Kızlar size arkadas olarak gördüğünüz bir erkek size defter verse etkilenir mısınız?

Defterin konusu sana karsı askı,özlemi,hayalleri ve kalp kırıklığı olsa.ve yaklaşık 4 ay her gün yazsa (120 sayfa) sonra size verse etkilenir mısınız? (cocuğun tipi normal,karakteri iyi ve seni cok seviyor)

Güncellemeler:
Dogum gunünde hem direk söyleyeceğim hem defter hem kolye verecegim

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Diğerlerinin yanına koyar teşekkür ederim.

Şaka bir yana eskiden bunu duyduğumda baya ilginç gelmişti, ancak bir çok kişi şuan bu tarz şeyler deniyor. Bence değmez, her ne olursa olsun değmez. Belki ilk yıl hediyesi olarak verilebilir ya da teklifini kabul etmezse verilebilir; ama teklif edilirken verilmez ya. Kimse bu tarz bir hediyeye değmez. Zaten senden etkilenmişse, seni dikkate değer buluyorsa teklif ettiğinde kabul eder.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Guzel fikir dene bence basarilar :))

0|0
    0|0
  • arkadaş olarak görüyorsam değişceğini sanmam.

0|0
    0|0
  • 120 sayfa ise etkilenirim kjjhhkhjh

0|0
    0|0
  • etkilenirim tabii ama defter olmasa da olurmus yani direkt söylemesi daha hos.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• erkekle kız arkadaş olmaz inanmıyorum ben seni hatırlıyorum galiba dershanedeki kıza defter vercek olan senmiydin :)

0|0
    0|0
    • Evet :) açıkcası karşımdaki kadın icin diger erkeklerleher konuda savaşmayı ve sabretmeyigoze almak istiyorumama olmazsa zorlayanam

Yükleniyor...