0
  • Vay be .. Bilader var mı youtbe da flan baska sarkıların ? Sesine sağlık ..

0|0
    0|0
  • yeni paylaşımlarını bekliyoruz

0|0
    0|0
  • beğendim kardeşim ellerine yüreğine sağlık .. müzikle ugrasan biri olarak :)

0|0
    0|0
  • güselllls iyi

0|0
    0|0
  • iyisin iyi.. :)

0|0
    0|0
  • helal reis çok iyi :D

0|0
    0|0
  • valla kardeş sazı çok iyi çalışıosun tebrik ederim sesinde yorumunda güzel agzına sağlık :)

0|0
    0|0
  • helal olsun kardeşim,ağzına sağlık :)

0|0
    0|0
  • Olmuşsun sen.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...